liepa

6liepa10:00- 21:00Hiperaktyvaus kvėpavimo seminaras. III lygis

Renginio aprašymas

 Mokysimės, kvėpuosime bei gilinsimės į dar gilesnius, daugeliui net nepatirtus Žemės bei Žmonijos istorijos klodus, susijusius su nežmogiškais įsikūnijimais. Šiose III lygmens hiperaktyvaus kvėpavimo sesijose mūsų lauks dar daugiau nepažinių realybių bei kitokios sąmonės raiškos. Savęs pažinimas tęsiasi.

Šiame dviejų dienų seminare

mūsų lauks net penkios hiperaktyvaus kvėpavimo sesijos, išsamus jų aptarimas,
☆ aukštesnės dvasinės technologijos, paremtos  gilesniu karmos bei realybės dėsnių supratimu, formuojančios brandesnį bei labiau vaduojantį žvilgsnį į  aplinką ir į save,
mokymai bei dvasinės technologijos yra perduotos pakylėtojo dvasinio mokytojo Serapio Bey,
 specialiai šiam seminarui sukurtas naujas garsas yra paremtas aukštesne garso architektūros technologija, kurio skambėjimui bus naudojamos Hi-Fi muzikos atkūrimo technologijos.


Aukštesnių dvasinių technologijų, mokymų bei kvėpavimo praktikos tikslas yra padėti praktikuojančiam žmogui dar geriau pažinti aplinką, kitus bei save, gebėti įžvelgti per daugelį nugyventų gyvenimų suformuotų įpročių priežastis ir jas atpažinus nebedaryti tokių pačių (t.y. ir vėl pasikartojančių) klaidų. Padėti praktikuojančiajam ne tik gilintis į jį supančios realybės dėsnius, bet ir juos suprasti, taip pat suvokti ir karmos dėsnį. Tokiu būdu padėti sau ir savo sielai atsiriboti nuo žalingų, griaunančių praeityse paklydimų ir pagaliau realiai pereiti į aukštesnį karmos išgryninimo lygmenį.

Turėkite sau geriamo vandens, pledą bei sąsiuvinį užrašams

Dalyvavimas tik su išankstine registracija

Laikas

(šeštadienis) 10:00 - 21:00

Vieta

viešbutis VILNIUS GRAND RESORT

Ežeraičių km, Ežeraičių g. 2, Vilnius 14200

Parašykite komentarą

You must be logged in to post a comment.

TOP