N.G.Wolmer. 2020 Didysis astrologinis mėnulio kalendorius

Gruodžio astrologinės tendencijos

N. Gabija Wolmer. Gruodžio astrologinės tendencijos

Gruodžio astrologinės tendencijos
( Iš N.G.Wolmer Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2020)

Gruodis šiemet ypač svarbus bei vienas sudėtingiausių metuose – šį mėnesį ypač daug planetų keis savo poziciją zodiako ženkle. Be to, šį mėnesį įvyks visiškas Saulės užtemimas, tiesa, nematomas Lietuvoje.
Taigi, gruodis bus kupinas pokyčių, kuriuos ne taip lengva bus suvokti. Be to, pirmas dvi dekadas Saulė judės Šaulio ženklu kartu su Karminiu Mėnulio mazgu Ketu. Dėl to išryškės karminio apsivalymo procesai, įnešantys kliūtis darbuose, pristabdymą ten, kur jo nesitikėjome, o kai kuriems, sukaupusiems teigiamos karmos – netikėtą sėkmę, autoriteto augimą. Dėl viso šito gruodį prireiks susitelkimo, budrumo, jei norime laiku užbaigti metų darbus. Geriausia būtų jų neužsikrauti per daug. Ramesnė, produktyvesnė turėtų būti pirmoji gruodžio dekada.
Antros dekados viduryje, gruodžio 14 dieną 18:16 val., įvyks visiškas Saulės užtemimas Šaulio ženklo 24 laipsnyje. Užtemimas iškels į paviršių susitvenkusias problemas tarptautiniame gyvenime, dideliuose kolektyvuose. Asmeniniame gyvenime užtemimą galime pajausti kaip sunkumus darbo reikaluose, susitvenkusią emocinę įtampą, konfliktus santykiuose, paaštrėjusias chroniškas ligas. Užtemimo dieną, kelias dienas prieš ir po jo būtinas atsargumas, saikas.
Mėnesio viduryje, gruodžio 15 dieną 01:51 val., įvyks dar vienas svarbus įvykis – Selenos perėjimas iš Skorpiono į Šaulio ženklą. Šuo ženklu ji keliaus septynis mėnesius, įnešdama į šauliškas sritis dvasinį apsivalymą, nepakantumą ydoms. Selenos šviesa šiuo periodu palies sritis, susijusias su autoritetais, religijomis, dvasine praktika, tolimomis kelionėmis, migracija, ryšiais su užsieniu, administravimu, įstatymų leidyba, aukštuoju mokslu.
Antrą dekadą įvyks dar pora svarbių tranzitų: gruodžio 17 dieną, 07:04 val., Saturnas pereis į Vandenio ženklą bei judės juo daugiau nei dvejus metus. Šiame ženkle Saturnas išryškins ilgalaikių draugiškų santykių, kolektyvinės bei visuomeninės veiklos svarbą, pradžioje įnešdamas į jas ryškius pokyčius, vėliau įtvirtindamas naują tvarką ilgam laikui. Saturno įtaka palies taip pat ir skaitmeninių technologijų, įvairių inovacijų sritis. Saturno naujos pozicijos įtakoje gali gimti puikių idėjų užsiimti nauja veikla ar praplėsti jau turimą, ypač, jei tai susiję su technologijomis, socialiniai tinklais ar visuomenine veikla, jaunimo ugdymo.
Gruodžio 19 dieną, 15:07 val., Jupiteris taip pat pereis iš Ožiaragio į Vandenio ženklą bei judės juo beveik metus laiko. Šis labai svarbus tranzitas stipriai pakeis laikmečio vibracijas, dar labiau pakreipdamas visuomenės dėmesį vandeniškų vertybių link. Kita vertus, ankstesni planai, susiję su Ožiaragio vertybėmis, staiga gali pasirodyti mažiau svarbūs, neaktualūs ar reikalingi korekcijos. Taigi, metų pabaigoje bus ypač svarbu susivokti naujose tendencijose, geriausiose galimybėse, kurias neša šios naujos svarbių planetų pozicijos. Juk pokyčiai neš sėkmę pasiruošusiems juos priimti, palaikyti…

Sėkmingo, šviesaus mums visiems gruodžio!
N. Gabija Wolmer

TOP