N.Gabija Wolmer. 2021 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

Gruodžio astrologinės tendencijos

N. Gabija Wolmer. Gruodžio astrologinės tendencijos

(Iš N.G. Wolmer „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2021″)

Gruodis šiemet ypač prisodrintas įvykių – šį mėnesį formuosis tiek įtempti, konfliktiški, tiek harmoningi, šviesūs planetų aspektai. Mėnuo prasidės visišku Saulės užtemimu gruodžio 4 dieną, 09:35 val. Lietuvos laiku. Lietuvoje jis nebus matomas ir tai yra gerai – šalis bus mažiau įtraukta į užtemimo įtakos zoną. Užtemimo metu kartu su Saule bei Mėnuliu Šaulio ženkle bus ir Karminis Mėnulio mazgas Ketu. Dėl to gruodžio pirma dekada bei kiek mažiau antra bus susijusios su intensyviais karminio valymosi, atpirkimo procesais, kurie labiausiai palies Šaulio sritis – pasaulėžiūrą, tarptautinius santykius, migraciją, tolimas keliones. Dėl to gruodžio mėnesį nevertėtų imtis jokių avantiūrų, rizikingų veiksmų ar abejotinų kelionių – šis metas ir taip iškels į paviršių susitvenkusias karmines drumzles ne tik asmeniniame, bet ir valstybių, nacijų gyvenime.

Šį mėnesį Marsas iki gruodžio 13 dienos judės Skorpiono ženklu, įnešdamas karingumo, slapukavimo. Tai nepalengvins šio meto, o, atvirkščiai, kaitins aistras.  13 dieną Marsas pereis į Šaulį, prisijungdamas prie karminio valymo proceso, kurį pradėjo Saulė, įėjusi į Šaulį, bei jį sustiprins.

Ypatinga šį mėnesį bus ir Veneros pozicija  – mėnesio pradžioje ji bus Ožiaragio ženkle šalia Selenos ir Plutono. Iš to galima spręsti, jog būtent meilė, harmonijos  siekis įneš į šį laikotarpį šviesą bei didelę transformuojančią jėgą. Beje, gruodžio 19 dieną, 12:36 val., Venera ims judėti reversu bei sausio 31 dieną darys jungties aspektą su Selena, užbaigdama metus šviesia, viltinga nata.

Gruodžio 13 dieną, 19:52 val., dar viena planeta – Merkurijus – pereis į Ožiaragio ženklą, sustiprindamas  Plutono, Veneros ir Selenos jėgą. Tai reiškia, jog logikos, blaivaus proto jėga prisijungs prie Veneros energijų, padėdama rasti šviesius sprendimus, sėkmingai užbaigti metus. Gruodžio 21 dieną, 17:59 val., Saulė, perėjusi į Ožiaragį, prisijungs prie Plutono, Veneros, Merkurijaus bei Selenos, jau keliaujančių šiuo ženklu, bei dar labiau sustiprins dvasinės šviesos jėgą šiuo laikotarpiu.

Paskutinę dekadą įvyks dar keli svarbūs planetų aspektai: 23 dieną Karminiai mazgai Rachu bei Ketu pakeis savo poziciją zodiako ženkluose – Rachu pereis į Jaučio, o Ketu į Skorpiono ženklą bei keliaus juose pusantrų metų. Tai stipriai keis laikotarpio energijas  – karminiai procesai Šaulio ženkle nurims, atverdami duris kitiems procesams.

Be visų šių aspektų, 24 bei 27 dienomis įvyks du svarbūs Saturno bei Jupiterio kvadratūros aspektai, bylojantys, jog šiuo periodu vyks intensyvi kova tarp seno bei naujo, tarp prieštaraujančių jėgų. Be abejo, tai atsilieps įtampomis, pasekmėmis ir asmeniniame žmonių gyvenime.

29 dieną Jupiteris pereis iš Vandenio ženklo į Žuvis, kur bus apie metus laiko. Tai vėlgi įneš naujas energijas – atsiras daugiau dvasingumo, atjautos, įsiklausymo. Sprendžiant iš visų šių planetų aspektų, gruodį gali vykti svarbiausi metų įvykiai, esminis lūžis, svarbus visai žmonijai, keisiantis valstybių gyvenimą, ekonominę, tarptautinę, politinę situaciją. Pasekmes greičiausiai pajausime kitų metų sausio pabaigoje-vasarį. Kaip bebūtų keista, sprendžiant iš planetų tranzitų, šis persilaužimas iš esmės bus palankus, viltingas… Šių metų pabaigoje svarbu neišduoti savo ilgalaikių vertybių, prisidėti prie pozityvios transformacijos procesų  žmonijoje, Žemėje.

Beje,  „DIDĮJĮ ASTROLOGINĮ MĖNULIO KALENDORIŲ  2022″ jau galite įsigyti visoje Lietuvoje:

  • prekybos centruose MAXIMA, IKI, RIMI;
  • parduotuvėse ČIA MARKET, GULBELĖ, KUBAS;
  • knygynuose PEGASAS, VAGA, AUM;
  • LIETUVOS SPAUDA ir NARVESAN kioskuose.
TOP