Nėščiųjų kvėpavimas

L. Rudaitienė Nėščiųjų kvėpavimas
LINA RUDAITIENĖ
Sąmoningumo kelias

NĖŠČIŲJŲ KVĖPAVIMAS

2024 m. pagal individualų laiką

Mokymai vyksta nuotoliniu būdu

Būsimai mamai intuityvus kvėpavimas padės sėkmingiau pasiruošti gimdymui, vaikučio atėjimui, motinystei…
Galima suderinti individualų užsiėmimų laiką.

4 užsiėmimų programoje:

1 – praninio energetinio kvėpavimo esmė, nešamos valymosi, sąmoningėjimo, energijų pažinimo bei įvaldymo galimybės. Rebefingo (rebirhing) technikos apibūdinimas. Kvėpavimo praktinis užsiėmimas – prigimtinio kvėpavimo pažinimas.

2 – aktyvesnis kvėpavimas, darbas su skausmo tema. Mokymasis atpažinti savo priklausomybes nuo praeities patirčių, paleidimas senų, nebereikalingų programų. Negatyvas – pozityvas, negatyvių minčių, jausmų, patirčių transformavimas į pozityvą. Kvėpavimo metu pabudinam prisiminimus apie skausmingas patirtis savyje, tai tyrinėjant, valant, transformuojant, t.t.

3 – gimimo patirtis, jos įtaka mums. Darbas su daugiasluoksne gimimo patirtimi, tyrinėjant savo gimimo vyksmą (tai buvimas mamos įsčiose, gimimo momentas, keli pirmieji kūdikio mėnesiai). Taip po truputį pravalome sankaupą gimimo skausmo, harmonizuojame savo santykį su gimimu – būsimu (arba buvusiu) gimdymu. Kvėpavimas aktyvus, prigimtinis.

4 – giluminis intuityvus kvėpavimas, atidžiau įsižiūrint, įsiklausant į save, kad atpažinti savo Sielą, su kokiais tikslais, uždaviniais ji ruošėsi darbuotis viso gyvenimo bėgyje. Tai kartais neįtikėtinai sėkmingai padeda atstatyti ryšį su savo Siela. Bendravimas su ateinančio kūdikio Siela, jos pažinimas, bendros būsimos gyvenimo istorijos suvokimas.

Tinkamas pasiruošimas gimdymui padeda tai praeiti sąmoningiau, kaip nuostabiausią gyvenimo patirtį.

Informacija pasiteiravimui tel.: +370 610 63249, el. paštu: lina@dharma.lt

Reikalinga išankstinė registracija

TOP