N.Gabija Wolmer. 2021 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

Vasario 11 dieną – Mėnulio jaunatis

Vasario jaunatis. 2021 2 11

Vasario 11 – Mėnulio jaunatis!

Netrukus, vasario 11 dieną, 21:06 val., įvyks Mėnulio jaunatis. Jaunaties metu Saulė bei Mėnulis bus 24 Vandenio ženklo laipsnyje. Tuo pačiu metu Vandenio ženkle bus dar keturios planetos – Saturnas, Jupiteris, Venera, reversu judantis Merkurijus. Taigi šiame oro stichijos ženkle bus susitelkusios net šešios planetos! Natūralu, jog tiems, kurie draugauja su Vandenio ženklo energijomis, moka jas tinkamai panaudoti, šis ciklas bus klestėjimo periodas!
O ką gi reiškia – draugauti su vandeniškomis energijomis? Tai reiškia, jog jūs mylite, gerbiate laisvę bei nesistengiate pavergti ar suvaržyti kitų žmonių. Tai reiškia, jog jūs natūraliai gyvenate kolektyvinėmis reikmėmis, mokate naudotis kolektyvinėmis energijomis – kuriate jose, išreiškiate save, randate čia palaikymą…
Tai reiškia, jog jūs nebijote įvairios technikos, ją mylite, mokate ja naudotis, o kompiuteris, IT bei internetas – jums didžiulių galimybių šaltinis. Taigi šis Mėnulio ciklas – išskirtinai palankus skaitmeninėms technologijoms, veiklai socialiniuose tinkluose bei tiesiog online veiklai. Tie, kurie sugebate tuo pasinaudoti, sugebėsite gauti iš šio Mėnulio ciklo didžiulę naudą.
Vandenis taip pat ir ryšiai – su draugais, visų rūšių kolektyvais. Todėl šio Mėnulio mėnesio sėkmė tiesiogiai priklausys nuo to, kiek platūs jūsų ryšiai, kaip mokate juos palaikyti, bendraudami online.
Beje, beveik visas šis didžiulis planetų telkinys jaunaties metu bus penktame ekliptikos sektoriuje, susijusiame su žaidimais, poilsiu, malonumais, saviraiška, pomėgiais. Tai nurodo dar ir tai, jog minėta veikla, susijusi su įvairia technika, mokslo naujovėmis bei online aktyvumu, bus sėkmingiausia tuomet, jei veiksite su malonumu, ne iš pareigos ar dėl pinigų, bet ir jausdami joje malonumą, rasdami sau originalius išraiškos būdus.

Vasario jaunatis. 2021 2 11

Kad taip būtų, jums taip pat padės „vandeniškos“ savybės – draugiškumas, neprisirišimas, pozityvus požiūris į permainas, tikėjimas rytojumi, smalsumas, atvirumas naujovėms.
Taigi norint, kad būsimas ciklas neštų jums pozityvius, naudingus dalykus, galima rekomenduoti: pamėkite skaitmenines technologijas, pasaulinį ryšį, suvokite didžiules galimybes, kurias jis neša. Raskite tai, kas jus iš tiesų džiugina šiame skaitmeniniame pasaulyje, kažką, kas padeda jums gyventi ir tobulėti, užmegzti ryšius bei džiaugtis jais.
Galite pasakyti: bet juk visos šios technikos, priklausomybių nuo jos ir taip jau per daug mūsų gyvenime? Ar nereiktų ieškoti kažko kito? Ir tai tiesa. Tačiau šitas Mėnulio mėnuo yra būtent toks – jo didžiausia jėga, didžiausios galimybės yra susijusios būtent su technika, mokslais, skaitmeninėmis technologijomis, socialiniais tinklais, saviraiška bei veikla juose. Vėlesni mėnesiai jau bus kitokie – juose labiau versis gamtos jėga, jausmai, fizinio aktyvumo, fizinės veiklos svarba. O šis mėnuo – deja, toks, koks yra: ypač susijęs su intelektualia veikla, online aktyvumu. Įneškite į šias sritis savo naujų idėjų, skleiskitės, bendraukite, išreikškite save, mokykitės ko nors naujo bei įdomaus.
Be abejo, harmonijai, sveikatai palaikyti  reikalingas fizinis aktyvumas, jausmai, tačiau žvelgiant į būsimo ciklo planetų pozicijas matyti, jog būtent šių dalykų Mėnulio cikle bus didelis trūkumas bei sunkumas juos realizuoti.  Kad galėtume turėti fizinį aktyvumą, teks įdėti nemažai pastangų, parodyti valią bei išradingumą. Visgi net ir tuomet verta žinoti, jog Marsas bus ypač nepalankiai aspektuotas, ypač antrąją vasario dekadą. Tai kels didesnį traumų pavojų, dirglumą. Na, o emociniame gyvenime antrą vasario dekadą geriau orientuotis ne tiek į prisirišimus, kiek į draugiškumą.
Visgi trečią vasario dekadą, kai Žuvų ženklu ims keliauti Saulė, o vėliau – ir Venera, jautrumui, jausmų išraiškai atsiras daug daugiau vietos.
Pasitikdami Mėnulio jaunatį, nepamirškime, kad  vasario 11 dieną ji įvyks tiktai vakare, 21:06 val. Iki jos šią dieną, nuo 08:18 val., bus 30, arba paskutinė, Mėnulio kalendoriaus diena, kurios simbolis – Gulbė. Tai harmoninga Mėnulio diena, palanki užbaigti darbus, gilintis į dvasinį gyvenimą, savo vidinį pasaulį.
Nuo 21:06 val., prasidėjus Mėnulio jaunačiai, verta nukreipti mintis svarbiausių darbų, planų link. Pasistenkime, kad žvilgsnis į rytojų būtų pozityvus, venkime minčių apie ligas, bėdas, konfliktus, suteikime energiją bei galimybę įsitvirtinti būsimajame cikle sėkmingoms, naudingoms energijoms.
Tebus palaiminta, šviesi, sėkminga būsimoji jaunatis mums visiems!

Su meile – N.Gabija Wolmer

TOP