Kaip naudotis astrologine informacija

Nereikėtų per daug sureikšminti ar suabsoliutinti kalendoriaus prognozių, ypač konkrečių Zodiako ženklų. Galima kalbėti apie tendencijas, bet ne apie tikslią prognozę, kokia būtų sudarius asmeninį horoskopą. Tie patys įvykiai tuo pačiu metu negali nutikti, tarkim, visiems Liūtams ar Mergelėms, tačiau nekyla abejonių, jog vieno kurio Zodiako ženklo atstovus vienodai veikia metų dinamika, išryškindama vieną ar kitą veiklos sritį ir palankias (arba ne) kosmoso konfigūracijas, lemiančias sėkmę, palaikymą arba destrukciją.

Dėl to kiekvieną bendrą prognozę būtina koreguoti: jeigu Jūsų Saulės pozicija nėra stipri, prognozė Jums mažiau tiks. Žymiai labiau ji lies tuos, kurių Zodiako ženklo charakteristika ryški, tipiška.

  • Mėnulio dienos smarkiai veiks tuos, kurių gimimo momentu Mėnulio padėtis buvo stipri. Tai gimusieji Saulei esant Vėžio ar Jaučio ženkluose, kur Mėnulio įtaka visuomet yra stipri. Kitiems zodiako ženklams Mėnulio įtaka gali būti mažiau juntama.
  • Palankiausiomis Jums dienomis turėsite daugiau jėgų, bus geresnis emocinis fonas, todėl lengviau pasieksite rezultatą. Tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte nieko neveikti mažiau palankiomis dienomis, tiesiog reikės daugiau atidumo, atsargumo ir daugiau pastangų norint ką nors pasiekti.
  • Nepažymėtos dienos yra arba neutralios, arba prieštaringos – ir labai palankios, ir nepalankios vienu metu, taigi gali būti tiek labai geros, tiek ir nesėkmingos – nelygu kokie bus Jūsų veiksmai.
  • Būtų labai gerai, jei nuo metų pradžios žymėtumėtės, kas kiekvienos Mėnulio dienos charakteristikoje tinka Jums asmeniškai, vadinasi, kartojasi kas mėnesį.
  • Kalendorius neturėtų skatinti fatališkumo ar vergiškos priklausomybės nuo prognozių. Visa, kas rašoma kalendoriuje, yra apibendrintos kosminės įtakos vienam ar kitam Zodiako ženklui tendencijos, bendri laikmečio orientyrai, bet ne konkreti prognozė konkrečiam žmogui. Orientyrai tėra orientyrai, jie neapriboja pasirinkimo laisvės, nelemia judėjimo intensyvumo, krypties ir kokybės – tai mūsų Dvasios ir Dievo valios prerogatyva. Kalendoriuje pateikiamos tiktai tendencijos, tai bandymas šiandien mums prieinamomis priemonėmis, tai yra žodžiais atpasakoti pasaulio tvarką, užfiksuotą mūsų Saulės sistemoje, šios sistemos žmogaus sąveikoje bei cikliškame judėjime. Taigi kalendoriuje geriausiu atveju gali atsispindėti inertiškoji pasaulio tvarka, tačiau jis niekaip negali apimti nuolat kuriančios Dievo valios, kuri pasaulio sampratą nuolat papildo naujais ir nenumatytais dalykais. Tik laikui bėgant atsiras sveikas požiūris į tai, „kur link mus kreipia, tačiau neprievartauja eiti žvaigždės”, suprasite, kiek Jums tinka vienos ar kitos prognozės. Juo labiau, kad sudarant prognozes atsižvelgiama tik į Saulės poziciją žmogui gimstant ir visiškai nenagrinėjama kitų planetų įtaka, taigi prognozės tiks tik žmonėms, turintiems ryškų Saulės ženklą.

Taip veikia dangaus dinamika, į kurią daugeliu atvejų, deja, reaguojame nesąmoningai susitapatindami su į mus plūstančiomis energijomis, manydami, jog tai vienintelis būdas, kuriuo galime jausti, mąstyti. Žinojimas apie tai, kas vyksta danguje, padeda nesusitapatinti su destruktyviomis, nerimą keliančiomis energijomis, išlaikyti savo ir aplinkos vientisumą, nekurti nereikalingų dramų. Tokiu būdu ir yra modeliuojami tarpusavyje įvairūs dienos aspektai, planetų padėtys, kurie kartais patvirtina vienas kitą, o kartais yra prieštaringi. Reikia gebėti kūrybiškai visą šią informaciją išanalizuoti, o paskiau apibendrinti, daryti sintezę, išvadas.

Patikėkite, tai ne tik sunkus, bet ir ne mažiau įdomus bei Jums naudingas užsiėmimas. Ilgainiui įgysite patirtį, kuriai neprilygs jokie patarimai iš šalies. Jeigu atlikti tokią analizę Jums sunku, pakaks, jei mokėsite vadovautis bent Mėnulio dienų simboliais – jie Jums suteiks nemažai informacijos apie dienos charakteristiką.kaip_naudotis_astrologine_informacija_00

Galite paklausti, kam Jums žinoti tai, ko negalite pakeisti? Nežinodami, kas mus veikia, reaguojame žymiai inertiškiau, esame labiau priklausomi nuo to, ką sąmonei ar pasąmonei siunčia aplinka. Žinojimas padeda išsivaduoti ir siekti savo tikslo, išlaikyti pusiausvyrą, kai ji labiausiai reikalinga, – tereikia norėti bei mokytis tai daryti. Būtent taip galime keisti likimą – keisdami save iš vidaus, keisdami savo reakciją į aplinką ir darydami ją sąmoningesnę.

Visi kalendoriuje pateikti skaičiavimai atlikti orientuojantis į antrąją laiko juostą bei Vilniaus geografines koordinates.

Neskubėkite daryti galutinių išvadų – turėkite išminties suprasti, jog teisingai įvertinti įvairius astrologinius dienos aspektus reikia nemažai praktikos, laiko, taip pat – kūrybingumo, jautrumo, todėl daugiau įsiklausykite, stebėkite, neskubėdami vertinti. Pojūtį apie teisingą įvairių astrologinių faktorių vertinimą Jums duos tiktai pasitikrinimas sava patirtimi, kuri yra mūsų brangiausias turtas.

Štai pavyzdžiai, kurie parodys, kaip traktuoti, išsiaiškinti skirtingų kiekvienos dienos astrologinių faktorių įtaką dienos visumai, kaip sužinoti, kokia bus diena.

HARMONINGA, SĖKMINGA DIENA

kaip_naudotis_astrologine_informacija_01Kovo 25 diena – tai sėkmingos dienos pavyzdys.
Matome, jog šią dieną formuosis penki planetų tarpusavio aspektai, iš kurių keturi pažymėti raudonai, vienas juodai. Žinome, jog raudoni aspektai palankūs, o juodi nepalankūs.
Vienintelis nepalankus aspektas įvyks 05:57 val., kai daugelis dar miegos. Tai bus Mėnulio bei Neptūno kvadratūra. Jos įtaka truks iki 06:57 val.
Vėliau, 10:00 val., susiformuos Mėnulio bei Rachu trigono aspektas, kurio pozityvi įtaka truks nuo 9 val. iki 11 val. Šis aspektas padės intuityviai teisingai jausti perspektyvią veiklos kryptį, formuos optimistišką nuotaiką, gebėjimą susiderinti su aplinkybėmis. Kitas aspektas, Mėnulio ir Jupiterio sekstilis, susiformuos 14:17 val. Jo įtaka truks nuo 13:17 val. iki 15:17 val. Šis puikus aspektas padės susitarti su viršininkais, jis palankus rimtiems susitikimams.
Dar vėliau, 19:29 val., formuosis Mėnulio bei Urano sekstilis, suteikiantis įžvalgą, puikių, originalių minčių, palankus kūrėjams, išradėjams. Jo įtaka truks nuo 18:29 val. iki 20:29 val. Dar vienas aspektas susiformuos 21:25 val. Tai Saulės bei Saturno trigono aspektas, labai geras ilgalaikėms sutartims, moksliniams tyrimams, meditacijai. Kadangi tai ne Mėnulio, o Saulės aspektas, jo įtaka trunka ilgiau nei dvi valandas, kaip Mėnulio aspektų. Saulės aspekto trukmė – 24 val. Taigi šio aspekto įtaka truks nuo 25 dienos 09:25 val. iki 26 dienos 09:25 val.
Jei pažvelgsime į Mėnulio dienas, tai matysime, jog iki 09:01 val. bus 5 Mėnulio diena, kurios simbolis – „Vienaragis”.
Vėliau, po 09:01 val., prasidės 6 Mėnulio kalendoriaus diena, kurios simbolis – „Vaivorykštė”. Abi šios Mėnulio dienos puikios, palankios. Saulės diena, kuri šią dieną yra 5, taip pat gera. Šią dieną Mėnulis bus Dvynių ženkle, tai suteiks dienai judrumo, sėkmingos bus netolimos kelionės, bendravimas.

NEHARMONINGA, NESĖKMINGA DIENA

kaip_naudotis_astrologine_informacija_02Birželio 2 diena – tai nepalankios dienos pavyzdys.
Matome, jog šią dieną formuosis keturi aspektai. Pirmas bus palankus Mėnulio bei Rachu sekstilio aspektas, kuris susiformuos 10:18 val. ir padės puikiai jausti teisingą veiksmų kryptį. Jo įtaka truks nuo 09:18 val. iki 11:18 val. Kitas aspektas susiformuos 11:27 val.
Tai bus Mėnulio opozicija su Merkurijumi – nepalankus aspektas, kurio įtaka truks nuo 10:27 val. iki 12:27 val. Šis aspektas formuoja susipriešinimą tarp intuicijos, emocijų ir proto, gali skatinti nerimą, dirglumą, ginčus.
Kitas aspektas formuosis 15:37 val. Tai bus nepalankus Mėnulio bei Neptūno kvadratūros aspektas, kurio įtaka truks nuo 14:37 val. iki 16:37 val. Šis aspektas kelia nerimą, nepasitenkinimą esančia padėtimi, norą kvaišintis, baimes arba sunkumą susikaupti, mąstyti. Dar kitas aspektas įvyks 19:19 val. Tai bus Mėnulio bei Saulės opozicijos aspektas, kuris taip pat žymi pilnaties maksimumą. Jo įtaka truks nuo
18:19 val. iki 20:19 val. Jam veikiant formuojasi nerimas, dirglumas, susipriešinimas tarp jausmų bei sąmonės.
Taigi matome, jog dauguma aspektų formuos nepalankų foną. Mėnulio dienos šią parą taip pat bus nelabai
palankios. Iki 21:11 val. truks 15 Mėnulio diena, kurios simbolis – „Gyvatė”. Tai viena nepalankiausių Mėnulio dienų – neprognozuojama, nešanti staigius emocijų pokyčius, klastinga. Nuo 21:11 val. prasidės daug palankesnė 16 Mėnulio diena, kurios simbolis – „Balandis”. Tada prasidės kiek geresnis metas šią dieną.

NEVIENAREIKŠMĖ, NETOLYGI DIENA

kaip_naudotis_astrologine_informacija_03Gegužės 14 – dviprasmiška diena. Matome, kad jog šią dieną formuosis du palankūs ir du nepalankūs planetų aspektai.
Tai bus palankus Mėnulio bei Marso sekstilio aspektas, kurio įtaka truks nuo 09:50 val. iki 11:50 val. Šis aspektas skatina aktyvumą, drąsą, ryžtą, džiugumą. Kitas aspektas formuosis 12:01 val. Tai bus
palankus Mėnulio bei Saturno trigono aspektas, kurio įtaka truks nuo 11:01 val. iki 13:01 val. Jis skatins išmintingą, praktišką požiūrį, padės susitelkti.
Vėliau formuosis du nepalankūs aspektai. Pirmas įvyks 20:33 val. Tai bus nepalankus Mėnulio bei Veneros kvadratūros aspektas, kurio įtaka truks nuo 19:33 val. iki 21:33 val. Jis skatins nerimą, nepasitenkinimą dirglumą, vaidus.
Ketvirtas aspektas formuosis 21:17 val. Jo įtaka truks nuo 20:17 val. iki 22:17 val. Tai bus Mėnulio opozicija Rachu, arba jungties aspektas su Ketu (šie du Karminiai mazgai visada yra opozicijoje vienas su kitu, todėl rodomi aspektai tik su Rachu). Šio aspekto įtaka formuoja aktyvumo stabdymą, pabaigos pojūtį, karmines kliūtis. Taigi matome, kad, jei pirmą dienos pusę aspektai formuos palankų foną, tai
vėliau, nuo 19:33 val., jų įtaka taps nepalanki.
Jei pažiūrėsime į Mėnulio dienas, tai matysime, jog nuo 03:42 val. prasidės 26 Mėnulio diena, kurios simbolis – „Rupūžė”. Tai viena nepalankių Mėnulio kalendoriaus dienų, kuri visai dienai suteiks nepalankų foną. Taigi, nors bus palanki 25 Saulės diena, visgi galima pasakyti, jog ši diena labiau nepalanki nei palanki. Tiesa, pirma jos dalis, iki 13 valandos, palankesnė nei vėlesnis metas, po 13 valandos.

Nijolė Gabija Wolmer

TOP