Planetų harmonizavimas mineralais

closegems

Neharmoningų planetų harmonizavimas mineralų pagalba

Kaip parodė mano ilgalaikė praktika, žmogus gyvendamas gali pakoreguoti kai kurių savo planetų potencialą. Pasirodo, jis kinta. Ne visada ir nebūtinai, bet gana dažnai kinta. Taigi vienas svarbus atradimas yra tas, jog planetų pozicijos per gyvenimą gali būti koreguojamos, gali keistis, todėl nepakanka tik žiūrėti į gimimo horoskopo brėžinį, svarbu yra pajusti, nustatyti, koks žmogaus planetų potencialas yra šiuo metu.

Kitas dalykas: svarbu žinoti, kad mineralų perteklius gali kenkti. Kodėl? Todėl, kad žmogaus laukas, jo aura turi tam tikrą vibracinį dažnį, kuris atitinka jo pusiausvyrą, harmoniją, jo sveikatą. Jeigu mineralai naudojama tinkamai, saikingai, jie gali sustiprinti silpnesnius organus, pridėti mums jėgų, padaryti mus stipresnius, energingesnius, labiau susitelkusius. Tačiau jeigu mineralų bus per daug ir vibracinis dažnis bus per aukštas, tai veiks panašiai kaip per didelė vaistų dozė. Per didelė mineralų gausa vers organizmą imti per daug staigiai vibruoti žymiai aukštesniu dažniu ir tai organizmą nualins. Todėl darbas su mineralais, artėjimas prie jų, be abejo, turi pakopinis, nuosaikus, nes kitaip mes galime nusivilti ir nusivylę atsitraukti nuo labai brangių, vertingų dalykų.

Kada dirbu su mineralais ir matau, kaip mineralai harmonizuoja aurą, darosi akivaizdu, kad paprastą žmogų (ne dvasinį praktiką) labai dažnai padeda harmonizuoti nedidukai pusbrangiai mineralai (o ne kokie deimantai). Niekada nemačiau, kad paprastas, eilinis žmogus, ne koks nors ypatingas praktikas, normaliai galėtų nešioti didžiulius mineralų vėrinius ir jie jam nekenktų. Iš tikrųjų jeigu mes norime nešioti didelius mineralus, organizmą reikia prie jų pripratinti. Ne be reikalo natūralių mineralų papuošalai vis dėlto yra naudojami pasipuošimui, kokiai nors šventei, o nėra naudojami kasdien. Arba juos dėvi valdovai, kurie turi tam tikrą karmą, tam tikrą jau duotybę nešti ypatingą funkciją Žemėje, visuomenėje, žmonėms. Turėkite tai omeny. Kaip dažnai, pavyzdžiui, galvos skausmai arba net ligos prasideda dėl to, kad žmogus pradeda nešioti kažkokį gana didelį, stiprų, tegul ir gerą, kokybišką mineralą, bet tiesiog jam per didelį. Na, sumažink tu jį ir galbūt viskas susitvarkys.
Labai svarbu yra ieškant mineralo sau (ir tuo labiau kitiems) būti budriam, paklausti savęs: kokio dydžio turi būti mineralas. Klausyti. Nuo dydžio daug kas priklauso. Tai yra viena.

Kitas dalykas, kurį yra svarbu žinoti ir kurį man atskleidė praktika, yra tas, kad mineralas veiks visiškai kitaip, jeigu jis yra visiškai prie kūno, jeigu jis liečiasi prie odos, ir jie yra per nedidelį atstumą. Sunku įsivaizduoti, kaip stipriai skiriasi tas mineralo poveikis, bet taip yra.

Be abejo, visiškai skirtingai veiks mineralas žmogaus kairėje arba dešinėje pusėje. Vyrui dešinėje pusėje ir centre yra parenkami nešioti harmoningų planetų mineralai, kairėje – neharmoningų, pažeistų planetų. Moteriai – kairėje ir centre harmoningų, dešinėje – pažeistų planetų mineralai.

Ką reiškia „neharmoninga, pažeista planeta“? Tai reiškia, kad jinai turi kokius nors neharmoningus aspektus su kitomis planetomis.

Dešinėje pusėje harmoningai veiks vyrą mineralai, susiję su jo harmoningomis, nepažeistomis planetomis. Ir jeigu vyras nešios tuos mineralus dešinėje, jie išryškins neharmoningumą. Jeigu planeta neharmoninga, tada tų planetų mineralai harmoningai pozityviai veiks vyro kairėje pusėje, moters dešinėje pusėje. Jeigu planeta harmoninga, taip pat tuomet jūs galėsite nešioti planetos mineralus kūno centre, ant kaklo, be žalos sau. Tiktai harmoningų planetų mineralai gali būti sėkmingai nešiojami kūno centre. Jeigu planeta neharmoninga, deja, nešiojant tokį mineralą kūno centre, jinai reikšis neharmoninguoju būdu. Nebent jūs kartu turėtumėte atsvarą neigiamoje kūno pusėje.

Pavyzdžiui, moteris labai nori pasikabinti ant kaklo kažkokį mineralą, sakykim turkį. Jupiteris neharmoningas, vadinasi, centre jo negalime kabinti, nes išryškins neharmoningą Jupiterį, o tai reikš, kad užuot pasirodžiusi gražiai, ji gali pasirodyti blogiau nei įprastai. Ir kad Jupiteris būtų harmoningas, reikėtų moteriai daryti didesnį akcentą dešinėje pusėje: apyrankė ant dešinės rankos ir kas nors mažesnio kūno centre, tada tai gali veikti normaliai.

Kitas atvejis: stipriai pažeista Saulė Liūte. Na, tarkime Saulės kvadratas su kokia nors planeta Skorpione. Jei yra kvadratūra, jau gali pasakyti, kad tai konfliktiškas, ryškus, dramatiškas žmogus. Jis nežino, ar visą laiką nori kautis, ar nori gyventi taikoj, ilsėtis, džiaugtis. Jam sunku apsispręst, ar jis yra labai dosnus, ar dar pažiūrės, kas vertas, kas nevertas, ir taip toliau. Tai jau užprogramuotas konfliktas ir, rodos, kad ką čia begali padaryti…

Keista, bet mineralai padeda surasti išeitį ir tokioje padėtyje. Pasirodo, jie gali žmogui, kurio planetos neharmoningos, padėti įjungti, aktyvuoti harmoningąją planetos vibraciją, kurios šiaip tas žmogus ieškotų galbūt kelis gyvenimus, kol surastų. Juk gimimo momentu išgirdę būtent vienokį, o ne kitokį planetų skambesį, vibraciją, mes, tiesą sakant, nelabai įsivaizduojame, kad gali būti kitaip, mums sunku suprasti, kad pasaulis gali būti kitoks arba kad jis gali būti juntamas kitaip.

Žmogui pradžioje apskritai yra labai sunku pajausti, kaip gali reikštis kito žmogaus Saulė. Jis jaučia tiktai savąją ir būtent tokią, kokia jinai yra. Jeigu harmoninga – tai harmoningąją Saulę. Jam sunku suprasti, kaip gali elgtis arba jaustis žmogus, kurio Saulė pažeista. Žmogui su pažeista Saule yra sunku įsivaizduoti arba pajausti, ką jaučia žmogus, kurio Saulė harmoninga.
Tai yra faktas, aš tą daugybę kartų mačiau praktikoje, dirbdama kaip astromineralogė, parinkdama mineralus. Žmogų šokiruoja, kad, tinkamai parinkus mineralus, tiek keičiasi jo sąmonė: čia pat suspindi akys, čia pat visiškai pasikeičia pasaulėjauta, kad jis staiga suvokia jame glūdintį harmoningą potencialą: „Kaip taip gali būti? Neįtikėtina, kas čia darosi“.
Kas esate buvę pas mane astromineralogijos konsultacijoj? Jūs pamenate tuos momentus? Jūs galit pasidalyti, kokie buvo pirmi pojūčiai ?

Jolanta: Galiu pasidalyti, kad iš tikrųjų atsiranda jėgos, pasitikėjimo. Pavyzdžiui, pradėjus nešioti ametistą, atsirado didesnė koncentracija, atrodo, kad pati išaugau savyje, atsirado kažkoks tikrumas, pasitikėjimas, jėga, jinai labai jaučiasi ir labai pakylėja, sustiprina.

Nijolė Gabija Wolmer: Tavo Saturnas buvo harmoningas ar ne?
Jolanta: Harmoningas, ir aš dar jį sustiprinau.

Nijolė Gabija Wolmer: Kada planeta yra harmoninga, jinai nekuria problemų. Ji yra tokia rami jėga, per kurią mes galime veikti, bet mineralai tuomet padeda ją sustiprinti ir kartais pačiam padeda suvokti tą savo harmoningą jėgą, glūdinčią jame.

Daiva: Mes ieškojom derinio Saulei su Merkurijumi. Iš pradžių buvo parinktas citrinas, o paskui būtent auksas su kvarcu, nors teorijoj toks derinys nedažnai vartojamas, bet jį pasiūlėte ir man jis labai tiko ir tebetinka. Planetos šiek tiek pažeistos ir jis labai švelniai jas harmonizuoja.

Nijolė Gabija Wolmer: Pasirodo, planetos gali būti šiek tiek arba labai neharmoningos, pažeistos. Tarp to yra didelis skirtumas. Pavyzdžiui, trys planetos „kvadratuoja“ vieną arba dvi, tada kyla didžiulės įtampos, arba dvi opozicijos vienoje krūvoje stipriuose ženkluose kampiniuose būstuose.

Planeta gali būti vidutiniškai neharmoninga ir truputėlį neharmoninga, kai šiek tiek trūksta, kad ji taptų neutrali. Planeta gali būti dar neapsisprendusi, kokia jinai yra.

Ką tai reiškia? Kai planeta artėja link to, kad jinai taps harmoninga, tai įvyksta ne iš karto: kažkokiu momentu ji dar lyg tai jau harmoninga, lyg tai ne. Tada žmogaus gyvenime vienose situacijose planeta jau ima reikštis kaip harmoninga (ypač tose situacijose, kur dalyvauja aspektai tų planetų, kurios yra harmoningos, kur jai padeda harmoningos planetos,“ draugės“, arba kur tiesiog žmogui įprastose situacijose) , kitose situacijose planeta vėl tampa neharmoninga (jeigu žmogus atsiduria skausmingoje situacijoje, kur jį kažkas dirgina, bara, tada jis vėl perkrenta į tą neharmoningą variantą, nes, ko gero, aktyvuojasi neharmoningi aspektai). Ir vis dėlto po kurio laiko planeta pradeda įsitvirtinti harmoningos planetos statuse.

Jeigu yra labai stiprus pažeistumas, ta korekcija gali neįvykti per vieną gyvenimą, netgi nešiojant tinkamus mineralus, harmonizuojančius planetas. Tol, kol žmogus tinkamoje vietoje nešioja mineralą, harmonizuojantį planetą, tol jinai reikšis kaip harmoninga, bet jeigu jis mineralą padės, tai struktūra vėl grįš prie neharmoningos planetos raiškos. Šiuo atveju žmogus tiesiog lieka priklausomas nuo mineralų: jei nori, kad planeta reikštųsi harmoningai, – nešiok mineralą. Taigi korekcijos laikas yra įvairus: kartais reikia pusmečio, kad planeta pasikoreguotų, kartais – dvejų, kartais penkerių metų. Žinau ne vieną atvejį, kada tai įvyko.

Tai ką kalbu, kalbu apie savo praktiką, o ne apie pliką teoriją. Man atrodo vertinga tai, ką neša gyvenimas, ką jis patikrina. Savo praktikoje, kiek dirbau su žmonėmis ir mineralais, aš nemačiau nei vieno žmogaus, kurio visos planetos būtų buvusios harmoningos. Nei vieno. Nors viena ar kelios visada būna pažeistos. Paprastai apie pusė jų būna neharmoninga, ne taip jau retai pasitaiko ir atvejis, kai beveik visos.

Nijolė Gabija Wolmer

TOP