N.Gabija Wolmer. 2022 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

Balandžio astrologinės tendencijos

N. Gabija Wolmer. Balandžio astrologinės tendencijos. 2022 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

(Iš N. G. Wolmer Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2022, papildyta.)

Balandis šiemet ypatingas – ir dėl to, jog jis prasideda kartu su Mėnulio Jaunatimi, ir dėl to, jog balandžio mėnesį įvyks net dvi Mėnulio jaunatys. Kartu su antrąja Mėnulio jaunatimi balandžio 30 dieną 23:42 val. įvyks ir dalinis Saulės užtemimas. Galima numanyti, jog balandis šiemet bus ne tik jėgos metas, tai ypač aktyvus periodas, nuo kurio stipriai priklausys tolesnė metų tėkmė.
Tai ir prieštaringas periodas, kuomet svarbu veikti, neišsižadant savo esminių vertybių, atvirkščiai, svarbu daryti sprendimus bei veikti, jas įtvirtinant, neskubant, gerai viską apgalvojant.
Pirmas dvi dekadas Saulė judės ugniniu Avino ženklu, atnešdama aktyvumą, optimizmą, norą bei galimybes veikti, tačiau ir nemažą saiką agresyvumo. Visgi, visas balandis bus darbingas, o pirmos dvi dekados palankios  pradėti naujus darbus. Tačiau šiuo periodu prireiks išminties, kad suvaldytume ypač aktyvias energijas, kitaip jos gali peraugti į dirglumą ar agresiją, per dideles ambicijas, paviršutiniškumą, skubėjimą, susipriešinimą.
Balandžio 12 įvyks svarbus Jupiterio bei Neptūno jungties aspektas, skatinantis žmogiškumą, įžvalgą, dvasios jėgą. Kitas aspektas – Marso perėjimas į Žuvų ženklą, kur jis bus beveik iki gegužės pabaigos. Ši Marso pozicija taip pat susijusi su atjauta, pagalba silpnesniems arba baimėmis. Kita vertus, juk saulė, pirmas dvi dekadas judėdama aktyviu, karingu Avino ženklu, skatins kovoti, veikti, ginti savo pozicijas. Tai ir formuos laikmečio prieštaringumą – juk nėra lengva  suderinti atjautą, įsiklausymą su aktyvia veikla bei savo interesų įtvirtinimu! Galima būtų patarti – neieškokite priešų, formuokite draugiškus, efektyvius santykius, ieškokite sąlyčio taškų, o ne priešingybių, blogų kėslų.
Pažvelgę į balandį toliau, matysime, jog 20 dieną 05:24 val. Saulė pereis į Jaučio ženklą bei keliaus juo apie mėnesį kartu su Uranu bei Karminiu mazgu Rachu. Tai galėtų būti ramesnis metas, tačiau Saulės artumas Uranui bei Rachu labai išryškins atsinaujinimo, laisvės, savarankumo siekį, o tai niekada nevyksta ramiai. Kasdieniuose darbuose šis energijos skatins ir net vers naujai tvarkyti darbo verslo reikalus, buitį, žemės ūkio, statybos, gamybos procesus, atvers naujas galimybes pradedantiems įvairius naujus verslus, žadins atsinaujinimą santykiuose, meilėje – nebetenkins tai, kas atgyvenę visose minėtose srityse.
Atkreipkime dėmesį, kad paskutinės balandžio dienos bus apsunkintos dalinio Saulės užtemimo, kuris įvyks balandžio 30 dieną, 23:28 val., Jaučio ženklo 11 laipsnyje. Dėl to paskutines tris balandžio dienas nereikėtų ne tik pradėti naujų darbų, bet ir skirti rimtesnių susitikimų ar daryti sprendimų. Pasaugokite ir asmeninius santykius, nesiimdami šiomis dienomis aiškintis, kas teisus.

Tarpužtemiminis koridorius

Visgi analizuojant balandį, neužtenka analizę nutraukti ties balandžio pabaiga – juk po Saulės užtemimo balandžio 30 dieną už dviejų savaičių įvyks gegužės 16 dienos Mėnulio užtemimas. Dėl to  balandžio pabaigoje – gegužės pirmas dvi dekadas formuosis terpužtemiminis koridorius, ypač išryškinantis susikaupusias problemas, tačiau atnešdamas ir energiją šioms problemoms spręsti.
Galima sakyti, jog balandis – gegužės pirma pusė – tai svarbių lūžių situacijose metas, kuris truks nuo balandžio 12 dienos iki gegužės antros dekados.  Šis metas padės išsiveržti iš seniai susikaupusių problemų rato bei rasti naujus sprendimus, jei tik jų ieškosite. Svarbu nepasiduoti dramatizmui, siekti daryti tik tai, ką jaučiate esant iš tiesų reikalingu.
Įdomi ir palanki šį mėnesį bus Veneros pozicija – iki balandžio 6 dienos, 08:29 val., ji judės Vandenio ženklu, vėliau pereis į Žuvų ženklą.  Čia jos pozicija ypač palanki – juk Žuvyse yra Veneros „sosto“ vieta, jos energijos čia reiškiasi ypač stipriai, palankiai. Ji suteiks jėgos jausmams, atneš didelį grožio, meilės, švelnumo bei harmonijos poreikį, padės menininkams bei grožio puoselėtojams, neš sėkmę finansiniuose reikaluose, investicijose, prekyboje. Stipriausiai ši jos jėga išsiskleis Saulei perėjus į Venerai artimą Jaučio ženklą.
Paskutinę dekadą Venera artės į jungtį su Neptūnu bei Jupiteriu, o pati jungtis, deja, vyks  jau užtemimo įtakos zonoje. Dėl to jausmai, augę beveik visą mėnesį, gali pereiti į fatališkumą, jei per daug juos sureikšminsime ar per daug stengsimės kontroliuoti mylimuosius. Mėnesio paskutinėmis dienomis dėl užtemimo prireiks išminties bei atsargumo santykiuose, tuomet Veneros, Jupiterio bei Neptūno jungtis suteiks galingą realizaciją jausmuose ar kūryboje, generuojant idėjas.
Šį mėnesį įvyks dar vienas gan svarbus astrologinis įvykis – balandžio 15 d., 01:21 val., Lilit pereis iš Dvynių ženklo į Vėžį bei keliaus juo devynis mėnesius. Šiuo periodu vertėtų pasaugoti namų bei šeimos erdvę, santykius su gimine, artimaisiais. (Plačiau apie Lilit poziciją Vėžio ženkle skaitykite kalendoriaus 13 puslapyje.)

P.S.: Visų metų astrologines mėnesių lenteles su aspektais, metų aktualijas, svarbius astrologinius įvykius galite rasti, įsigiję mano „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2022“ skaitmeninę (PDF) versiją adresu: http://www.menuliokalendorius.com/cart/
Kalendoriaus skaitmeninę versiją galėsite naudoti savo kompiuteryje, iPade, išmaniajame telefone.

N. Gabija Wolmer

TOP