spalis

22spalis10:00- 18:00Kvantinė fizika. Dvasingumas. Transformacija. LaisvėRenginį veda: Raimundas Kareckas

Renginio aprašymas

Šiame seminare mokysimės:

Seminare nagrinėsime aktualijas, problemas, kurios iškyla praktikuojant kvantinės fizikos praktikas, bus duodami mokymai apie Dieviškumo pradą (Higso bozonas), jo svarbą kvantinės fizikos praktikose.
Taip pat šiame seminare bus naujų praktikų bei meditacija.
Gausite saugiklius, kurie padarys jūsų praktikas, susijusias su kvantinės fizikos dėsnių taikymu saugesnes, o rezultatus efektyvesnius.


Dalyvavusių kvantinės fizikos seminare atsiliepimai: 

“Ilgą laiką ieškojau būdų kaip išpręsti tam tikras problemas:  nepasitikėjimo savimi, neharmoningus santykius, baimę nuskęsti, vabždžių ir roplių baimę ir pan. Kvantinės fizikos praktikų dėka grįžo pasitikėjimas savimi, sumažėjo baimės, pati tapau ramesnė, netgi galiu užprogramuoti, kad diena būtų sėkminga ir harmoninga! “ (I.S.)

„Kvantinės fizikos praktikos mane moko būti kūrėju, tikėti dieviškaja gausa bei kad ji pasiekia ir mane. Ne verkti ir ne verkšlenti, kad “kaip blogai, man nesiseka”, bet tikėti ir keisti” (S.I.) 

“Kvantinės fizikos praktikos padeda spręsti kasdienines susidariusias problemas ir situacijas bei siekti geresnio rezultato” (D.S.)


* * *  50% nuolaida bus pritaikyta 2, 13, 24, 35, 46, 57, 68 ir 79, užsiregistravusiems į šį seminarą. Nuolaidos nėra sumuojamos.

Nesnausk. Būk tas, kurį pasirinko pati Fortūna

 

 

SĖKMINGOS PRAKTIKOS IR DVASINGAS GYVENIMAS

 

Laikas

(Sekmadienis) 10:00 - 18:00

Vieta

"Vilnius Grand Resort" viešbutis

VILNIUS GRAND RESORT viešbutis

Renginį veda

Raimundas Kareckasmokymai@udumbara.lt; +370 610 44 008 (asistentė Dainora)

Parašykite komentarą

You must be logged in to post a comment.

TOP