Šviesos spalvų impulsinė terapija

yellow gerbera backlit with bright light

ŠVIESOS – SPALVŲ IMPULSINĖS TERAPIJOS PROCEDŪROS

su “PANKOVO AKINIAIS”

1. Kvantinės terapijos procedūras tikslinga pravesti pirmoje dienos pusėje, užtamsintoje patalpoje, (užuolaidos ir užgesinta šviesa). Procedūrą galima pravesti sėdint arba gulint, prieš seansą atlikus 7 ramius įkvėpimus ir iškvėpimus. Po procedūros tikslinga pabūti ramumoje mažiausiai 5 -10 min.
2. Procedūrą pirmas 30-40 sek pravesti užmerktomis akimis. Po to akis atmerkti. Tikslinga laikytis rekomendacijų, bet jei jaučiama vidinis poreikis trumpinti procedūros laiką, tai taip ir darykite. Trijų procedūrų atlikimo variantas:
30 s užmerktos akys – 1 min atmerktos akys;
1 min užmerktos akys – 2 min atmerktos akys;
1 min užmerktos akys – 3 min atmerktos akys.
Vėliau procedūros trukmė gali svyruoti nuo 3 iki 7 min, jei nėra šių pašalinių reakcijų – galvos skausmo. Pykinimo, galvos svaigimo.
Svarbu! Procedūros trukmė priklauso nuo individualių žmogaus reakcijų į šviesos-spalvų impulsus ir sutrikimų, todėl gali trukti nuo 30 s iki 2 min. Svarbu – klausyti savo vidaus reakcijų į šviesos kvantinius impulsus. Tikslinga prieš ir po procedūros išgerti vandens ar detoksikuojančios arbatos, nes šiomis procedūromis užvedami išsivalymo mechanizmai, detoksikacija.
3. Nerekomenduojama seansus atlikti prie įjungto TV, esant triukšmui, ar prieš miegą (mažiau kaip 2 val.), taip pat esant ryškiai sudirgimo būsenai.
4. Nuo antrosios procedūros jau galima ilginti laiką iki 3 – 5 min.
5. Rekomenduojama procedūrų trukmė 5 – 7 min dienoje.
6. Pakartotinį seansą, tą pačią dieną, galima atlikti esant sunkiai patologijai ir pasitarus su gydytoju.
7. Atsiradus diskomfortui, pašaliniams reiškiniams, kaip ašarojimas, galvos svaigimas, skausmas, pykinimas, procedūras nutraukti ir pasitarti su gydytojais (gyd. Edita 8687-21921, gyd. Diana 8685-34521).
Tokiais atvejais bus skiriama organizmo detoksikavimo programa (homeopatija ir kitos natūralios priemonės). Tokia organizmo reakcija rodo žmogaus organizmo ryškų pusiausvyros sutrikimą, gretutines ligas, aukštą užsiteršimo toksinais lygį. Šio PANKOVO akinių prietaiso saugumas yra įrodytas klinikinėmis studijomis ir patikrintas Medicininių įstaigų (Rusijoje), tad atsiradę organizmo reakcijos rodys žmogaus individualią reakciją į Šviesos impulsą, bei kitas gretutines priežastis.
8. Svarbu! Maksimali procedūra su Pankovo akiniais neturi viršyti 15 min per dieną suaugusiam ir 7 min vaikui.
9. Savavališkai nedidinti seanso trukmės.
10. Rekomenduojamas 15-21 seansų ciklas regėjimo ir organizmo atstatymui.
11. Vaikams rekomenduojamas ciklas nuo 10 iki 15 seansų (priklausomai nuo patologijos).
12. Vaikams skiriamų procedūrų trukmė priklauso nuo individualių savybių ir svyruoja nuo 2 – 7 min.
13. Procedūras tikslinga pravesti kas dieną ar su 1 dienos pertrauka.
14. Nerekomenduojama daryti pertraukos tarp procedūrų daugiau kaip 3 dienas.
15. Rekomenduojama daryti pertraukas tarp ciklų (15-21 dienos) 3 dienos.
Pirmasis akių regėjimo ir organizmo stiprinimo gydomasis seansas: 3 ciklai po 15-21 dieną su 3 dienų pertraukom.
Akių sveikimo procesų ir organizmo savigydos, detoksikacijos ir atjaunėjimo mechanizmų užtvirtinimui rekomenduojama pravesti nuo 3 iki 15 kursų per metus (priklausos nuo patologijos ir asmeninės reakcijos į šviesos-spalvų impulsinę terapiją.
Kai daug dirbama su kompiuteriu ir pasireiškia kompiuterinis regėjimo sutrikimų sindromas (CVS) (kompiuterinis akių nuovargis), seansus galima pravesti kasdien (nuo 1 iki 3 min) prieš darbą su kompiuteriu ir po darbo.
16. Maksimaliam efektui pasiekti, o taip pat ląstelių regeneracijos procesų sustiprinimui rekomenduojama „prieš“ ir „po“ procedūrų su Pankovo akiniais įlašinti Antioksidantinį Pankovo balzamą“ (Pankovo balzamas Nr. 1 į kiekvieną akį).
17. Papildomai ląstelių mitybai galima naudoti Pankovo balzamą Nr. 2 (maitinamasis gelis), patepti vokus po seansų su pankovo akiniais.
18. Svarbu! Kai sunki oftalmopatologija: aukšto laipsnio miopija, hipermetropija, tinklainės distrofija, regimojo nervo atrofija, glaukoma, diabetinė retinopatija, atlikus procedūras su Pankovo akiniais, įlašinti Pankovo balzamą Nr. 1 ne tik į akis, bet ir į kiekvieną nosies šnervę, stipriai užvertus galvą (pažeistą tinklainę akies lašai pasieks tik per nosies landas).

DĖMESIO!

Atliekant procedūras su Pankovo akiniais, gali pasireikšti pašalinės „antrinės“ reakcijos – AKS svyravimai, pykinimas, galvos svaigimas, raumenų silpnumas, ryškus mieguistumas, galvos ir raumenų skausmai. Jei tai pasireiškia po pirmų dviejų procedūrų, su polinkiu į hipotoniją ar su skydliaukės hipofunkcija (ar ji pašalinta), rekomenduojama:
1. Sutrumpinti procedūrą su Pankovo akiniais iki 30 s.
2. Vartoti kartu detoksikaciją organizmo su homeopatija, fitoterapija A, E vitaminus, C vit (po 0,3 g/d.)
! Pankovo akiniai sustiprina kai kurių farmakoterapinių vaistų efektą, ar kai kurie preparatai pasižymi fotosensibisuojančiu poveikiu ir gali sukelti šviesos baimę (jautrumą šviesai ) pablogėja bendra būklė, fotoalergodermatozės. Reakcijas su Pankovo akinių procedūromis gali sukelti neuroleptikai, fenotiazininiai tricikliniai antidepresantai ( aminazinas), sulfanilamidai ir tetraciklinų grupės antibiotikai.

Indikacijos Pankovo akiniams

– Uždegiminiai ir distrofiniai akies susirgimai, atsistatymas po operacijų ir traumų;
– Kaip profilaktinės procedūros bendram organizmo sveikatinimui bei detokikacijos programai;
– Lėtinio nuovargio sindromas;
– širdies-kraujagyslių sutrikimai;
– poinsultinė reabilitacija;
– imuninės sitemos stiprinimui;
– sąnarių ligų ir atramos-judamojo aparato sutrikimų korekcija;
– egzemos, diatezės, odos ligos;
– limfos drenažo suaktyvinimui vidaus organuose (net iki 40% efektyvumas)
– suaktyvinimui organizmo gijimo procesų, atsistatymui po stresų, fizinių ir psichologinių traumų;
– organizmo atjaunėjimo procesų įjungimas.

Kontraindikacijos

piktybiniai augliai bet kokios lokalizacijos; nėštumas; sisteminės kraujo ligos (krešumo sutrikimai); leukozė; individualus netoleravimas (dažniausiai raudonojo spindulio); ūmus miokardo infarkto periodas ir galvos smegenų sutrikimai; psichinių susirgimų ūmi forma.
Sąlyginės kontraindikacijos:
gerybiniai akies augliai su progresavimo polinkiu;
ūmios hipotonijos formos; skydliaukės hipofunkcija;
būklė po organų ir audinių transplantacijos;
epilepsija;
kardiostimuliatoriai.

Pankovo Akinių procedūrų metu tikslinga kartu naudoti Pankovo ANTIOKSIDANTINIUS BALZAMUS

Antioksidantinis Pankovo balzamas Nr.1
Ekologiškų sibirietiškų augalų ekstraktas su gyvybiškai svarbiais mikroelementais.
Sudėtis: fitoncidai, angliavandeniai, proteinai, vitaminai A, E, B1, B2, C ir ženšenio ekstraktas, saldymedis, ajeras, erškėtrožė, kiaulpienė, kadagys daigintų grūdų aliejus ir kiti maitinantys elementai.
Preparato sudėtyje yra daugiau kaip 20 gamtinių antioksidantinių komponentų. Paveikus šviesos impulsu sustiprėja komponentų, efektyvumas, sukeliančių medžiagų apykaitos normalizaciją ir akies ląstelių epitelio regeneraciją.

Efektyvumas:

– sumažinamas akių nuovargis;
– panaikina akių perštėjimą ir sausumą (ypač po darbo su kompiuteriu); sumažinamas ašarojimas, apsaugoma ir sustiprina akis, kai yra ryškūs temperatūriniai svyravimai (ypač žiemos periodu);
– pagerina regėjimą ypač su amžiumi susijusios toliaregystės metu;
– padeda prie deginimo, ir graužimo nuo dulkių ir pervargimo profesionaliems vairuotojams.
– „Pankovo balzamo“ sudėtinės dalių efektyvumas patikrintas klinikinėmis studijomis, pasiteisino aukštu efektyvumu prie tokių akių ligų, kaip pradinė katarakta, trumparegystė ir toliaregystė.
Balzamas stabilizuoja vidinį akies spaudimą, pristabdo tinklainėje vykstančius distrofinius pakitimus, sumažina akių nuovargį, ypač efektyvu prie kompiuterinio regėjimo sindromo.
Pankovo balzamas – būtina efektyvi mityba jūsų akims, kurioms tenka neapsakomai didelis krūvis.
Svarbu! Didžiausias efektyvumas pasiekiamas su Pankovo balzamu – įlašinus prieš ir po procedūros su Pankovo akiniais – šviesos terapija po 1 lašą į kiekvieną akį ir į nosies abi šnerves, kai yra ryškūs akių sutrikimai (įlašinama, atsigulus ir užvertus galvą atgal).
Akies struktūrai pastovus maistingųjų medžiagų trūkumas sukelia regėjimo sutrikimus. Kaip tai vyksta? Žmogaus akis – labai subtili ir sudėtinga struktūra, kuri pastoviai dirba (net tada, kai mes miegame). Akyje yra didžiulis tinklas mažiausių kapiliarų, per kuriuos į akies tinklainę, atsakančią į šviesos srautą, patenka pagrindinis maistas.
Jei akies kraujagyslės užblokuotos (užterštos), tai akių ląstelės badauja. Per kiekvieną šviesos poveikį vyksta šviesos komponentinių ląstelių irimas ir, jei ląstelėms neužtenka maisto – naujos ląstelės nesusidaro – akies jautrumas šviesai sumažėja ir vystosi regėjimo sutrikimai.
Kodėl padidėja poveikio efektyvumas į akies audinius, kartu naudojant PANKOVO BALZAMĄ Nr. 1 ir PANKOVO AKINIUS?
1. Pankovo akinių konstrukcijoje esantys šviesos diodai skleidžia šviesos-spalvų impulsinę programą pagal ypatingą impulsų ritmiką, kuri yra artima galvos smegenų delta ritmui (tai ryškiausio atsipalaidavimo ir gilaus miego ritmas) leidžia per pirmas 3 minutes pašalinti akyse įtampą.
2. Ypatingos kvantinio spindulio 630-670 Nm antioksidantinės savybės stabdo perrūgštėjimo procesus ląstelėse, suaktyvina papildomos energijos gamybą (raudona spalva turi gudomąją persvarą spalvų programoje).
3. “Prabudinimas” ir suteikimas papildomos energijos ląstelėms ir sukelia ląstelių dauginimosi ir regeneracijos procesus.
4. Naudojimas Pankovo antioksidancinio balzamo prieš ir po procedūros su Pankovo akiniais, vaizdžiai išsireiškus, sukelia dvigubą antioksidantinį efektą, t.y. padeda ląstelėms pačioms atsistatyti , suaktyvinama natūrali ląstelių savigyda.

Pankovo balzamas Nr. 2
Tai labai efektyvi priemonė, kaip papildomas maistas plonoms viršutinio ir apatinio akies voko kraujagyslėms.
Sudėtis – unikali kompozicija, išgauta iš lašišų pienių, išskiriant polinesočiąsias rūgštis, kurios neleidžia suirti ląstelių membranoms, plius augalinė placenta, ekstraktas, petražolės ir daigintų javų aliejus suaktyvina apykaitos procesus, atstato jaunų ląstelių gyvenimo ritmiką.
Pankovo balzamas Nr. 2 pasižymi stipriu priešuždegiminiu poveikiu, gyjimą, rezorbciją ir atjaunėjimą skatinančiu poveikiu. Aktyvina ląstelinį imunitetą.
Tai efektyvi mityba akių audiniams. Gali būti derinamas su kitomis medicininėmis ir kosmetinėmis priemonėmis.
Svarbu. Pankovo balzamas Nr. 2 labai efektyvus po procedūros su Pankovo akiniais – kaip pagalbinė priemonė suaktyvinti regeneracijos procesus viršutinio ir apatinio voko srityse, o taip pat mimikos raukšlelėms išlyginti. Naudojimas. Plonu sluoksniu patepti viršutinį ir apatinį voką bei raukšleles apie akis.

PANKOVO AKINIAI

Akys – Sielos veidrodis, atskleidžiantis

kaip mes žiūrime iš savo vidinės gelmės į gyvenimą.

Šviesos spalvų terapija sveikatai per akis (Pankovo akiniai).

Šviesos diodų ir mikroprocesorių konstrukcijos akiniuose padeda užvesti sveikatinančias fotochemines reakcijas akies tinklainėje (matomų saulės ultravioletinių spindulių spektro ribose).

Regėjimo sutrikimai yra labai dažnas sutrikimas nepriklausomai nuo amžiaus. Regėjimo sutrikimų priežastys įvairios ir kompleksinės. Fiziologiniame biocheminiame lygyje tai perrūgštėjimo procesai, taip vadinamas “nudeginimas audinių”, dėl sumažėjusių apsauginių fermentinių sistemų. Perrūgštėjimo procesų metu ląstelė nepajėgi išsivalyti ir detoksikuoti, ir įsisavinti naudingų medžiagų, tai sustabdo ląstelės dauginimąsi ar net mirimą. O tai sutrikimų ir ligų priežastys.
Perrūgštėjimo procesus gali sustabdyti sveika, stipri ląstelė, kuri gamina baltymus, o baltymai fermentus ir ląstelė turi pakankamai energijos.
Prof.Pankovo akinių esmė ir yra suteikti ląstelei daug energijos, paveikus ją kvantiniu spinduliu, kurio poveikyje sureguliuojami medžiagų apykaitos procesai, atsistato mikrocirkuliacija, žymiai efektyviau įsisavinami visi medikamentai.
Pankovo akiniai tai impulsinė šviesos terapija. Akiniuose yra šviesos diodo ir mikroprocesorių konstrukcijos, kurių pagalba užvedama sveikatinančios, fotocheminės reakcijos tinklainėje.

Pankovo akinių šviesos spinduliavimas išgaunamas iš matomo saulės šviesos spektro:
– Raudonas 628-780nm – veikia aktyvinančiai, stiprinančiai, suaktyvinant medžiagų apykaitos procesus.
– Mėlynas 421-496nm – regeneracinės atstatančios, atkuriančios savybės.
– Žalias 496-566nm – pasižymi švelniu, lengvu gydomuoju poveikiu, raminamasis poveikis, gerina mikrocirkuliaciją ir audinių drenažą.

TOP