Seminaras “Kvėpavimas šviesa”

Nijolė Gabija Wolmer

Kvėpavimas, gilus bendravimas su šviesa, susiderinimas su šviesa, pasireiškiančia materialiame, astraliniame, mentaliniame bei kituose lygiuose.

Nijolė Gabija Wolmer

Kvėpavimas šviesa

Informacija ir registracija tel.: +370 610 44008.

Būtina išankstinė registracija.

Centras „Udumbara“. Vilnius.

Kvėpavimas, gilus bendravimas su šviesa, susiderinimas su šviesa, pasireiškiančia materialiame, astraliniame, mentaliniame bei kituose lygiuose. Darbas su penkiais elementais, žmogaus kūnais, čakromis, aura, stebint šviesos tekėjimą juose, su juo bendradarbiaujant, jį išplečiant.

Bendravimas, kvėpavimas, susiderinimas šviesa, pasireiškiančia materialiame pasaulyje: saulėtekio, saulėlydžio šviesa, ugnies šviesa, šviesa vandenyje ir pan…

Bendravimas, kvėpavimas šviesa, pasireiškiančia astraliniame pasaulyje:
– 5 elementų astraline šviesa;
– gyvų būtybių astraline šviesa,
– planetų astraline šviesa;
– sielos švytėjimu astraliniame pasaulyje ir pan…
Bendravimas, kvėpavimas šviesa, pasireiškiančia mentaliniame pasaulyje:
– proto bei sąmonės mentaline šviesa,
– idėjų šviesa,
– Žemės nacijų švytėjimu mentaliniame pasaulyje ir pan…

Kam to reikia?

Be abejo, tokio seminaro reikia ne kiekvienam. Jei ruošiatės dalyvauti, svarbu, kad turėtumėte tam tikrą suvokimą apie žmogaus kūnus, čakras, jų pajutimą, tam tikrą sąmoningo kvėpavimo patirtį. Svarbu, kad jums būtų įdomu bendrauti su šviesa, giliau pažinti ją įvairiomis jos apraiškomis.

Seminaras padės greičiau ir lengviau užpildyti aurą vaiskia energija. Mokys greičiau atgauti jėgas, pasipildyti energiją, švelniai, harmoningai valyti emocijas, mintis per glaudų ryšį su šviesa.

Kitas šių praktikų aspektas – tai gilus, anksčiau nepatirtas įkvėpimas, kūryba, dvasios bei sielos jėga, nuostabi, nelytėta informacija, ateinanti iš šviesos pasaulio. Be to, bendravimas su sąmone, gyvenančia šviesoje, padeda mums lengviau susisiekti su Dvasinių Mokytojų, nušvitusių būtybių sąmone, pačiu dvasiniu pasauliu, padeda atskleisti visiškai naujus bendravimo su pasauliu ir savimi klodus…

TOP