Gegužės astrologinės tendencijos

N. Gabija Wolmer

(Iš N.G.Wolmer „Didžiojo astrologinio Mėnulio kalendoriaus 2021“)

Nors gegužė bus kupina pavasario energijos bei emocijų, visgi šis mėnuo palankesnis tęsti darbus nei pradėti naujuosius. Pirmas dvi dekadas Saulė judės Jaučio ženklu – tai vaisingiausias, produktyviausias zodiako ženklas. Kartu su Saule čia bus ir Uranas, o iki 9 dienos – ir Merkurijus. Visgi Jaučio ženklu šiuo metu  keliaus ir Lilit, o tai reiškia, jog ji išryškins ydas, pagundas, skatins nesusipratimus, klaidas. Todėl nauji svarbūs darbai ar santykiai, pradėti šiuo metu, vėliau greičiausiai apviltų. Tai, jog Jaučio ženkle bus ir Uranas, rodo, jog šį metą gali lydėti įvairios netikėtos situacijos, permainingos nuotaikos, sprogimai, avarijos. Kaip balandį, šiuo metu lengvai kils nepasitenkinimo kolektyvuose, įvairių neramumų, todėl keliaujantiems vertėtų gerai apgalvoti būsimas keliones.

Gegužės 11 dieną, 22:00 val., įvyks Mėnulio jaunatis Jaučio ženkle, todėl produktyvesnės bus dienos iki gegužės 7 dienos. Vėliau, iki jaunaties, Mėnulis bus senas, tai metas, palankiausias užbaigti anksčiau pradėtus  darbus, nutraukti atgyvenusius santykius, išmesti ar atiduoti labdarai nereikalingus daiktus.

Pirmas dvi dekadas dėl išryškėjusios Lilit įtakos gali išryškėti liguistas požiūris į materiją, kūną – per didelis jų sureikšminimas arba, atvirkščiai, nepasitenkinimas, neigimas. Netobulumas gali ypač žeisti, o nepriteklius skatinti kompleksus. Šio meto užduotis yra išsaugoti sveiką požiūrį į pinigus, materiją, daiktus, kūną, meilę, jų nesudievinant bei neneigiant, sugebant pasirūpinti savimi materialiai.  Neleiskite, kad jumis manipuliuotų, jus išnaudotų – šiuo periodu bus daug bandymų nedorai veikti kitų rankomis. Neverta šį mėnesį daryti rimtų pirkinių ar investicijų – vėliau pirkinys gali pasirodyti nereikalingas.

Po jaunaties, nuo gegužės 13 dienos, vėl prasidės aktyvesnis Mėnulio ciklo periodas, tačiau, kaip ir prieš jaunatį, šiuo metu vertėtų pasitelkti budrumą, atsargumą, geriau nesiimti svarbių naujų darbų.

Nuo gegužės 20 dienos, 22:37 val. ,Saulė pereis į Dvynius bei keliaus jais apie mėnesį laiko. Gerai tai, jog ji apleis ženklą, kuriame šiuo metu yra Lilit, ir pereis į ženklą, kuriuo keliaus ir Karminis mazgas Rachu. Tai suteiks paskutinei dekadai tikrą intensyvaus tobulėjimo impulsą, atvers sąmonę naujoms idėjoms, perspektyviems planams. Dėl to paskutinė dekada bus daug palankesnė įvairiai veiklai, susijusiai su  prekyba, logistika, mokslais, tarpininkavimu, IT, žiniasklaida, naujais darbais.

Visgi atkreipkite dėmesį, jog pilnaties dieną, tai yra gegužės 26 d,  14:20 val., įvyks Mėnulio užtemimas, Lietuvoje nematomas. Šis užtemimas įvyks Dvynių–Šaulio ženklų ašyje, išryškindamas pasaulėžiūros prieštaravimus, interesų skirtumus kolektyvuose, tarp valstybių. Labiausiai užtemimo įtaka jausis gegužės 25–27 dienomis.

Dar vienas šio mėnesio aspektas yra Jupiterio perėjimas iš Vandenio ženklo į Žuvis, kuris įvyks gegužės 14 dieną, 01:36 val. Tai gan svarbus tranzitas, kuris gan stipriai keis laikotarpio vibracijas, įnešdamas į jį daugiau subtilumo, jautrumo, dvasingumo. Plačiau apie tai skaitykite mano „Didžiajame astrologiniame Mėnulio kalendoriuje 2021“. Skaitmeninį kalendoriaus variantą galite įsigyti, paspaudę šią nuorodą:

http://www.menuliokalendorius.com/produktas/2021-didysis-astrologinis-menulio-kalendorius/

N. Gabija Wolmer

TOP