liepa

7liepa - 15liepa 716:00liepa 15Dvasinio ugdymo stovykla prie Vilkokšnio ežeroRenginį veda: N.G. Wolmer ir R. Kareckas

Renginio aprašymas

N.GABIJA WOLMER ir RAIMUNDAS KARECKAS
Dvasinio ugdymo stovykla prie Vilkokšnio ežero
2017 m. liepos 7-15 d.

Nepraleiskite progos  – jūs galite sudalyvauti įkvepiančioje vasaros dvasinio ugdymo stovykloje prie Vilkokšnio ežero! Tai puiki proga išmokti fundamentalių kvėpavimo praktikų,  įgyti jogos įgūdžių, panaudoti transformuojančią kvantinės bangos jėgą svajonių realizavimui bei  atsinaujinimui, atverti savo gyvenimą galingam dvasios bei sielos vedimui.

Šį kartą vasaros stovykla ypatinga – joje išmoksite ypač plataus spektro dvasinių praktikų, kurių dėka galėsite efektyviai spręsti kasdienes problemas, nesvarbu, ar jos susijusios su emocijomis, santykiais, finansais, profesine realizacija ar net fizinėmis negaliomis.  Dauguma jų, jei kasdien teisingai praktikuosite, taps praeitimi ar bent jau padarysite didžiulį žingsnį jų sprendimo link…

Be to, praktikos, kurių išmoksite, suteiks kasdienę pagalbą ugdant talentus, gebėjimus, pritraukiant resursus gyvenimo kokybei pakylėti į aukštesnį lygį. Išmoksite technikų, kurios yra išties nepakeičiamos, siekiant greitai atkurti jėgas, nuraminti emocijas, protą.

Skamba neįtikėtinai, tiesa? Sakysite: „Nejaugi tai įmanoma?“ – Įmanoma, ir  daugiau, nei šiandien galėtumėte įsivaizduoti.“

Atsakymas į klausimą kaip, yra paprastas: šioje stovykloje kartu su pagalbininkais, talkinančiais stovykloje, perduosiu per 24 mano vedamų mokymų metus atrinktas geriausias praktikas, paremtas rytų išmintimi, atėjusias į mano gyvenimą iš budizmo, induizmo tradicijų. Taip pat praktikas, perduotas šių laikų didžiųjų dvasinių praktikų Leonardo Oro bei  Drunvalo Melchisedeko.

Mokysitės tūkstantmečių tradicija paremtos hatha jogos pagrindų bei asanų.

Visų šių praktikų efektyvumą jau patvirtino daugelio jas praktikuojančių žmonių patirtis, pokyčiai jų gyvenime.

Taip pat šias praktikas jungsime su vakarų pasaulio pasiekimais, būtent kvantinės fizikos atradimais, pritaikytais dvasiniam gyvenimo poreikiams, tobulesnės realybės  tvėrimui, problemų transformavimui.

Su didžiule viltimi galiu pasakyti: pagaliau dvasinėse praktikose įvyko taip ilgai siektas rytų bei vakarų išminties susijungimas, atnešdamas neįtikėtinus rezultatus!

Per šį susijungimą gimusias praktikas jau sėkmingai naudoja tūkstančiai, net milijonai žmonių visame pasaulyje ir pasiekia tai, kas anksčiau buvo neįmanoma! Laikas ir mums pradėti taikyti šiuos principus problemoms spręsti bei svajonėms realizuoti, pats laikas!..

Neįtikėtina, tačiau kvantinės transformacijos principas, apie kurį čia šneku, arba dar kitaip vadinamos „kvantinės bangos“, kvantinio tvėrimo principas, iš tiesų veikia!  Jį įmanoma pritaikyti dvasinėms praktikoms, įkvėptai žmogiškojo gyvenimo realizacijai…

Taikant šio principo pagrindu paremtas praktikas, gaunami rezultatai yra tiek greiti, lengvi, jog tai pribloškia įpratusį prie ilgo, sunkaus darbo protą. Per jas galima beveik momentiškai transformuoti problemas bei skaudulius į sėkmingesnę, sveikesnę būseną,  gydymo procesą pakeičiant giluminės žaibiškos transformacijos metodu. Tą patį transformacijos principą galima taikyti ir taikysime santykių harmonizavimui, savęs tobulinimui, talentų atvėrimui, gerovės pritraukimui.

Šiuo metodu galima pakeisti tai, ko nesisekė pakeisti daug metų, žengti žingsnį į realybę be fizinės bei emocinės kančios, pakeisti santykius  ar situacijas ne jas gerinant, o sukuriant momentinio kvantinio tvėrimo principu. Skamba nerealiai, tačiau tai jau vyksta, yra naudojama. Ir naudojama sėkmingai…

(Teksto pabaigoje rasite atsiliepimus, pasidalijimus žmonių, kurie jau išmoko bei naudoja kvantinės transformacijos principus gerovei, sveikatai, harmonijai kurti… Būtinai su jais susipažinkite – tai įkvepia, grąžina viltį, jog realizuoti svajones visgi įmanoma…)

Pradėkime nuo pradžių

Pirmoji mokymų dalis bus susijusi su sąmoningu kvėpavimu, hatha joga, meditacija, sąmonės pakylėjimu bei proto atvėrimu glaudesniam ryšiui su Siela bei  Dvasia. Išmoksite suformuoti vertikaliąją sąmonės ašį, padedančią susisiekti su universaliais visatos informaciniais šaltiniais, gauti atsakymus į jums rūpimus klausimus.

Šias praktikas vainikuos mantrų, labiausiai tinkančių anksčiau perduotoms praktikoms sustiprinti bei įtvirtinti, perdavimas.

Neišsigąskite: tik jūs patys spręsite, ar jums reikia vienos ar kitos praktikos, jogos ar mantros. Tie, kurie esate nuosaikesni, galėsite atsisakyti kai kurių mokymo segmentų, jei pajusite, jog jums reikia daugiau poilsio ar ramybės… Nuostabioje gamtoje galėsite tai turėti.

Kvėpavimo technikos, kurių išmoksite

Fundamentali sąmoningo lygaus sujungto kvėpavimo praktika, skirta greitam jėgų atkūrimui, proto bei emocijų nuraminimui. Tai nesudėtinga, švelni, tačiau galinga praktika. Jos išmokę, galėsite šitaip kvėpuoti kasdien, kai reikės greitai atkurti jėgas po konfliktų, nuovargio ar nerimo metu, pasipildyti naujų jėgų. Be kitų teigiamų efektų, ji yra jauninanti, suteikianti optimizmo, vilties, pasitikėjimo savimi, meilės sau ir aplinkiniam pasauliui. Ji taip pat susijusi su stipriu energetinio apsivalymo procesu bei ramios palaimos, gilaus atsipalaidavimo išgyvenimu.

Dar viena labai naudinga kvėpavimo praktika, kurios išmoksite, yra atėjusi iš budizmo Dzogčeno praktikų. Tai devyniadalis kvėpavimas. Ši praktika viena iš fundamentaliųjų budizme – ja išvalomi trys pagrindiniai nadžiai žmogaus organizme, atkuriamas balansas tarp IN bei JAN pradų. Dėl to daug lengviau palaikyti vidinę pusiausvyrą, ramią, harmoningą emocinę bei proto būseną. Be to, ši praktika ypač gerai energizuoja stuburą, stabilizuoja bei centruoja žmogaus aurą, dėl ko natūraliai atsiranda pasitikėjimas savimi, vidinė ramybė, stabilumas, pagerėja intuicija bei įžvalga.

Rytinis Saulės pasveikinimas bei Susisiekimas su Žemės Siela

RAIMUNDAS KARECKAS

Šią praktiką ves hiperaktyvaus kvėpavimo, srautinės regresijos, sapnų jogos bei  watsu terapijos specialistas Raimundas Kareckas, turintis daugiametę darbo su žmonėmis patirtį. Paprastai ši praktika ypač sujaudina žmonių širdis, padeda giliai išgyventi tiek Saulę, kaip gyvą, sąmoningą esmę, tiek Žemės sielą, suformuoti stiprias įsižeminimo, susijungimo su Žeme energijas. Ji yra stabilizuojanti, padedanti gauti bei jausti Žemės palaikymą, išgyventi palaimą,  atverti širdį meilei viskam aplink mus. Tiems, kurie būsite pasiruošę, jausitės subrendę, turėsite galimybę patirti hiperaktyvaus kvėpavimo patirtis. Jums padės rūpestingas specialistų asistavimas.

Jogos užsiėmimai 

Giedrė Paršeliūnienė

Kiekvieną rytą vyks jogos pratimai viso kūno vidaus organų, nervų sistemos, endokrininės sistemos gyvastingumui palaikyti; sąnarių, raiščių, lankstumui užtikrinti. Užsiėmimus ves patyrusi jogos specialistė Giedrė Paršeliūnienė, turinti daugiametę patirtį jogos srityje.

Praktika bus paremta efektyviomis, saugiomis hatha jogos, terapinės jogos, kineziterapijos patirtimi.

Praktikuoti pradedama kvėpavimo pratimais, vėliau sąnarių mankšta, savimasažais ar kitokia pramankšta, kurie parengia kūną tempimo, stiprinimo pratimams.

Terapinė joga skirta sėdimą bei stovimą darbą dirbantiems žmonėms. Ji padeda sąmoningiau suprasti ir atlikti jogos asanas. Išmokstama saugių, kompleksinių bei efektyvių pratimų siekiant sumažinti nugaros bei pečių juostos skausmą, įtampas ar nuovargį: pagerėja giliųjų kaklo, tarpumenčio ir juosmeninės stuburo dalies funkcinis pajėgumas. Sustiprėja kojų bei rankų gilieji bei paviršiaus raumenys. (Ją galima taikyti priklausomai nuo skausmų ar traumų lokalizacijos).

Jos dėka gerėja pusiausvyra, judesių koordinacija, laikysena, liemens raumenų, stuburą palaikanti kontrolė. Terapinė joga taip pat skatina organizmo savireguliaciją.

Jogos praktika – viena iš daugelio veiksmingų būdų padedanti harmonizuoti, atpalaiduoti, tonizuoti kūną, atstatyti bei palaikyti stuburo lankstumą, judrumą, sąnarių stiprumą; vystosi nusilpę raumenys po traumų, stiprėja imunitetas, širdies veikla, normalizuojasi kraujotaka, spaudimas, valosi limfotaka, suteikia energijos bei žvalumo.

Praktikuojant asanas, kūnas turi galimybę valytis nuo toksinų, reguliuojasi kūno svoris, atpalaiduojamos nervinės galūnės, stabdosi senėjimo procesai, vystosi koncentracija, ilgaamžiškumas.

To pasekoje dingsta nuovargis, gerėja miego kokybė, koncentracija, atmintis; sudaromos sąlygos geresnei energijos cirkuliacijai, pasireiškia žymiai jautresnis ir subtilesnis savęs bei aplinkos pajautimas, suvokimas, atsistato darnaus, sveiko gyvenimo ritmas.

Jogos praktika nuramina, stabilizuoja, sutelkia protą, vysto dėmesingumą, ir stiprina gebėjimą koncentruotis tam tikra kryptimi ilgesnį laiką.

Atsistato, auga žmogaus kūrybingumas, darbingumas, geba greitai, efektyviai atsistatyti reikiamu metu.

Taip pat išmoksite jogiško Saulės pasveikinimo, Tibeto vienuolių harmonizuojančios hormoninės mankštos.

Praktikos bus pritaikomos prie esamų žmogaus kūno, amžiaus, sveikatos galimybių.

 

Transformuojančios kvantinės fizikos praktikos 

Na, ir, ko gero, sukeliančios daugiausia lūkesčių bei emocijų, susižavėjimo jas darantiems – tai kvantinės momentinės transformacijos praktikos, kvantinės bangos išgyvenimas.

Manau, nors šių praktikų gali išmokti kiekvienas, tačiau būtent tikėjimas tuo, kas vyksta, bei atsivėrimas galimybėms yra susijęs su tuo, jog vieniems šios praktikos atneša neįtikėtinus rezultatus, kitiems – įprastus, tikėtinus.

Susipažinsime ir su teorine kvantinės fizikos dalimi, kuri padės kiekvienam aiškiai suprasti, kokiu būdu vyksta ši kvantinė transformacija, kodėl tai įmanoma.

Kaip stipriai įsileisite transformuojančią jėgą į savo gyvenimą, priklauso ir nuo to, kiek esate pasiruošę savyje talpinti naują realybę, realius pokyčius.

Daugeliui šie gerieji pokyčiai jau vyksta.

Visgi, nepaisant šios praktikos transformacijos jėgos, ji yra suvaldoma ir saugi.

Juk būti sveikam, laimingam, turtingam, ko gero,  taip pat reikia pasiruošti, atverti šioms galimybėms savo sąmonę? Tą ir padėsime padaryti…

Poilsis

Džiugioji žinia yra ta, jog, be praktikų, galėsite maudytis ežere, džiaugtis svaiginančiai kvepiančia Vilkokšnio vasaros gamta, romantiškais vakaro laužais, pirtimi, sveiku maistu ir puikia dvasingų, atsidavusių sveikam gyvenimo būdui žmonių draugija. Juk ši stovykla skirta ir poilsiui, joje galėsite dalyvauti visa šeima, su vaikais…

Iš tiesų verta dalyvauti –  vasaros stovykla daugeliui jau tapo investicija į sveiką, dvasingą, laimingą gyvenimo būdą!..

Ir atminkite – neprivalote išmokti  bei realizuoti visko iš karto, tačiau svarbu padaryti nors vieną realų žingsnį trokštamos realizacijos link… Net neabejokite, jog jis atneš daug gero į jūsų gyvenimą – daugiau, nei šiandien tikitės…

Su meile – N.Gabija Wolmer

Laikas

7 (Penktadienis) 16:00 - 15 (šeštadienis) 17:00

Vieta

Vilkokšnis

Trakų raj.

Renginį veda

N.G. Wolmer ir R. Kareckasmokymai@udumbara.lt; +370 610 44 008 (asistentė Dainora)

Parašykite komentarą

You must be logged in to post a comment.

TOP