Bendravimas per atstumą

Klausytoja: Ar aš galiu jausti, kai kitas žmogus apie mane galvoja? Ar kito žmogaus mintys gali mus pasiekti? Kaip jos mus veikia?

Prieš daugiau kaip pusę metų išsiskyriau su labai man artimu žmogumi. Niekaip negaliu jo pamiršti. Toks jausmas, kad esame atskirti vienas nuo kito, bet mintyse esame kartu. Kartais iš niekur nieko šmėkšteli kažkokios frazės ar suvirpina jausmas, kad jis galvoja ir man kažką sako. Man labai sunku, noriu tą žmogų pamiršti, bet kažkas neleidžia. Ar tai gali būti dėl to, kad aš esu jo mintyse ir jausmuose? Man labai svarbus atsakymas į šį klausimą. Dėkoju.

N.G.Wolmer: Pati esu ne vieną, o daugelį kartų įsitikinusi, kad galima jausti kito žmogaus mintis per atstumą nepriklausomai nuo to, ar jis yra arti, ar labai toli, kad galima jausti kolektyvų mintijimą apie kokį nors žmogų. Tiesą sakant, ne vieną kartą tai tikrinau, nes man tai yra įdomu. Juolab, kad jau daug metų turiu sekėjų, mokinių, su kuriais daug praktikuojame, eksperimentuojame ir darome tai nuoširdžiai. Tas nuoširdus atspindys yra iš tiesų didelė brangenybė.

Ne vieną kartą, būdama toli nuo Lietuvos, darydama sąveiką per atstumą, po to tikrindavau rezultatus. Neabejoju, kad tokie ryšiai per atstumą egzistuoja, – turiu daugybę tam patvirtinimų. Persiduoda ne tik mintys (mentalinio kūno aktyvumas), bet ir emocijos (jos gali persiduoti, jei yra siunčiamos, o jei yra stiprios ir nukreiptos, jos tiesiog pačios sklendžia).

Nėra problema jausmams pasiekti kitą žemės kampelį. Nėra problema mintims pasiekti net ir tolimą žemės kampelį. Kodėl? Todėl, kad mintys yra greitos.

Jau astraliniame pasaulyje (kuriame funkcionuoja mūsų jausmai, mūsų emocijų kūnas, kuriame funkcionuojame miego metu, kada veikia mūsų astralinis kūnas) nėra realių geografinių atstumų, kokie yra materialioje erdvėje. Dėl to nėra ir problemos mums ką nors pasiekti astraliniame pasaulyje – panašiai kaip sapne, kur geografinių atstumų taip pat nėra. Juolab nėra problema minčiai pasiekti objektą kitame žemės pakraštyje – todėl, kad mentaliniame pasaulyje yra dar didesni greičiai, tai greičiau vibruojantis ir už materiją, ir už astralinį lygmenį pasaulis.

Mintys pasiekia kur kas greičiau nei emocija ar jausmas. Ir kad jūsų mintys pasiekia kitą žmogų, tokia galimybė neabejotinai yra. Bet ar tikrai ir jis apie jus mąsto, čia yra klausimas.

Be abejo, yra natūralūs rezonansai. Jei apie ką nors intensyviai galvojama ar siunčiama kokia nors emocija, tai objektyviai sukels rezonansus tame žmoguje. Ir jis tiesiog dėl to impulso gali prisiminti jus, tačiau nebūtinai tęs apie jus mąstyti, jei jam tai nebeaktualu. Bet jei jam įdomu, tai gali užsimegzti bendravimas per atstumą.

Savo duomenų nedavėte, tai negaliu apie jūsų atvejį konkrečiai atsakyti – trūksta informacijos. Bet noriu perspėti apie kai kuriuos tokio bendravimo per atstumą aspektus, pavojus.

Tokie santykiai formuojasi kur kas dažniau, negu galima pagalvoti. Ir ne tik dėl žmonių kompleksuotumo, drovumo, ne tik dėl įvairių skirtumų: amžiaus ar socialinės padėties, ar dėl to, kad vienas iš žmonių susituokęs ir dėl to negalimi santykiai.

Neretai tokia situacija formuojasi dar ir dėl to, kad tarp tų žmonių yra stiprus sielų ryšys, o asmenybėms tai nelabai suprantama. Jos nesuvokia, kas darosi, o tas ryšys išlieka. Tokiu atveju gali formuotis tie ilgai besitęsiantys ryšiai per atstumą, kurie slepiami visų pirma pačių dalyvaujančių.

Manau, kad tokie ryšiai nėra labai gerai, nes jie alina. Tačiau jie gali būti ne tik alinantys, bet dažnai ir pavojingi. Kodėl? Todėl, kad į juos neretai bando įsiveržti pašalinės esmės.

Tai gali būti išsikūnijusios sielos, kurios junta, astraline rega mato tuos ryšius, ir, ypač jei juose yra seksualumo, erotiškumo energijos, nori jomis pasinaudoti. Tos sielos uždengia kanalą, kuriame siunčiama seksualumo, simpatijos, meilės minčių energija, ir tarsi susilieja su juo, kad gautų tą energiją.

Taigi neretai tuose ryšiuose per atstumą susilieja ir dalyvauja jau ne du žmonės, bet ir kažkokios kitos sielos. Ir tai – dar geriausiu atveju. Tačiau labai dažnai būna, kad į tokį ryšį bando įsiveržti žemojo astralo esmės – tam, kad kiršintų, jaudintų žmogaus žemuosius astralinius instinktus ir maitintųsi jų energija. Tada situacija tampa labai sudėtinga, sunkiai suvokiama: gali atrodyti, kad kažkoks žmogus apie mus intensyviai galvoja, jaučia mums aistrą, nors tai gali būti visai ne tas žmogus. Štai dėl to aš siūlau visada siekti nuoširdžių santykių, išsiaiškinti, išsireikalauti atsakymą, ar tie santykiai yra iš tiesų. Net jei tas atsakymas jūsų netenkintų, vis tiek siekite nuoširdumo, aiškumo, tikrumo, turėkite kuo mažiau visokių paslėptų ryšių, nes jie yra sudėtingi ir juose slypi nemaži pavojai. Plačiau…

Nijolė Gabija Wolmer

TOP