Kaip mokomasi rebefingo

rebefingas

Kas gali mokytis rebefingo?

Jo gali mokytis visi, nepriklausomai nuo religijos, įsitikinimų, amžiaus, sveikatos, gabumų, nes tai yra natūralus kvėpavimo būdas, kurį greičiau reikia prisiminti, nei išmokti. Rebefingas nesikerta su kitais gydymo būdais.
Vis dėlto yra pageidautinos sąlygos: nevartoti alkoholio, vaistų, nerūkyti, valgyti lengvą vegetarinį maistą, pakankamai laiko skirti poilsiui, procesų suvokimui. Kai L.Orro paklausė, ar galima valgyti mėsą ir užsiimti rebefingu, jis atsakė, kad geriau kvėpuoti ir valgyti mėsą, negu nekvėpuoti ir valgyti mėsą.
Ir vis dėlto rebefingo metu valote iš organizmo senėjimo ir mirties programas, o valgydami mėsą vėl iš naujo jų pasipildote. Paprastai kvėpuojant grįžta noras sveikai maitintis ir ši problema išsisprendžia savaime, jei leidžiate sau įsiklausyti į natūralius kūno poreikius.

Per kiek laiko galima išmokti rebefingo?

Vienas individualaus kvėpavimo su rebefingo specialistu užsiėmimas trunka apie 2 valandas (iš jų kvėpuojama maždaug 1 valandą, po to integruojama bei aptariamas vykęs procesas). Pradžioje rekomenduojama bent dešimt tokių užsiėmimų. Technikos pagrindas yra vientisas sąmoningas kvėpavimas atsipalaidavus, stebint ir padedant patyrusiam rebeferiui.Tam, kad būtų pašalinta įtampa, sukaupta per gyvenimą, daugumai žmonių prireikia nuo penkių iki dvidešimties dviejų valandų pamokų. Įprastinis vidurkis yra  dešimt pamokų. Po to žmogus jau gali tokiu būdu kvėpuoti savarankiai apie valandą laiko, nepatirdamas jokių dramatiškų permainų emociniame ir fiziniame lygmenyje.

Kas yra rebefingo specialistas? Kaip pasirinkti rebeferį?

Rebefingo specialistas – tai žmogus, išmokęs kvėpavimo tiek, kad galėtų jį perteikti kitam žmogui. Jis sukuria saugią aplinką ir vadovauja savo kliento kvėpavimui iki seanso pabaigos.
L.Orras rašo, kad kvėpavimą gali perduoti kiekvienas išmokęs jo žmogus. Tai ypač galioja, kalbant apie šeimą, artimuosius. Jei jaučiate, kad galite perduoti, perduokite. Tačiau daugelis nori, kad su jais dirbtų profesionalas, turintis patirtį.
Rinkdamiesi rebeferį galite pabendrauti su keletu iš jų. Tai turėtų būti žmogus, su kuriuo jūs jaučiatės patogiai, saugiai, kuris laikosi bendrųjų etikos ir moralės normų, yra draugiškas, nuoširdus, pozityviai mąstantis. Pasitikėkite savo intuicija.
Jūs galite pasidomėti turimais sertifikatais, pas ką rebeferis mokėsi.
Lietuvoje jau įkurta Sąmoningo kvėpavimo asociacija, pasirengusi skleisti informaciją apie kvėpavimą bei dirbančius rebeferius.
Į pagrindinį puslapį

Kam reikalingas rebeferis?

1. Rebeferis sukuria saugią erdvę kvėpavimui.
2. Pats rebeferis yra galingas kvėpavimo katalizatorius.
3. Rebeferis viso seanso metu duoda patarimus dėl kvėpavimo ritmo, tempo ir kitų parametrų.
4. Stiprus kvėpavimo srautas, praeidamas mūsų kūną, gali iškelti bauginančius fizinius pojūčius, kadangi atsikratome senų elgesio modelių, įtampų. Rebeferis moko, kaip neskausmingu, netgi maloniu būdu tai išgryninti, integruoti.
5. Dauguma rebeferių ir vėliau padeda savo patarimais.

Ar galima mokytis rebefingo pačiam?

Dalinį rebefingo patyrimą galima gauti, bet tai yra neefektyvus ir sunkus būdas.
Rebefingo technikos sukūrėjas L.Orras yra pasakęs, jog jam teko apmokyti rebeferius tam, kad jis pats gautų visavertę rebefingo sesiją.
Be rebeferio galima praktikuoti 20 sujungtų įkvėpimų kasdien, vėliau pradeda kilti įtampos, kurias paleisti turėtų padėti kitas žmogus.

TOP