Video transliacijos su N. Gabija Wolmer !

N. Gabija Womer

Sveiki, brangieji,

žinau, jog nemažai jūsų pasiilgo radijo laidos „Kaip danguje, taip ir ant Žemės“, kurią vedžiau radijo stotyje Lietus. Karts nuo karto tai paminit man savo laiškuose, žinutėse, asmeniniuose pokalbiuose.

Todėl nusprendžiau pradėti tiesiogines video transliacijas Facebooke. Pirmoji transliacija turėtų įvykti rugpjūčio 14 dieną, apie 13 val. Ją galėsite peržiūrėti mano FB paskyros „Nijolė Gabija Wolmer“ laiko juostoje nuo rugpjūčio 14 dienos bet kuriuo metu. (Tai viešojo asmens, ne asmeninė paskyra!)

Kaip radijo laidoje, taip ir čia atsakysiu į jūsų klausimus įvairiausiomis jus dominančiomis temomis. Tai gali būti klausimai, susiję su astrologija, dvasiniu bei sielos gyvenimu, jos evoliucija, persikūnijimais, dvasios ženklais, įvairių problemų sprendimo būdais, įvairiomis dvasinėmis praktikomis, pasaulio paslaptimis ir pan… Panagrinėsiu bei pasidalinsiu kai kuriomis dvasinėmis bei sąmoningo kvėpavimo praktikomis, meditacijomis.

Siųskite man savo klausimus, parašydami juos šioje paskyroje, kaip komentarus po šiuo skelbimu. Atrinksiu aktualiausius iš klausimų bei atsakysiu į juos būsimose video transliacijose. Video transliacijos bus kas savaitę arba dvi, o gal dažniau – žiūrėsime, kaip mums seksis … )

Laukiu jūsų laiškų ir galėsime vėl pradėti bendrauti!!!

Iki malonaus susitikimo dabar jau FB aplinkoje, Nijolė Gabija Wolmer (visuomenės veikėjo) paskyroje !

Kviečiame žiūrėti video įrašus ir Youtube: https://www.youtube.com/.

N. Gabija Wolmer

TOP