Projektas “Apkabinkime Žemę”

Apkabinime_zeme_pristatymas

Ištiesdami ranką greta esančiam žmogui išreiškiame pasitikėjimą žmogumi, bendrą rūpestį Žeme ir meilę jai. Tai veiksmas, suprantamas visų tautybių, lyčių, amžiaus, įsitikinimų žmonėms, padedantis išvengti susipriešinimo, didinantis tarpusavio supratimą visuomenėje. Šis projektas rado atgarsį ne tik Lietuvoje.

Jau įvyko 302 akcijos virš dvidešimties pasaulio šalių, kuriose dalyvavo 20507 žmonių

Projekte „Apkabinkime Žemę kartu“ dalyvavo 76 švietimo įstaigos, rankomis susikabino 10575 žmonės

Projekte „Apkabinkime Žemę Valentino dieną 2014″ dalyvavo 42 švietimo įstaigos, rankomis susikabino 2883 žmonės Lietuvoje

Projekte „Apkabinkime Žemę gerais darbais“ dalyvavo 72 ne tik Lietuvos, bet ir užsienio švietimo  įstaigos, o į gerus darbus įsitraukė 8918 žmonių. Konkurso metu buvo rengiamos paskaitos, spektakliai, Žemės apkabinimo, šiukšlių rinkimo akcijos, piešinių bei rašinių konkursai, skatinantys pagarbą Žemei, ugdantys ekologinį mąstymą.

Jei vieną dieną žmonės apkabintų Žemę – ar kas pasikeistų? Jei apkabintume Vilnių, Lietuvą – ar kas pasikeistų?
Jei įprastume susikibti rankomis – ar išnyktų karai? Aš to nežinau, bet noriu išbandyti.
Pradėkime paprastai ir su šypsena – sustokime susikibę rankomis į ratus, išsūpuokime taiką, meilę…
Ne taip svarbu, kur tai bus, kiek žmonių, svarbu, kad tai vyktų, svarbu, kad tu prisidėtum, patikėtum manim, kur bebūtum.
Pakviesk kiekvieną, kurį myli, apkabinti Žemę meilės kelyje. Susikibk rankomis draugų ir nepažįstamųjų rate. Perduok žinią, padėk jai skristi…

Projekto iniciatorė Nijolė Gabija Wolmer

Kontaktinis asmuo – Dalia Skvireckienė.
Išsami informacija: www.apkabinkimezeme.lt

TOP