Palankūs ir nepalankūs sektoriai pagal Feng Šui

Palankūs ir nepalankūs sektoriai 2010 metais pagal Feng Šui Šuen Kong Skraidančias Žvaigždes

Pagal Kinų Kalendorių 2010 metai – Metalinio Tigro metai (Keng Yin).
Jie prasideda ketvirtadienį, 2010 m. vasario 4 d. 6 val. 48 min. ryto.
Tai sezonų pasikeitimo metas, kai baigiasi žiema ir prasideda pavasario sezonas. Remiantis San Juan sistema, tuo momentu vyksta energijų pasikeitimas sektoriuose, susijusiuose su atitinkamomis pasaulio kryptimis.
Siūlome Jūsų dėmesiui pavyzdinę informaciją 2010 metams – Metalinio Tigro metams – apie palankius ir nepalankius sektorius pagal Šuen Kong Skraidančių Žvaigždžių Feng Šui sistemą.

PALANKIOS KRYPTYS

zvaigzdesŽvaigždė (6) – Rytai – 2010 metais šis sektorius tinka tiems, kas siekia populiarumo ir pripažinimo. Jis padės Jums tapti žinomais. Sėkmė lydės Jus ir pasieksite tai, ko norite. Šis sektorius taip pat palaikys tuos, kas nori padaryti karjerą marketingo, politikos ir karo meno srityse.

Žvaigždė (8) – Centras – 2010 metais yra vienas iš sėkmingiausių namų sektorių. Jis pasiūlys Jums finansinę gausą, didelę sėkmę ir pasiekimus. Šis sektorius gali būti sėkmingiausiu 2010 metais namuose karjeros augimui ir sėkmingam verslo vystymuisi. Jei Jūsų namuose geras Feng Šui, Jūs turėsite sėkmę ir to išdavoje – daug galimybių savo verslo vystymui. Šį sektorių galima išnaudoti kaip miegamąjį, kabinetą, ofisą, mokymosi kambarius ir netgi kaip vietą kasos aparatui pastatyti.

Žvaigždė (1) – Vakarai – 2010 metais šis sėkmingas sektorius namuose gali būti panaudojamas vaikams, paaugliams siekiant aukštų rezultatų moksluose, o taip pat siekiant sėkmės literatūros srityje. Tai palankus sektorius augančiai kartai, tiems, kas siekia karjeros, siekia sėkmės moksluose ir svajoja apie naudingą verslą. Svarbu prisiminti – kai kada šis sektorius gali atnešti nervinį pervargimą ir ligas.

Žvaigždė (4) – Šiaurė – 2010 metais šis sektorius palankus akdeminei sėkmei, gali pagelbėti siekiant mokslinio laipsnio, palaiko pastovumą mokantis ir atneša romantinius pomėgius. Jei geras Jūsų namų Feng Šui, tai padės Jums gauti aukštus balus egzaminuose. Kelionės atneš naujas galimybes, praplės Jūsų žinias ir padės žurnalistams, menininkams bei aktoriams.

Darbuojantis su išdėstymu šiame sektoriuje svarbu prisiminti, kad čia 2010 metais yra Trys Ša (San Sha). Būkite atsargūs ir atidūs naujose pažintyse ir kelionių metu. Ypač atsargiai aktyvuokite šį sektorių, kadangi neteisingi veiksmai gali atnešti avarijas, teisminius procesus, traumas, pinigines netektis ir ligas.

Žvaigždė (9) – Šiaurės Vakarai – 2010 metais šis sektorius gali atnešti pripažinimą ir aukštą padėtį visuomenėje, ypač tiems, kieno Ba Dzy atneša atitinkamas galimybes, o taip pat jei geras namų Feng Šui. Sektoriaus energijos palaikys naujus sumanymus, naujų projektų organizavimą, Jūsų idėjas ir saugos nuo nemalonių netikėtumų. Jūs gausite daug geros informacijos ir malonių siurprizų. Būkite atidūs mėnesinėms nepalankioms žvaigždėms, kurios gali aptemdyti Jūsų gyvenimą pačiu netikėčiausiu momentu.

NEPALANKIOS KRYPTYS

Žvaigždė (7) – Pietryčiai – šis sektorius bus „okupuotas“ grobikiškos žvaigždės, kas gali atnešti apiplėšimus, netikėtus ginkluotus užpuolimus. Tie, kas namuose užima šį sektorių, turi būti atidūs ir atsargūs savo sprendimuose ir poelgiuose. Pagyvenusiems žmonėms ir nėščiosioms moterims geriau nebūti kambaryje, esančiame šiame sektoriuje.

Žvaigždė (3) – Pietūs – šis sektorius gali atnešti nesupratimą ir ginčus. Šio sektoriaus gyventojai turės kontroliuoti savo temperamentą, kad išvengti nereikalingų diskusijų ir konfliktų. Šeimyninės poros gali pradėti aiškintis tarpusavio santykius žymiai dažniau nei įprasta, kas gali atvesti į nesantaiką ir netgi į išsiskyrimą. Žmonės taps labiau įtarūs ir nepatiklūs.

Žvaigždė (5) – Pietvakariai – šį sektorių užims nepalanki metų žvaigždė. Ginčai ir skandalai taps įprasti šeimose, kurių miegamieji yra šiame sektoriuje. Būkite atidūs savo sveikatai ir ypač stebėkite kraujospūdį, inkstų darbą ir ausis. Patys nepalankiausi mėnesiai bus gegužė, birželis, rugpjūtis, spalis ir gruodis. Taip pat prisiminkite, kad Metų Grobikas (Sui Po) taip pat yra šiame sektoriuje, kas daro gyvenimą ir buvimą šiame sektoriuje dar pavojingesniu.

Žvaigždė (2) – Šiaurės Rytai – šis sektorius bus ligų žvaigždės įtakoje, todėl tiems, kas gyvena šiame sektoriuje, teks dažniau lankytis pas gydytojus. Verslininkai, kurie miega arba dirba šiame sektoriuje, turės įvairių problemų, susidurs su kliūtimis savo verslo vystyme. Namų šeimininkas arba ofiso viršininkas turi vengti būti šiame sektoriuje. Taip jau nutiko, kad prie visų jau esamų problemų čia dar yra Didysis metų Hecogas Jupiteris, kas darsyk patvirtina, kad šis sektorius 2010 metais nepalankus miegui, darbui ir gyvenimui.

Jei norite išmokti nustatyti palankius ir nepalankius sektorius pagal Feng Šui, suprasti bei taikyti Šuen Kong Skraidančių Žvaigždžių sistemą, kviečiame į seminarą ŠUEN KONG SKRAIDANČIOS ŽVAIGŽDĖS.

Jelena Gimbickaja
Tarptautinio Feng Šui Forumo dėstytoja – konsultantė (Maskva),
Feng Šui Centrinės Akademijos dėstytoja (Malaizija),
Tarptautinio Feng Šui Forumo Baltarusijos atstovybės vadovė
http://www.fengshuiby.com/ru

TOP