Šamanė

Lynn Andrews

ŠAMANĖ

Kai sužinai, kad tavo gyvenimas šventas,
Tai pradedi suvokti,
Kad turi savo misijos pojūtį,
Savo gyvenimo tikslą.
Tas pojūtis verčia ieškoti,
Kas yra teisinga ir tikra.
Ir magija tavo gyvenime
Tampa kasdieniu reiškiniu

Lynn Andrews

samaneLynn Andrews jau 35 metus gauna mokymus iš savo įvairių kultūrų mokytojų šamanių. Apie savo nuotykius, asmeninę transformaciją ir dvasinį augimą ji yra parašiusi 19 knygų, kuriose perteikia šamaniško mokymo esmę, skirtą moteriškajai jėgai, stiprybei savyje atverti. Knygoje „Šamanė“ vaizduojama, kaip Lyn išvyksta į civilizacijos beveik nepaliestą Kanados kraštą ieškoti nuostabaus indėniško vedybų krepšio. Pasirodo, jog tai transformuojanti kelionė savo jėgos, vientisumo, glaudesnio ryšio su žeme link. Šamanė Agnesė įveda savo mokinę į paslaptingą, kupiną galimybių pasaulį…

***

Tolumoje patekėjo geltonas mėnuo. Dangus buvo nepakartojamai gražus ir didingas, iš kažkur sklido gedulinga kojotų daina.
Sėdėjau prie laužo kartu su indėne moterimi. Jos veidas buvo susiraukšlėjęs lyg keptas obuolys. Išsišovusius skruostikaulius gaubė juodų plaukų, supintų į dvi kasas, lankas. Ji vilkėjo žaliais languotais vilnos marškiniais, ant kaklo ryšėjo šamanės karolių vėrinį.
– Tavo gyvenimas – tai kelias, – tarė ji su stipriu akcentu, dėl kurio sunku buvo iškart ją suprasti. – Sąmoningai ar ne, tu keliauji vizijos nušviestu keliu. Turėti svajonę, viziją yra gerai.
Joje buvo kažkas, kas traukė dėmesį. Jos asmenybė, regis, nuolat keisdavosi. Nors jai sunkiai sekėsi dėlioti žodžius anglų kalba, tačiau didesnės eruditės už ją savo gyvenime nebuvau sutikusi. Be to, ji buvo nepaprastai ori.
– Moteris yra pirminė, – kalbėjo ji. – Žemė motina priklauso moteriai, ne vyrui. Ji neša tuštumą.
Tokie jos buvo žodžiai, skirti man prieš tai, kaip tapau jos mokine. Ji – hejokos genties šamanė. Likimo valia jos pėdomis sekiau septynerius metus. Ši knyga – tai aprašymas kelionės į jos keistą ir nuostabų pasaulį – moters galių šlovinimas. Tokių galių, apie kurias nė nenutuokiau ir kurias aptikau su jos pagalba.

TOP