N.Gabija Wolmer. 2021 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

Balandžio mėnesio prognozė

N.Gabija Wolmer. Balandžio mėnesio prognozė

(Iš N.G.Wolmer „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2021“)

Balandžio pirmos dvi dekados šiemet bus labai aktyvios – Saulė judės ugniniu Avino ženklu, nuo balandžio 4 dienos čia bus ir Merkurijus. Be to, šiuo periodu visos planetos judės direktyviai, bus savo aktyviojoje raiškos fazėje. Jupiteris bei Saturnas Vandenio ženkle, susijusiame su pokyčiais, prisidės prie šio meto aktyvių, vyriškų, jan energijų. Marsas, susijęs su aktyviu veiksmu, nuo mėnesio pradžios bus judriame Dvynių ženkle, kuriame šiuo metu keliauja ir Rachu, taip pat skatinantis vystymąsi, dinamiką.
Dėl šių derinių pirmas dvi dekadas geriausiai seksis tiems, kurie geba žvelgti į viską gan paprastai, gali veikti, jei reikia, skirdamiesi kelią alkūnėmis. Kitiems šiuo periodu teks pasisaugoti aplinkinių agresyvumo, skubinimo ar manipuliavimo. Visgi, jei mokate prisitaikyti ir esate dinamiški, pirmos dvi dekados bus palankios dirbantiems logistikos, prekybos, vadybos srityse, susijusiems su gamyba, įvairia technika, sportu, žiniasklaida, IT bei visomis aktyviomis veiklos sritimis. Jei esate ramesnio charakterio, šiuo periodu prireiks gebėjimo  nesivelti į konfliktus, pasirinkti jums tinkamus veikimo būdus ir darbus. Visgi, jei žinote, ko norite, bei turite atkaklumo, šiuo periodu nemažai nuveiksite.
Trečioji balandžio dekada bus kitokia: balandžio 19 dienos vėlų vakarą Saulė pereis į Jaučio ženklą, tą pačią dieną, 13:29 val., į tą patį ženklą pereis ir Merkurijus. Be jų, čia jau bus Uranas, Lilit ir neseniai įėjusi Venera.  Dėl Lilit, deja, trečia dekada taps apsunkusi, ypač susijusi su pagundomis. Anksčiau ypač aktyvus darbų tempas sulėtės, atsiras daugiau abejonių. Nuo balandžio 23 dienos Marsas pereis į Vėžio ženklą, kuriame jo raiška yra silpna. Vyrai tokiu periodu tampa pažeidžiami, labai jautrūs, sentimentalūs – šioje pozicijoje Marsas palankus pasirūpinti namais, šeima, moterimis, tačiau jam trūksta  drąsos bei vyriškumo aktyviam veiksmui ar sprendimams. Šiuo periodu taps svarbesnės emocijos, santykiai, meilės reikalai, visgi juose per daug jausis įtarumas, savanaudiškumas, dėl to  šiuo periodu nusivylimai jausmų srityje tikėtini labiau nei laimėjimai. Vertėtų vengti pretenzijų, santykių aiškinimosi bei vertinti tai, ką jau turime.
Šiuo metu taip pat svarbu ypač atsargiai elgtis su finansais – lengvai kils greito uždarbio iliuzijų, visgi metas nėra palankus investicijoms ar greitam, skaidriam uždarbiui. Paskutinę dekadą lengvai kils ginčai, nesusipratimai dėl turto, finansų. Išmintingai įvertinkite, ar verta veltis į tuos konfliktus.

Primenu, jog skaitmeninį „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2021″ variantą PDF formatu galite įsigyti paspaudę šią nuorodą:
http://www.menuliokalendorius.com/produktas/2021-didysis-astrologinis-menulio-kalendorius/

TOP