Gegužės mėnesio astrologinė prognozė

N. Gabija Wolmer

(Iš „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2020“, papildyta)

Gegužės mėnuo, nežiūrint į besitęsiantį karantiną, šiemet vienas geriausių metuose savo emociniu fonu, stabilizuojančiu, stiprinančiu poveikiu sveikatai, nuotaikoms, santykiams. Pirmas dvi dekadas Saulė judės Jaučio ženklu kartu su Uranu. Ši planetų pozicija ypač palanki įžvalgiems, sumaniems žmonėms, ji padės jiems rasti būdų atnaujinti, tobulinti verslus, bendravimo, ryšių užmezgimo būdus.

Gali kilti poreikis formuoti naują įvaizdį, naujai pažvelgti į meilės santykius.

Jei norite ir galite pradėti naujus darbus tiesiogiai ar nuotoliniu būdu, geriausia tai daryti iki gegužės 13 dienos. Anksčiau pradėtiems darbams tęsti bei vystyti palankus visas gegužės mėnuo, išskyrus metą, kuomet Mėnulis bus tam per senas, tai yra, 18 – 21 dienomis, bei tiesiog prastomis dienomis.  Nuo gegužės 20 dienos 16:49 val. Saulė pereis į oro stichijos Dvynių ženklą, dėl to paskutinė dekada bus kiek judresnė, lengvabūdiškesnė, palankesnė užmegzti ryšius, keistis informacija, prekiauti, tvarkyti dokumentus, vykti į netolimas keliones.

Dar vertėtų žinoti, jog gegužės 13 dieną 09:45 val. Venera ims judėti reversu, tai truks iki mėnesio pabaigos. Dėl to reikalai, susiję su finansais, gamyba, prekyba arba prisistabdys, arba vers ieškoti naujų būdų, kaip juos realizuoti. Meilės santykiuose taip pat norėsis atsigręžti atgal, ieškoti ankstesnių vertybių, dabartiniai santykiai gali atrodyti netinkami, atgyvenę. Šis metas natūraliai palankus ieškoti naujų bendravimo būdų, tikrumo bei gelmės santykiuose, vers pasigilinti į esminius dalykus, į kuriuos remiasi jums svarbūs santykiai. Dėl šių trijų planetų judėjimo reversu tai, ką nusprendėte iki gegužės vidurio, gali tekti vėl peržiūrėti, tobulinti.

Šis metas sudėtingesnis investicijoms, finansiniams ar gamybos reikalams dėl išryškėjusių kliūčių, poreikio daug ką pertvarkyti, išsiaiškinti, daryti naujai. Antrąją gegužės dekadą reversu ims judėti ne tik Venera – kiek anksčiau, gegužės 11 dieną, reversu pasisuks Saturnas, o gegužės 14 dieną – Jupiteris. Taip truks kelis mėnesius. Dėl to svarbūs reikalai, gamyba, prekyba judės lėčiau, nei įprasta. Tai metas, kai didžiuosius darbus svarbu stabilizuoti, rasti efektyvesnius veikimo modelius, taisyti tai, kas nepasiteisino.

Gegužės 22 dieną, 20:39 val., įvyks Mėnulio jaunatis Dvynių ženklo 3 laipsnyje, Dvyniuose taip pat bus ir Merkurijus bei reversu Judanti Venera. Ji pradės dinamiškesnį, judresnį, tačiau kiek dirglų mėnulio ciklą. Vis-gi, šis ciklas puikiai tiks užmegzti naujus naudingus ryšius,  vykti į netolimas keliones, mokytis naujų dalykų – kalbų, tiksliųjų mokslų, išmaniųjų technologijų.

Dar vienas aspektas, kuris svarbus šį mėnesį, tai Selenos tranzitas iš Svarstyklių ženklo, kur ji buvo septynis mėnesius, į Skorpiono ženklą, kuriuo ji taip pat keliaus septynis mėnesius. Šiame ženkle Selena išryškins bei palaikys drąsą, ryžtą, atkaklumą, gebėjimą pakovoti už svarbius dalykus.

N. Gabija Wolmer

TOP