Aura supa ne tik šventuosius

aura_supa_visus

„Auros fotografavimo principas buvo atrastas rusų tyrėjo S. Kirliano dar prieš Antrąjį pasaulinį karą, o apie 1960-uosius mokslininkai pritaikė šį metodą ir sukūrė aurų fotografavimo prietaisą. Jokios magijos čia nėra“, – sako techninių mokslų daktaras Artūras Dabkevičius.

Kada Lietuvoje pradėta fotografuoti auras?
Kiek žinau, gana seniai, gal prieš penkiolika metų. Jeigu neklystu, Arvydas Daškus buvo vienas pirmųjų, iš Amerikos parsivežusių specialią aparatūrą. Šiandien Lietuvoje yra gal dešimt auras fotografuojančių specialistų. O gal ir dar daugiau. Aš pats subtiliųjų energinių biolaukų – auros fotografavimu susidomėjau prieš trejus metus. Dėl savęs iš mokslinio smalsumo įsigijau naujausią amerikiečių mokslininkų sukurtą ir licencijuotą auros diagnostikos prietaisą ir specialią programinę įrangą. Kai įsitikinau, kad tai suteikia galimybę pamatyti ir įvertinti auros ir čakrų energiją, supratau, jog tai bus naudinga ir žmonėms. Man norisi parodyti, kad nesame vien materija: oda, kaulai, kepenys, širdis ir kt. Kad aplink mus egzistuoja subtiliosios energijos, kurias galima užfiksuoti specialia aparatūra. Šiuo metu taip pat dirbu ir su Rusijoje pagamintu S. Kirliano metodu veikiančiu auros fotografavimo prietaisu.

Iš auros fotografijos galima diagnozuoti ligas?
Ir ne tik ligas. Labiau tiktų žodis ne „diagnozuoti“, o „įvertinti“. Iš auros fotografijos galima nustatyti simptomus, tendencijas, kokio laipsnio energiniai pažeidimai ir kur jų yra. Auros fotografija suteikia galimybę objektyviai užfiksuoti žmonių, gyvūnų, augalų auras bei čakras, taip pat sužinoti savo fizinės, dvasinės, emocinės, psichinės sveikatos būklę. Šis metodas tik patvirtino faktą, kad energiją skleidžia ir akmenys, ir augalai, tad jokia mistika, kad akmenys ir medžiai gali gydyti savo energinėmis vibracijomis, kad kambariniai augalai „jaučia“ juos puoselėjančių šeimininkų energiją… Pasaulis yra daug sudėtingesnis, nei mums atrodo.

Šis metodas padeda užbėgti ligai už akių?
Taip. Ne paslaptis, kad pirmiausiai pažeidimų atsiranda energiniame lygmenyje, o tik paskui fiziniame. Ne veltui sakoma, kad visos ligos – dėl nervų. Kartais žmogus dar nejaučia negalavimų, bet tai – tik laiko klausimas. Turėjau pacientę, kuriai nustačiau energinių pažeidimų skydliaukės zonoje. Ji kreipėsi į medikus, ištyrę jie rado skydliaukėje mazgelį, nors moteris dar nieko nejuto.
Padarius nuotrauką, kompiuterinė programa labai tiksliai „nuskaito“ vyraujančių energijų vibracijas ir gautus duomenis paverčia spalvotu vaizdu (auros spalvomis) bei pateikia išsamias išvadas apie kiekvieno organo veiklą, sutrikimą, energinio pažeidimo laipsnį. Taigi auros diagnostika padeda užbėgti ligai už akių, pažinti savo energinį ir fizinį kūną, silpnąsias vietas. Būna, kartais gydytojai neranda ligos, o žmogus blogai jaučiasi. Tokiu atveju galima nustatyti, kurioje vietoje yra sutrikimas, kur ieškoti negalavimo priežasties. Pavyzdžiui, sergančiųjų vėžiu ar cukriniu diabetu aura turi specifinį švytėjimą ir skiriasi nuo žmonių, kamuojamų kitų ligų, aurų.

Tradicinė medicina gydo tik kūną, todėl daug ligų diagnozuojama per vėlai?
Būtent. Todėl Rytų medicina (kinų, tibetiečių, indų) pirmiausiai stengiasi atkurti gyvybinės energijos tekėjimą ir gydo eterinį, mentalinį, fizinį ir kitus kūnus. Tradiciškai laikoma, kad jų turime net septynis. Taip pat ir fizinį. Tiek, kiek ir čakrų mūsų organizme, kuriomis teka gyvybinė energija. Kai panaikinami energiniai blokai ir ima laisvai tekėti energija, gerėja ir atitinkamų organų ir visų organizmo sistemų veikla.
Nors auros fotografija šiais laikais – jokia sensacija, daugeliui tai vis dar atrodo mistika…
Jokios mistikos čia nėra. Rusijoje jau kai kuriose poliklinikose galima atlikti diagnostiką pagal auros fotografiją. Šis metodas šioje šalyje oficialiai patvirtintas ir taikomas.
Rusų mokslininkas Konstantinas Korotkovas maždaug prieš penkiolika metų patobulino Semiono Kirliano auros fotografavimo metodą ir sukūrė specialų prietaisą. Daugybę metų buvo atliekama begalė tyrimų, sukurta speciali kompiuterinė programa. Šis metodas toks pat veiksmingas kaip ir kiti netradicinės diagnostikos būdai (Vega testas, Folio, Nakatani ir kt.). Jis saugus, tikslus, greitas ir, svarbiausia, neturi šalutinio poveikio, todėl auros fotografiją galima daryti jau keturių mėnesių kūdikiams.

Esate fizikas, neseniai apsigynėte techninių mokslų daktaro disertaciją. Kas paskatino susidomėti netradiciniais gydymo ir diagnostikos metodais?
Visada jutau, kad pasaulis nėra vien fizinė materija, kad yra kažkas daugiau. Ir tai sakau ne tik kaip mokslininkas, bet ir kaip mąstantis žmogus.
Nuo vaikystės domėjausi psichologija, socionika, ezoteriniais mokslais, astrologija ir kt. Vėliau, jau studijuodamas fiziką, supratau, kad mokslas, nors ir daug ką gali paaiškinti, vis dėlto į daugelį klausimų dar nepajėgia atsakyti. Yra dalykų, kurių neįmanoma paaiškinti racionaliu protu ir net klasikiniais I. Newtono mechanikos dėsniais.
Nors racionaliu protu nesuvokiama, bet yra pasaulyje jogų, kurie geba materializuoti daiktus, levituoti (skraidyti ore) ir pan. Štai budistų lamos, sidhai po fizinio kūno mirties dematerializuojasi ir mokiniams palieka tik savo plaukus ir nagus, o visas kūnas išnyksta.
Profesorius K. Korotkovas buvo atlikęs tyrimus su jau išėjusiais anapilin žmonėmis. Pasirodo, mirus energoinformacinis laukas aura neišnyksta. Niekas po mirties nenutrūksta, viskas tęsiasi. Siela – ne šiaip sau energinis darinys, o gyvybės forma, kuri atsiskyrusi nuo fizinio kūno žmogui mirus toliau savarankiškai egzistuoja. Šiuos tyrinėjimus profesorius aprašė knygoje „Šviesa po mirties“.

Tokių fenomenalių reiškinių kol kas negali paaiškinti jokie fizikos dėsniai?..
Būtent, bet tai vyksta, taip yra. Tai tik patvirtina, kad pasaulis daug sudėtingesnis, o žmogus ir jo galimybės yra beveik neištyrinėta didžiulė mįslė. Nepaisant to, kad gyvename XXI amžiuje. Pastaruoju metu fizikos mokslas nukreiptas būtent į elementariųjų dalelių tyrimus. Ir jau dabar mokslininkai teigia, kad pasaulis negali būti aiškinamas kaip atskirų dalelių visuma, nes tos dalelės virsta energija, ir atvirkščiai.

Kokių spalvų būna žmogaus aura ir ką reiškia vyraujančios jos spalvos?
Aura – žmogaus energoinformacinis laukas, sudarytas iš skirtingo vibracinio lygio sluoksnių (arba kūnų). Kiekviena spalva unikali ir atitinka septynių energinių žmogaus centrų (čakrų) veiklą, t. y. atspindi charakterio savybes, fizinę, emocinę, intelektinę ir dvasinę būsenas. Nors aura švyti įvairiomis spalvomis, vyrauja viena pagrindinė (daugiausia dvi trys). Sveiko žmogaus aura būna kiaušinio, t. y. elipsės, formos, taisyklinga ir be įtrūkų. Ji gali tvieksti kelių metrų spinduliu. Kuo žmogus dvasingesnis, kuo jo tikslai ir norai kilnesni, tuo aura ryškesnė, šviesesnė. Pesimistų, pavyduolių, daug neigiamos energijos sukaupusių žmonių auroje vyrauja tamsūs, purvini tonai, šmėžuoja visokių dėmelių ir nelygumų.

Jeigu žmogus mąstantis, intelektualus, jo auroje vyraus mėlyna spalva?..
Taip. O štai ekspresyvių, emocionalių, dažniausiai meninės prigimties žmonių aura paprastai švyti žalia spalva, nes ji atspindi emocijas, jausmus, meilę. Dvasingų žmonių auroje daugiausia yra violetinės spalvos. O raudona auros spalva išduoda polinkį į materializmą, nebūtinai blogąja prasme. Žemdirbių arba kitų žemiškų profesijų atstovų auroje dominuoja raudoni arba rudi atspalviai. Juoda byloja apie energinius pažeidimus ir ligas.

Vadinasi, iš auros spalvų galima spėti apie žmogų, jo polinkius ir charakterį?..
Taip, tai leidžia nuspėti žmogaus elgsenos modelį. Žmogus gali ateiti akmeniniu veidu, be emocijų, užsisklendęs, bet patyrinėjus jo auros spalvas viskas matyti kaip ant delno – nieko nenuslėpsi.
Kairės pusės auros spalvos rodo, kokias energijas pritraukiame iš aplinkos, dešinės – kokią energiją atiduodame aplinkai. Būna, klientas sako, kad jį nuolat persekioja nelaimės, bėdos, blogi žmonės. O jis savo energija, pasirodo, pats pritraukia tam tikrus įvykius ir pan. Natūralu, kad į materializmą linkęs žmogus pritrauks panašių vibracijų turinčius asmenis. Intelektualas, be abejo, trauks intelektualias energijas. Ne veltui liaudis sako: toks tokį traukia. Pataikyta kaip pirštu į akį.

Yra ekstrasensų, kurie teigia galį matyti auras. Ką manote apie tai kaip mokslininkas?
Plika akimi aurų matyti neįmanoma, nes žmogaus akies mechanizmas ne toks tobulas. Mes juk negalime matyti radijo bangų, ultravioletinių, infraraudonųjų, Rentgeno spindulių ir kt. Tačiau žmonės, užsiimantys dvasinėmis praktikomis, išlavina vidinį regėjimą. Todėl kai kurie praktikai gali matyti aurą vidiniu matymu. Tai visai įmanoma, nes, pasikartosiu, žmogaus galios ir galimybės neribotos. Indijoje jogai gali medituoti keletą mėnesių nevalgę ir negėrę, nes kažkokiu būdu sugeba energijos pasisemti iš kosmoso, gamtos.
Aš nesu aiškiaregis, bet turiu specialią aparatūrą, su kuria dvasinio ugdymo ir sveikatingumo centre „Udumbara“ fotografuoju auras. Man, kaip mokslininkui, svarbiausia – objektyvi ir tiksli informacija. Galiu patikinti, kad aura supa ne tik šventuosius.

Publikuota: 2009 gruodžio 14d. 13:43 www.15min.lt, “Žmonės24.lt”
Publikuota: 2009 gruodžio 14 d. “JI”

TOP