Karmos korekcija

Išplėstinė karmos korekcija

Karmos korekcija
RAIMUNDAS KARECKAS

IŠPLĖSTINĖ KARMOS KOREKCIJA

vyko 2022 m. lapkričio mėn. 26–27 d.
šeštadienis 10:00 – 20:00
sekmadienis 10:00 – 18:00 

 

Tai dviejų dienų išplėstinis bei daug gilesnis karmos korekcijos seminaras, kuriame pirmą kartą bus suteikta galimybė dalyvauti įpročių karmos transformavimo sesijoje, kurios metu bus integruojama jau koreguota asmeninė karma, susijusi su mūsų planetos karma bei jos ateitimi į bendrą Žemės realybės audinį bei pirmą kartą bus koreguojamos ar net šalinamos kliūtys, esančios jūsų realybėje, kurios trukdo reikštis naujai, išvien su planeta.

Turime labai retą galimybę – kartu su Karmos Valdovais dirbti su įrašais, esančiais mūsų planetos karmoje. Šiame seminare vyks net dvi sesijos: šeštadienį – karmos korekcija, naujai, giliau, fundamentaliau, pravalant net grubiuosius, pirmuosius, paviršinius karmos sluoksnius. Tai ir pagalba visiems, kas dėl įvairių priežasčių negali kurti ir reikštis. Naudinga ši sesija bus ir visiems tiems, kas jau tiesiog pribrendo karmos korekcijai, nes joje bus daug aktualių temų. Sekmadienio sesija – tai visų pirma karminė pagalba takiau integruoti koreguotos karmos rezultatus į kasdienį gyvenimą išvien su mūsų planeta Žeme, jos karma, uždaviniais bei ateityje vyksiančiais procesais.
Galima atvykti ir su šeima.

Kiekvienas – ir buvęs karmos korekcijos seminare, ir nusprendęs dalyvauti pirmą kartą išplėstinėse sesijose – turėtų tam tinkamai pasiruošti.

Pasiruošimas yra nesudėtingas:
1. Pajauskite širdimi, ar jums iš tiesų jau laikas į šį seminarą. Net protu dar nežinodami konkrečios informacijos apie šį seminarą, visgi jau esate buvę ankstesniuosiuose bei galite pasitikrinti širdimi, įžvalga, pajauta, ar jums reikia šio seminaro.
2. Jei taip, pagarbiai paprašykite Karmos Valdovų padėti pasiruošti šiems naujiems karmos skaistinimo, harmonizavimo procesams, seminarui. Išreikškite savo pagarbą bei ketinimų rimtumą kiekvieną dieną (pageidautina) uždegdami namuose žvakelę, smilkalą brangiesiems Karmos Valdovams, jų garbei bei paprašydami jų vedimo bei procesų harmonizavimo, susiderinimo su būsimuoju darbu harmoningiausiu bei optimaliausiu būdu.
3. Prieš seminarą būkite budrūs, įsiklausantys į situaciją, neskubantys, atidesni ir atsakingesni nei įprastai visose savo gyvenimo situacijose.
4. Nevartokite alkoholio ar stiprių vaistų, pasistenkite nekelti skandalų ar barnių bei juose nedalyvaukite, nepažeiskite įstatymų net ir smulkiose situacijose (eismo taisyklės ir pan.).
5. Atsivežkite į seminarą nors mažą, tačiau gyvą, nenuskintą gėlę (tai bus jūsų geranoriškų ketinimų išraiška) bei ką nors jums brangaus, labai sentimentalaus ar net sakralaus ir tai galėsite padėti seminaro metu bendromis pastangomis suformuotame altoriuje.
6. Prisiimkite visišką atsakomybę už sprendimą vykti į seminarą, atvykimą į jį bei dalyvavimą. Būkite sąmoningi, atsakingi bei labiau nei įprastai atlaidūs.


 Būtina išankstinė registracija

Informacija pasiteiravimui ir registracija tel.:  +370 610 44 008 (asistentė Dainora)

Turėkite sau geriamo vandens, pledą bei sąsiuvinį užrašams.

TOP