Santykiai ir suderinamumas astrologijoje

D. K. Markauskienė
DAIVA KRISTINA MARKAUSKIENĖ

SANTYKIAI IR SUDERINAMUMAS ASTROLOGIJOJE

Webinaras

Vyko 2021 m. birželio 2 d.
trečiadienis, 18:00-21:00 val.

Tai paskaita iš ciklo „Astrologija kasdieniame gyvenime“. Šis ciklas skirtas įvairioms astrologijos temoms, jos sąsajoms su įvairiomis gyvenimo aktualijomis.

Kuo gali padėti astrologijos žinios ir bendrieji principai įvairiose gyvenimo srityse – santykių, sveikatos, darbo, finansų, įvairialypio tobulėjimo? O padėti gali daug – vien jau suvokus bendruosius astrologijos principus, kurie persmelkia visa, yra universalūs. Ne visi turi laiko ir noro mokytis astrologijos profesionaliai, ne visiems to ir reikia. Tačiau astrologijos pagrindinių principų supratimas bei taikymas padeda geriau pažinti save, aplilnkinį pasaulį, rasti paprastus atsakymus į kai kuriuos sudėtingus klausimus, o po to – ir sprendimo būdus.

Paskaitose gali dalyvauti gali ir turintys, ir neturintys astrologijos žinių, tačiau norintys jų įgyti. Galima dalyvauti atskirose paskaitose, pagal interesus bei poreikį.

Šioje paskaitoje:

  • Kas lemia suderinamumą ir sėkmingą partnerystę astrologijoje? Kokios planetų, būstų, ženklų pozicijos bei deriniai?
  • Kokie yra žmonių tipai ir jų poreikiai partnerystėje, atsižvelgiant į planetų padėtis, zodiako ženklus ir būstus?
  • Kaip formuoti santykius su įvairių tipų atstovais?

Dažnai santykiai nesiformuoja ar nutrūksta todėl, jog žmonės nesupranta kito tipo žmogaus poreikių, lūkesčių ar pasaulio suvokimo, galų gale meilės sampratos, netinkamai perskaito jo siunčiamas „žinutes“. Nuo ko tai priklauso, nuo kokių planetų, jų padėties zodiako ženkluose bei būstuose, kaip išmokti įsiklausyti, pamatyti, išgirsti tuos poreikius, remiantis astrologijos žiniomis, principais, pasistengsiu atskleisti šioje paskaitoje.

Birželio 2 d., 18-21 val. Per Zoom platformą.

Kaina  25 Eur.

Reikalinga išankstinė registracija el.paštu daiva@udumbara.lt.

TOP