Vasario astrologinės tendencijos

2018 vasario astrologinės tendencijos

Pirmoji vasario mėnesio pusė bus viena sudėtingesnių, juk tai metas tarp dviejų užtemimų – sausio 31 ir vasario 15 dieną.  Tokiais periodais emocijos sunkesnės, o reikaluose išryškėja kliūtys, problemos, kurios  tokiu metu dažnai per daug sureikšminamos.

Be to, iki vasario 18 dienos Saulė keliaus Vandenio ženklu kartu su Karminiu Mėnulio mazgu Ketu, todėl šiam periodui bus būdingos stiprios karminio apsivalymo tendencijos. Nori – nenori teks spręsti, gryninti iškilusias į paviršių problemas. Tai mūsų susitikimo su sąžine, su procesais, kuriuos dažniausiai vengiame matyti, metas. Jis turėtų pasitarnauti, kad iškilusias problemas ne paslėptume nuo savęs dar giliau, bet išgrynintume, kiek pajėgiame, reikaluose, susijusiuose su draugais,  kolektyvais, pasaulėžiūra, tiesiog artimaisiais, ir drauge paruoštume sau tvirtesnį, ramesnį pagrindą eiti toliau.

Visgi nors iki vasario 19 dienos metas nepalankus naujų darbų pradžiai, jis geras tęsti visuomeninę, intelektualinę veiklą, ypač susijusią su informacinėmis technologijomis, mokslais, įvairiais tyrimais, technine kūryba, žiniasklaida. Ir šiose srityse tai bus išvadų, susitikimo su tiesa bei veiklos korekcijos metas. Minėti procesai jausis visu sunkumu nuo 11 iki 16 dienos.

Nuo vasario 19 dienos, Saulei perėjus į Žuvų ženklą, tendencijos pasikeis: jei anksčiau vasarį jautėme, jog emocinis gyvenimas  yra tarsi užšaldytas dėl susitvenkusios būtinybės kažką keisti, taisyti, tai dabar emocinis gyvenimas gali prasiveržti lyg nebestabdoma banga. Iškils nauji uždaviniai: suvaldyti šią bangą, nukreipti ją tinkama linkme, neleisti, kad ji pasuktų savigailos link. Paskutinė vasario dekada bus palanki kūrybai, gilinimuisi į dvasinį bei vidinį žmogaus gyvenimą, įvairioms asmenybės bei sielos terapijos formoms.

Šiuo periodu jausime daugiau prasmės gyventi, jei padėsime aplinkiniams, atliepsime artimiesiems jų bėdose, dalinsimės emocine šiluma, atsigręšime į pasaulio grožį,  jo dvasinę gelmę, užsiimsime meditacija, skirsime daugiau laiko dvasiniam gyvenimui. Geresni periodai, kai galime imtis svarbesnių darbų, – vasario 5-10,  19-22, 26-28 dienomis.

Iš  N. Gabijos Wolmer „2018 Didžiojo astrologinio Mėnulio kalendoriaus“

TOP