Feng Šui metų verslui

Feng Šui 2010 metų verslui

Remiantis U-Sin teorija, Feng Šui žinomą kaip Penkių Elementų sąveikos ciklas, kiekvienas elementas – Medis, Ugnis, Žemė, Metalas ir Vanduo – sąveikauja tarpusavyje. Elementų tarpusavio sąveikos supratimas – tai galimybė numatyti kai kuriuos ateities įvykius žmogaus gyvenime, šeimoje, kolektyve ir netgi šalyje.

2010 metai vadinami Gen In, arba Metalinio Tigro, metais, kadangi šių metų dangaus stulpui atstovauja Jan Metalas, o žemiškoji atšaka atitiks Jan Medį – Tigrą.

Pagal Penkių Elementų sąveikos ciklą, kuris nusako dviejų elementų tarpusavio sąveiką, Metalas naikins Medį. Reikia įvertinti tai, kad abu šie elementai atstovauja Jan jėgai, vadinasi, ir Metalas, ir Medis turi jėgą ir atsparumą, abu yra konfliktiški ir nenusileidžiantys, kitaip nei In kokybes turintys elementai, kurie savo prigimtimi yra ramūs, pakantūs. Šiems (Jan) elementams būdingas išdidumas, užsispyrimas, nelankstumas bendraujant ir nenoras eiti į kompromisą. Todėl suvokti šių metų energiją bus lengva, jei įsivaizduosime Medžio elementą kaip stiprų, aukštą ąžuolą, o Metalo elementą – kaip didelį metalinį kirvį, kuris nori nukirsti galingą medį.

Dėl šios priežasties šių elementų susitikimas 2010 metais simbolizuos bendradarbiavimo ir tarpusavio palaikymo trūkumą, o tai sukels rimtas pasekmes. Visa tai įvairiomis variacijomis mes matysime gamtos reiškiniuose, šalies vidaus problemų sprendimuose ir išorės politikoje, atskirų žmonių ir kolektyvų tarpusavio santykiuose.

Siūlau jums prognozę apie pramonės, prekybos ir paslaugų sferų padėtį 2010 metais elementų tarpusavio sąveikos atžvilgiu.

Žemės elementas. Kadangi pagal U-Sin sistemą Žemės elementas gimdo Metalą ir dėl to silpnėja. Taigi galima pasakyti, kad Žemės veiklos sritys – kalnakasybos pramonė, žemės ūkis, laidojimo paslaugos, konstruktorių biurai ir statybos, nekilnojamasis turtas, keramikos ir porceliano gamyba, brokerių kontoros, interjero dizainas, farmakologija, veterinarija, gėlių verslas – bus sėkmingi tik tuo atveju, jei bus palaikomi reklamos, kuri priklauso Ugnies elementui. Šioms sritims vertėtų pagalvoti apie valstybinių užsakymų gavimą ir labdaros akcijas 2010 metais. Esmė ta, kad kai kurios verslo sritys, priklausančios Žemės elementui, gali patirti gamtinių kataklizmų poveikį, būti sugriautos dėl netikėtų gamybinių avarijų, o tai natūraliai sukelia nestabilumą ir finansinius nuostolius. Rekomenduojama stengtis kuo labiau palaikyti įvaizdį gerinant produkcijos ir paslaugų kokybę. Išsilaikyti padės gera strategija, greitas prisitaikymas prie pokyčių ir apsidraudimas nuo per didelės rizikos.

Vandens elementas. Palyginus su 2009 metais, Metalinio Tigro metais šakos, priklausančios Vandens sritims, turės daug pelno didinimo variantų. Praėję metai nedavė šioms veiklos sritims gerų rezultatų, o to priežastimi tapo dinamikos nebuvimas. O šiemet stiprus Metalo elementas kuria ir palaiko Vandens elementą. Taigi tokios veiklos sritys kaip žuvininkystė, draudimas, didmeninė prekyba, naktiniai klubai, logistika ir transporto ūkis, turizmas, klubai, autoplovyklos ir patalpų valymo bei tvarkymo veikla, informacinis, pašto verslas, televizijos ir radijo žurnalistika atneš savininkams naudą, pelną.

Visgi savo planus ir norus įgyvendinti reikėtų atsargiai, nes pelno perspektyva nėra tokia džiuginanti, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Verslininkai gali susidurti su įvairiomis problemomis ir nenaudingomis bendradarbiavimo sąlygomis. Todėl ne visos Vandens stichijos verslo sritys vystysis stipriai: kai kurios iš jų turės ieškoti papildomo finansavimo, kai kuriems teks būti atidesniems priimant pasiūlymus bendradarbiauti, kai kam teks įsivelti į teismo procesus. Kad to neįvyktų, verslo savininkai arba vadovai turėtų palaikyti gerą savo įmonių įvaizdį visuomenės akyse, aiškiai įsivaizduoti vystymo strategiją, stebėti verslo finansinį būvį (metų pradžioje galima padaryti auditą) ir skirti dėmesį rinkodarai, reklamai. Nepasitikėkite atsitiktinėmis ir naujomis pažintimis, pasidomėkite apie žmones, bandančiais įgyti jūsų pasitikėjimą ir siūlančiais beprotiškai pelningus sandėrius.

Medžio elementas. Veikla, susijusi Medžio elementu, bus nepalankiausia. Pramonė ir verslas, susiję su tekstilės gamyba, medžio perdirbimu, knygų spausdinimu ir prekyba, rašymo veikla, švietimu, laikraščių ir žurnalų leidyba, medinių baldų ir furnitūros gamyba, sodininkyste, socialinėmis paslaugomis, kirpyklų veikla, grožio salonais, vaisių prekyba, gydymo praktika, religinių bendrijų veikla, daržininkyste bei įrangos, technikos jai gamyba greičiausiai užstrigs.

Nepradėkite partneriškos veiklos arba filialų atidarymo, nes šie santykiai gali nueiti į aklavietę ir sukelti problemų. Daugelis iš jų minėtose verslo srityse gali kilti dėl tarpusavio nesupratimo, prastų santykių kolektyvų viduje. Jūs sugebėsite išsaugoti savo materialias vertybes, jeigu ieškosite naudingų situacijų ir apsidrausite.

Feng Shui Ugnies elementas. 2010 metais šakos, priklausančios Ugnies elementui, pajus stiprią, bet sveiką konkurenciją. Gerai ir pelningai klostysis reikalai tokiose srityse, kaip energetika, naftos perdirbimo pramonė, dujų pramonė, energijos aprūpinimo įrangos gamyba, kompiuteriai, kino pramonė, kosmetikos pramonė, dizainas, mados verslas, alkoholinių gėrimų ir vyno gamyba, restoranų ir maisto verslas, reklamos verslas ir ryšių industrija. 2010 metais verslo, priklausančio Ugnies elementui, plėtroje palankių pokyčių žymiai daugiau nei negatyvių.

Kaupiant finansus ušliks sunkumai, susiję su netinkamomis investicijomis, didelėmis išlaidomis ir netikėtais finansiniais nuostoliais. Judant užsibrėžto tikslo link, nereikėtų pamiršti, kad gali kilti klaidų, susijusių su žmogiškuoju faktoriumi ir dėl to galimi teismo procesai. Verslo plano laikymasis ir protingas kapitalo investavimas padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Akimirksniu išnaudokite galimybes bei palankias progas, plėtokite filialus, stebėkite personalo profesinį lygį, savo verslo reklamavimą (net iki prekių pakavimo) bei kompanijos prekybos politiką. Visi problemiški klausimai turi būti sprendžiami tuojau pat: tai padės pakelti jūsų įvaizdį, sukurti gerą reputaciją ir atneš ilgalaikio bendradarbiavimo pasiūlymus.

Metalo elementas. Šakų, priklausančių Metalo elementui, aktyvumas išaugs. Pakilimas jausis tokiose veiklos srityse kaip bankininkystė, finansai, operacijos su akcijomis, birža, metalo ir skardos prekių gamyba, automobilių gamybos ir įrangos pramonė, staklės ir mašinos, juvelyrika, kovų menai, technologijų vystymas, lombardai. Šios sritys gaus daug pasiūlymų ir galimybių vystymuisi, filialų kūrimui.

Visgi būkite atidūs pasirašydami dokumentus bei svarbias sutartis, stebėkite, kad svarbi informacija apie verslą būtų saugioje vietoje. Jūs galite rizikuoti, imti kreditus verslui vystyti ir plėtoti savo verslą, didindami pajėgumus bei keldami jo statusą visuomenės akyse.

Jei norite daugiau susipažinti su pagrindine kinų metafizikos samprata – In ir Jan, Penki Elementai ir jų tarpusavio sąveika, išmokti apsisaugoti nuo negatyvių energijos srautų, stiprinti turto, gerų santykių, kūrybinės sėkmės savo gyvenime galimybes, kviečiame to mokytis seminare PRAKTINIS FENG ŠUI. INDIVIDUALUS FENG ŠUI.

Jelena Gimbickaja
Tarptautinio Feng Šui Forumo dėstytoja – konsultantė (Maskva),
Feng Šui Centrinės Akademijos dėstytoja (Malaizija),
Tarptautinio Feng Šui Forumo Baltarusijos atstovybės vadovė
http://www.fengshuiby.com/ru

TOP