Astrodrama

Daiva Kristina Markauskienė

ASTRODRAMA

2015 m.

Pažintis su Gyvąja astrologija. Tarpusavio santykiai astrologo žvilgsniu.

Gali dalyvauti ir turintys, ir neturintys astrologijos žinių

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Informacija ir registracija tel.+370 612 96007, el. paštu daiva@udumbara.lt

Tapk Marsu, Venera, Jupiteriu arba…
Dalyvauk atskleidžiant vieno gyvenimo misteriją.
Per tai suvok, kas reikalinga tau.

Astrologijos galima mokytis įvairiai. Vieniems artimesnės išsamios, nuoseklios teorijos studijos, susipažinimas su įvairiomis astrologijos mokyklomis, kitiems – galimybė tiesiog pajusti, išgyventi, ką reiškia horoskopas ir kaip veikia planetos.

Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, jog šis būdas tinkamas tik artistiškiems žmonėms, nebijantiems eksperimentuoti, patirti, žaisti. Tačiau dažnai būna ir taip, kad kaip tik šiomis savybėmis nustebina iki tol atrodęs visai uždaras, sunkiai bendraujantis žmogus.

Astrodrama atskleidžia giluminius žmogaus klodus, gabumus, silpnybes ir stiprybes. Atsiveria galimybė tai aiškiai pamatyti, panaudoti, transformuoti.

Grupė kuria drauge, tampa bendraautoriais. Nors paprastai yra „vaidinamas“ vieno žmogaus horoskopas, kiekvienas dalyvis gauna tai, ko jam labiausiai reikia, suvokia ir sprendžia tas problemas,kurios jam yra šiuo metu aktualiausios.

Astrodrama – tai galimybė:

* Suvokti ir išgyventi horoskopą gilesniame lygmenyje.
* Tapti aktoriais planetų teatre.
* Prisiliesti prie likimo paslapčių.
* Atverti, kurti, transformuoti likimą drauge.
* Suvokti savo motyvus, silpnybes ir stiprybes, spręsti aktualias problemas.

Astrologija yra gyva. Horoskopas yra gyvas.
Jį gali skaityti – kaip knygą, jį gali išgyventi, pajusti. Gali įžengti į jį kaip į Mandalą.
Kviečiu tai daryti drauge.

Astrodrama – į racionalios analizės rėmus netelpanti technika, kai grupė „aktorių“ atskleidžia vieną horoskopą. Žmogus tiesiog įeina į vaidmenį, tampa vienu iš horoskopo veikėjų, pasirenka kurios nors planetos rolę ir ją atlieka, bendraudamas su kitais astrodramos veikėjais.

Nuostabiausia tai, jog puikiai tą rolę gali atlikti ir žmogus, visai neišmanantis astrologijos, – jis tiesiog perteikia, pertransliuoja planetos energijas – taip, kaip aktorius perteikia savo herojaus gyvenimą. Juk šiuo atveju dirbama su simboliais, archetipais, iš kurių informacijos galima semtis ne tik per protą, analizę, bet ir tiesiogiai, intuityviai.

Tai ko gi reikia, kad tai galėtų vykti?

Susidomėjimo, nuoširdumo, atvirumo naujoms patirtims, noro dirbti kartu su grupe.

Astrodramos metu paliečiami giluminiai žmogaus klodai, dažnai – nesuvokti elgesio modeliai, vyksta transformacija, gijimas, išskleidžiama kūryba. Per ją žvilgsnis į astrologiją ir drauge savo likimą tampa ne toks fatališkas, pamatoma, iš kur kyla problemos ir kaip tai galima keisti.

Naudos iš astrodramos gauna ir formuojamo horoskopo „savininkas“, ir „aktoriai“. Kiekvienas gauna tai, ko jam labiausiai reikia. Juk vaidmenį pasirenka irgi ne šiaip sau.

Astrodramos metodo pradininkais vadinami Friedel Roggenbuck, Barbara Schermer – šiuolaikiniai astrologai, savo paskaitose, rodos, spontaniškai atradę, jog vieną kartą suvaidinti geriau nei ilgai aiškinti.

Astrodramos ištakų galima ieškoti K. Jungo archetipų teorijoje (jis puikiai išmanė astrologiją). Tačiau iš tikrųjų astodramos šaknys kur kas gilesnės – tai antikinių misterijų laikai. O gal ir dar seniau…

TOP