Kaip sutikti Naujuosius 2018 metus

N. Gabija Wolmer

Sutvarkykite, apvalykite namus, įleiskite į juos energiją

Kad prasidėjusių Naujųjų metų energijos būtų palankios jums ir šeimai, svarbu, kad namai būtų tvarkingi, švarūs, šviesūs. Pasistenkite tam pasiruošti iš anksto – tai padės šventę sutikti ramiai, džiugiai.

Išmeskite ar atiduokite labdarai nereikalingus daiktus, apvalykite ir sunkiai pasiekiamus namų kampelius, spintas, stalčius. Visgi, jei negalite, nespėjate to padaryti, tegu tai netaps dar viena naujametinio streso priežastimi! Sutvarkykite tiek, kiek spėjate, padarykite, ką galite geriausio, kad namai taptų jaukūs, švarūs, kad juose norėtųsi būti visai šeimai kartu.

Kai kurie kinų feng šui specialistai pataria nuimti nuo palangių visus daiktus, gėles, trukdančias energijai laisvai tekėti į vidų. Padarykite tai kelias dienas iki Naujųjų metų ir palaikykite taip savaitę po jų. Taip pat būtų gerai kelias dienas iki Naujųjų metų perstatyti ką nors namuose, atnaujinti interjerą taip, kad tai džiugintų šeimą.

Astrologinės Naujųjų metų momento charakteristikos

Prasidedant Naujiesiems metams, didelis planetų telkinys bus susitelkęs Ožiaragio ženkle, giliai po horizontu. Ožiaragio pradžioje bus Saturnas, Lilit, arba Juodasis Mėnulis, toliau, taip pat Ožiaragio ženkle, – Venera, Saulė, Plutonas. Šis planetų telkinys formuotų didelę rimtį, susitelkimą, palankų foną sutikti Naujuosius metus namuose, jei ne viena smulkmena – tai, kad šiame telkinyje taip pat bus ir Lilit. Jos buvimas drauge, deja, gali kelti niūrumą, liūdnas mintis, trauką į vienatvę arba konfliktus. Švenčiant šeimoje, giminėje – galimybę susipykti dėl kokių nors buitinių, praktinių dalykų. Vienatvėje Naujieji metai taip pat praeitų niūrokai.

Visgi Naujųjų metų sutikimo metu Mėnulis bus aukštai virš horizonto, Dvynių pabaigoje, kartu su Selena, arba Baltuoju Mėnuliu. Tai suteiks Naujųjų metų momentui skaidrumo, džiugumo, lengvumo, puikiai papildys naujametinės nakties energijas jaunatviškumu. Tai bus 14 Mėnulio diena, viena palankiausių Mėnulio kalendoriuje. Joje – didžiulė optimizmo jėga, kuri praskaidrins susitelkusias Ožiaragyje niūrias energijas.  Vertėtų orientuotis ne į niūrumą ar praeitį, bet į ateitį, į lengvą, džiugų, skaidrų bendravimą. Problemų narstymui pasakykite kategorišką  „ne“!

Ko gero, geriau bus, jei Naujuosius metus sutiksite ne mažame giminių būrelyje, bet ir kartu su artimiausiais draugais ar jei išvyksite kur nors iš namų – į kultūrinį renginį, sodybą gamtoje ar panašiai.  Labai tiks įvairūs džiugūs, judrūs žaidimai, viktorinos, loterijos, pramogos, įdomūs pokalbiai, lengvos sporto formos. Tačiau pasirūpinkite, kad žaidėjai būtų apsaugoti nuo paslydimo, kritimo, lūžių – nereikėtų žaisti ant slidaus, nelygaus ar nestabilaus pagrindo. Taip pat palanku formuoti tarptautinius ryšius, pokalbius su toli esančiais draugais, kolegomis, giminaičiais, stebėti tarptautinius kultūrinius renginius. Tai suteiks Naujųjų metų sutikimui žavesio, sėkmės.

Vertėtų žinoti, jog sausio 1 dieną, nuo 15:48 val., prasidės 15 Mėnulio diena, kurios simbolis – Gyvatė. Ji tęsis iki sausio 2 dienos, 16:53 val. Tai daug prastesnė Mėnulio diena, susijusi su negatyviomis pilnaties energijomis. Beje, pilnaties maksimumas įvyks sausio 2 paros naktį, 04:24 val. Jis iškels į paviršių baimes, kompleksus. Dėl to sausio 1 dienos popietę bei sausio 2 dieną ypač pravers santūrumas, atsargumas. Pasistenkite, kad gražiai prasidėjusių Naujųjų metų  vėliau neapsunkintumėte  barniais ar  per dideliu išgerto alkoholio kiekiu.

Kur statyti eglę

Kadangi 2018 metų pirmą dieną dar tebeveiks 2017 metų feng šui kryptys, vertėtų pagal jas orientuotis, statant namuose eglę. Juk dažniausiai ją gausiai puošiame žaislais ir šviečiančiomis girliandomis, dėl to ji tampa stipriai aktyvinančia buto energijas vieta. Svarbu, kad suaktyvintume palankias energijas ir nepažadintume nepalankiųjų.

Gera vieta eglei statyti bus kambario arba buto centras – šią sritį palankiai veiks žvaigždė, žymima vienetu, nešanti laimę, sėkmę, pergalę, klestėjimą. Puiki pozicija taip pat šiaurės rytų sektorius  – jis susijęs su žvaigžde, žymima ketvertu, nešančia sėkmę meilėje, kūryboje, įkvėpimu. Galima taip pat statyti eglę šiaurėje – čia bus žvaigždė, žymima šešetu, nešanti sėkmę karjeroje, klestėjimą.  Taip pat galima statyti eglę rytuose – čia bus žvaigždė, žymima aštuonetu, nešanti turtą ir sėkmę. Nebloga bus pozicija pietryčiuose – čia bus žvaigždė, žymima devynetu, nešanti darbų užbaigimą, šlovę, klestėjimą.

Nereikėtų eglės statyti pietuose, pietvakariuose, vakaruose, šiaurės vakaruose, kitaip galime prišaukti nesėkmes.

Kaip papuošti eglutę ir namus

Kadangi būsimieji Geltonojo šuns metai bus susiję su žemės stichija, gerai, jei namų papuošimuose bus auksinės, geltonos, rusvos spalvos, tačiau ne tamsios. Vertėtų vengti juodų, raudonų spalvų, nepadauginti mėlynos. Puikiai tiks keramikos indai, sustiprinantys žemės stichiją. Nereikėtų padauginti metalo papuošimų – metalo stichija silpnina žemę, tačiau saikingai naudojant kurs harmoniją, jėgą.

Juoda, taip pat tamsiai ruda spalva kambario ar eglės papuošimuose kurtų rezonansus su Lilit, arba Juodojo Mėnulio, vibracijomis, šiemet nešančiomis skurdą, apribojimus, nelaimes.

Gerai, jei naujametis interjeras atrodys turtingai – juk žemės stichija susijusi su turtu, klestėjimu, stabilumu. Stabilumo, grožio suteiks akmuo, kristalai – kaip akcentas tiks sunki  akmens vaza su gėlėmis ar panašiai. Jei jums tai nekelia pasipriešinimo, kaip apsauga namams tiks smėlio spalvos šuns statulėlė, geriausia – akmeninė, keraminė.  Be abejo, ji turėtų būti estetiškai priimtina namų gyventojams, nekelti ginčų, kitaip geriau apsieikite be jos. Sutinkant Naujuosius metus namiškių draugiškumas, vienybė, supratimas bus daug svarbesni nei bet kokie simboliai ar rūbų, daiktų spalvos…

Apvalykite, paruoškite mintis

Taip pat labai svarbu, kad Naujiesiems metams pasiruoštumėte mintimis bei emocijomis. Neužsikraukite darbų tiek, kad tai taptų stresu jums ar šeimai. Nusiteikite džiugiai, pozityviai. Nusiteikite taip, jog ateinantys metai būtinai atneš kai ką labai gero, reikalingo visai šeimai, jog būtinai taip ir bus. Nusiteikite taip, jog net nepaisant sunkumų, jei tokie būtų, metai būtinai atneš jums kai ką stebuklingo, šviesaus, ilgai laukto, reikalingo, viltingo… Atsisakykite niūrumo, aukos pozicijos, neakcentuokite nuovargio, ligų ar sunkių santykių – atsiverkite į metus šviesiąja, stipriąja savo puse, tuomet jiems lengviau bus tokiems  tapti.

Naujųjų metų naktį mes peržengiame simbolinį slenkstį, energijos vartus. Tai, ką ir kaip mąstome, ką jaučiame, nukreipia mus atitinkančių mūsų mintis, emocijas energijos vartų link…Išryškinkite savo šeimoje šiltų, nuoširdžių santykių svarbą, parodykite, kaip palaikote, mylite savo artimuosius.

 Kuria kryptimi sėdėti

Kryptys, kuriomis bus sėkminga sėdėti sutinkant Naujuosius metus bei iki  2018 metų vasario 4 dienos, yra šiaurės rytai, rytai, pietryčiai, šiaurė. Nereikėtų sėdėti veidu į pietus, pietvakarius, vakarus, šiaurės vakarus. (Visgi, rinkdamiesi sėkmingą kryptį sėdėti ar zoną veiklai, pasitikrinkite pagal feng šui sistemą, ar ši  kryptis nėra labai nepalanki jūsų gimimo momentu. Net jei zona palanki šiais metais, tačiau jei ji labai nepalanki jums asmeniškai, tada jos nereikėtų rinktis. Kryptis turėtų būti jums palanki gimimo metu arba bent jau neutrali – tada ji gali nešti sėkmę.)

Gerai, jei sutinkant Naujuosius metus aplinkoje bus daug spalvų, skaidraus džiaugsmo, nuoširdumo. Spalvos, nešančios sėkmę, – visi rusvos spalvos atspalviai, smėlinė, auksinė, raudona.

Išlydėkime kartu su fejerverkais visas praėjusių metų nelaimes, bėdas bei pakvieskime sėkmę.

Laimingų 2018 Naujųjų metų mums visiems!

N. Gabija Wolmer

TOP