Atsiliepimai apie knygas

Ne per seniausiai perskaičiau „Jogo autobiografiją“. Sukišau kaip karvė žolę, nekramtydamas. Tai dabar atrajoju. Ir dar ilgai atrajosiu. Kiekvieną šios knygos skyrelį perskaičius viduje kažkas pasikeisdavo, trūkinėjo vidiniai pančiai, laisvėjo protas. Kartais taip įsijausdavau, kad išgyvendavau tuos pačius pojūčius kaip ir autorius. Gyva knyga. Matyt, kiekvienoj knygoj gyvena po dalelytę autoriaus, kuris kažkokiu būdu bendrauja su skaitytoju, padėdamas giliau suprasti, kas ten parašyta.
Gavau kai kuriuos atsakymus į klausimus, kurie „kabėjo“ daugelį metų neatsakyti. Dabar jie nurimo ir nugrimzdo į ilgalaikę saugyklą.
Tiek daug stebuklų čia aprašyta, kurie, pasirodo, nėra jokie stebuklai. Mano prote trūkinėjo daug stereotipinių grandinių, protas pasidarė laisvesnis ir mažiau kategoriškas. Daug dalykų, kuriuos anksčiau būčiau ignoravęs ar neigęs, dabar priimu tokius, kokie jie yra, ir leidžiu jiems būti. Labai daug energijos susitaupo neneigiant. Labiau suprantu, kas yra besąlyginis tikėjimas.
Ačiū už dovaną.

Eivitas T.

Ir aš noriu padėkoti už Alkionės knygas.
Paskutinę knygą skaičiau apie Šambalą. Neįtikėtina, ką tuo metu patyriau… skaitau ir vienas po kito ateina suvokimai – blyksteli sąmonėje balta šviesa, net širdis suspurda…Arba skaitau, skaitau ir pradeda plaukti toks vidinis, giluminis žinojimas. Atrodo, kad tos knygos atrakina vienus vartus po kitų į save, į savo pasaulį. Ir padeda prisiminti tai, ką kažkada žinojau, tik dabar kažkodėl pamiršau.
Ačiū leidėjoms, vertėjoms, redaktorėms ir maketuotojoms – mieloms klubietėms – už jų tikrai vertingą darbą ir dovanojamą neįkainojamą lobį – knygas, kupinas išminties.

Aušrinė B.

Jaučiu didelį dėkingumą prisidėjusiems prie Alkionės knygų ledimo.Taip gera, kai jos padeda pasiekti, palaikyti pakylėtos sąmonės būseną, primena, rodo esminius dalykus…

Rita G.

Ir aš labai, labai dėkoju visiems ir visoms už Alkionės knygas… Šių knygų išmintis – kaip Švenčiausi Raštai.
Šventa paprasta, tyra, dieviška išmintis su daug besąlyginės Šviesos ir Meilės. Pastebėjau, kad skaitant šias knygas, kvėpavimas įsijungia pats savaime. Nereikia net programuoti. Tiesiog skaitai + kvėpuoji = augini sąmonės šviesą + kvėpuodamas ją isspinduliuoji.
Taip ir augi pamažu…
Nuoširdžiai su pagarba ir meile.

Auksė B.

TOP