Rugsėjo 1-osios Saulės užtemimas. Patarimai ir rekomendacijos

Žiedinis Saulės užtemimas

Vertėtų žinoti, jog rugsėjo pirmąją dieną įvyks žiedinis Saulės užtemimas. Neretai užtemimų metu jaučiamės blogiau, be to, toks metas – tai ir stiprių būsimųjų įvykių tendencijų formavimosi metas. Dėl to vertėtų jam tinkamai pasiruošti.

Dalinis užtemimas prasidės 09:13 val., jo maksimumas įvyks 12:03 val., o baigsis dalinis užtemimas 15:00 val. vietos laiku. Lietuvoje jis nebus matomas, visgi jo poveikis bus jaučiamas visoje Žemėje. Tose vietose, kur užtemimas gali būti stebimas, jo poveikis stipresnis, ten, kur jis nematomas,  silpnesnis, tačiau visgi jaučiamas.

Planetų pozicijos

Šio užtemimo metu Saulė, Mėnulis, Merkurijus, Jupiteris ir Karminis Mėnulio mazgas Rachu bus Mergelės ženkle. Šalia, Svarstyklių ženkle, bus Venera, kuriai ši pozicija yra labai palanki. Dėl to, jog užtemimas vyks šalia Karminio mazgo Rachu, šis užtemimas skatins žvelgti į ateitį, iškels į paviršių problemas, tačiau ir skatins aktyviai ieškoti išeičių iš susidariusių situacijų.

Kaip veikia Saulės užtemimas?

Saulės užtemimas savo energijomis yra panašus į piltuvą, kuriame centriniame užtemimo momente koncentruojasi, susitvenkia emocijos, mintys, ketinimai, o po užtemimo iš šio piltuvo pasipila būsimųjų įvykių sėklos, tendencijos. Dėl to labai svarbu, kad užtemimo dieną elgtumės sąmoningai, išmintingai, atsakingai – taip, kad sukurtume palankesnes besiformuojančias užtemimo zonoje tendencijas.

2016 rugsėjo mėn. 1 d. Saulės užtemimas

N. Gabija Wolmer – 2016 m. rugsėjo mėn. 1 d. Saulės užtemimas

Kaip elgtis ir kaip nesielgti užtemimo dieną?

Kad užtemimo metas praeitų harmoningiau, užtemimo dieną jokiu būdu nereikia skubėti, forsuoti įvykių, ką nors piršti aplinkiniams. Ypač bus svarbu saikas, santūrumas, vidinė pusiausvyra, geranoriškumas, paprasta žemiškoji išmintis. Turėkite omenyje, jog tą dieną vertėtų daugiau laiko skirti visiems darbams – net jei jūs būsite ramūs, visgi aplinkiniai gali reaguoti dirgliai arba neadekvačiai. Todėl geriau turėti laiko rezervą, kad galėtumėte reaguoti kantriai, be skubėjimo, streso.

Užtemimo dieną negalima bartis, konfliktuoti, ilgiau galvoti apie mus gąsdinančius dalykus. Galvokime ne apie skolas, o apie gerą uždarbį, ne apie ligas, o apie sveikatą, apie tai, kaip sveikstame, apie gerąsias permainas. Galvokime ne apie praradimus, o apie harmoningus santykius, laimėjimus, pergales, gerovės augimą, teisingus sprendimus, nuostabiai pasitvirtinančią įžvalgą, intuiciją, augantį kūrybingumą bei išmintį, atsiveriantį žinojimą. Akcentuokime džiaugsmą, gaudykime ir mažas priežastis pasidžiaugti, įkvėpti save bei aplinkinius – tapkime savo bei aplinkinių gerovės bei laimingo pasaulio kūrėjais, juk užtemimo dieną formuojasi tendencijos visiems metams!..
Visai natūralu, jei užtemimo poveikio zonoje (o ji prasidės jau rytoj, rugpjūčio 31 dieną) gali atrodyti, jog viskas vyksta daug greičiau: daugiau idėjų gimsta vienu metu, formuojasi daugybė emocijų bei, nespėjus joms išryškėti, vėl formuojasi naujos. Arba, atvirkščiai, gali atrodyti, jog laikas tapo klampus, lėtas. Kai kurie žmonės išgyvena vienu metus abu fenomenus: pojūtį, jog viskas tuo pat metu ir sugreitėjo, ir sulėtėjo. Kaip tai gali vykti? Tai ir yra užtemimo momento paslaptys. Visgi, kas bebūtų, neleiskite sau ar jūsų artimiesiems ko nors bijoti – transformuokite baimę į šypseną, į tikėjimą, į gebėjimą palaikyti, pasakyti: „Aš tavim tikiu, viskas bus gerai.“

Pasirūpinkime sveikata

Yra ir paprastesni dalykai, kuriuos galima numatyti: dėl didelės energijų koncentracijos siauroje ekliptikos dalyje užtemimo metu dieną prieš bei po jo gali skaudėti galvą, kamuoti nemiga arba nerimas. Todėl prieš užtemimą geriau anksčiau eiti miegoti, nurimti. Jei kamuoja nerimas, baimės, hiperaktyvumas – atsipalaiduokite vonioje su aliejais, druskomis (panašios pagalbos gali prireikti ir mokyklinukui).

Sritys, aktualijos

Prieš užtemimą gali kilti „fiks“ idėjų, kurios, nors ir atrodo labai svarbios, tačiau išgaruoja netrukus po užtemimo. Nesureikšminkite jų. Kita vertus, mintys, gimstančios jau po užtemimo, iš tiesų gali giliai įeiti į jūsų gyvenimą bei atnešti tai, kas reikalinga, perspektyvu.
Tiek užtemimo dieną, tiek po jos, ko gero, kils daugybė idėjų, susijusių su verslo valdymu, švietimo, logistikos, medicinos, farmacijos sritimis, su sveiku gyvenimo būdu, mokslo, buhalterinės apskaitos, ryšių sistemų tobulinimu ar tiesiog ta veikla, kuri jums aktuali… Šiuo metu gali būti ypač aktyvios pastangos nuveikti ypač daug ir greitai vienu metu. Bus būdingas persistengimas, forsavimas, dėl to kils ir daug ginčų, disputų. Bus svarstoma ypač daug reformų, gryninami projektai, kurie, jei jų bus imtasi išmintingai, plėsis ir gyvuos ilgą laiką. Visgi svarbu gebėti atsirinkti gyvybingas, savalaikes idėjas. Šiuo periodu pasirūpinkite sveiku, lengvu maistu, kokybišku poilsiu, išsikelkite užduotis, kurias pajėgsite atlikti.

Tai, ką darote, įsigalės ilgam

Kad užtemimas bei jo pasekmės būtų geresnės, skirkime laiko dvasinėms praktikoms, maldai, susitelkimui. Iš anksto apgalvokite, ką ruošiatės nuveikti šią dieną. Atsargiau nei įprastai vairuokite, pasaugodami skubančius į mokyklas mokinukus, mokytojus. Pažvelkime į šią dieną kaip į šventės dieną…

Ir prisiminkime, jog jei šią dieną būsime kelionėje, ko gero, ši tendencija įsigalės – keliausime dažniau nei įprastai. Jei vartosime alkoholį, vaistus,  juos visus metus gali tekti vartoti  dažniau nei norėtume. Galvokime apie tai, kas svarbu, perspektyvu. Darykime tai, ką norime daryti visus metus. Būkime, bendraukime su tais, kurie mums iš tiesų svarbūs. Neužsiimkime beprasmiais darbais ar tuščiu plepėjimu, juo labiau – apkalbomis. Žodis šią dieną, kaip ir mintis, bus ypač stiprūs. Neterškime Merkurijaus jėgos burnojimu, keiksmais, melu – galime ilgam prarasti apsaugą.

Siekime švaros, aiškumo, ramybės, taikumo, bendradarbiavimo ar džiugumo šią svarbią dieną, nors apskritai užtemimo diena nėra palanki gausiam bendravimui ar pasakojimui apie savo planus. Leiskime gerosioms būsimųjų sėkloms subręsti ramybėje, susitelkime.

Geros, šviesios, palaimintos mums visiems jaunaties bei Saulės užtemimo dienos. Sėkmingos, palaimintos rugsėjo pirmosios mokiniams ir mokytojams, tėveliams ir mamytėms…

N. Gabija Wolmer

TOP