Gongų vakaras su Tomu Soltronu ir Abby DelSol

Įkelta į Gongų vakaras su Tomu Soltronu ir Abby DelSol

Tom Soltron ir Abby DelSol

Vyko 2016 m. gegužės 16 d., 19:00 – 20:00 val.

Žymūs gongų meistrai ir mokytojai Tom Soltron Čartoryski (Lenkija) ir Abby DelSol (Argentina) atvyksta su 1,60 m. Mother Cosmo gongu. Tai aukščiausios kokybės šiuo metu pagamintas gongas, sujungiantis su tyriausiu OM garsu, su galinga Visata, su Šaltiniu. Meistrų rankose jis įgyja ypatingų galių…

Formatas: „Maudynių gonge” metu gulėsime. Salėje yra kilimėlių ir čiužinių. Kadangi tikimės didesnio dalyvių kiekio (salė didelė), savo komfortui rekomenduojame atsinešti savo apklotą, pagalvelę, turėti šiltesnes kojines (patalpoje būsime be avalynės).

Dvasinio ugdymo centre „Udumbara”, J. Basanavičiaus g. 7, Vilnius , IIa.

Registracija ir informacija: info@menasbuti.lt, tel. +370 687 85625.

Kaina: 12 eurų (mokama vietoje).

Apie gongų meistrus

Abby Del Sol (Argentina), augusi Patagonijoje (Argentinoje), holistinių pažiūrų šeimoje, užsiimančioje natūraliomis terapijomis. 2000 m., pasitelkdama būgnus, barškučius ir dainavimą, ji pradėjo savo darbą su šamaniškomis technikomis, padedančiomis žmonėms atrasti ryšį su širdimi ir jos poreikiais.

Abby yra Gongo pradininkė savo šalyje, o nuo  2003 m.  taip pat Naujojoje Britanijoje bei kitose Pietų Amerikos šalyse. Savo kelionę ji pradėjo su archajiniais instrumentais ir dainavimu, kuriais naudojosi kaip įrankiais, ugdančiais intuiciją. Šiuo metu ji gongų jogos mokytoja – metodo, kuris jungia Gongo garsą, dainavimą, kvėpavimo pratimus bei specialius judesius ir remiasi kineziologija, kinų medicina bei kundalini joga.

Tom Soltron Čartoryski, daugelyje šalių žinomas garso terapeutas, garso terapijos seminarų autorius ir vedėjas, Taikos varpų sodų įkūrėjas ir propaguotojas, žengiantis nada (garso) jogos keliu. Jis keliauja po pasaulį, pristatydamas improvizacinius koncertus, “Maudynes gonge” ir garso terapijos seminarus. Lietuvos žmonėms jau gerai žinomas iš garso terapijos seminarų ir meditacinių koncertų „Gongo misterija”.  Savo kelionę su gongu pradėjo  2002 m. drauge su mokytoju Donu Conreaux, vėliau išsirinko savo intuityvųjį Garso kelią, kurio moko kelionių po visą pasaulį metu.

Tomas yra taip pat vienas iš dainuojančių dubenų garso masažo bei “maudynių gonge” daugelyje Europos šalių, taip pat Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Arabų Emiratuose bei Amerikoje pradininkų. Nuo 2005 m. jis pradėjo mokyti dainuojančių dubenų garso masažo vandenyje, kuris greitai tapo labai populiarus visame pasaulyje.

Šiuo metu Tomas kartu su gyvenimo drauge Abby Del Sol  veda “Sound Healing” (Gydymas garsu), Gongo meistriškumo dirbtuves,  Gongų jogą  bei daug kitų mokymų savo centruose Porambkoje (Lenkijoje) bei El Bolston (Argentinoje).

Tomo Soltrono muzika:

https://www.youtube.com/watch?v=y-Ez5auCJoo&list=PL5MPj-wPXSV5Eyyr8v06cbt3b5hIzgOjW

https://www.youtube.com/watch?v=-WYhWNroBBQ

https://www.youtube.com/watch?v=G6DYoq0SteA

Platesnę informaciją rasite: www.menasbuti.lt.

TOP