N.GABIJA WOLMER. 2023 DIDYSIS ASTROLOGINIS MĖNULIO KALENDORIUS

Liepos jaunatis

N.Gabija Wolmer. Liepos jaunatis 2023 07 17

( Iš N.Gabija Wolmer DIDŽIOJO ASTROLOGINIO MĖNULIO KALENDORIAUS 2023, papildyta)

Liepos 17 dienos vakare, 21:32 val., įvyks Mėnulio jaunatis Vėžio ženkle. Šiuo momentu Saulė bei Mėnulis bus Vėžio ženklo pabaigoje, 25 laipsnyje, septintame ekliptikos sektoriuje, susijusiame su partneryste, išorės įvaizdžiu bei tuo, kaip pristatome save išoriniam pasauliui, aplinkiniams žmonėms. Taip pat ir su tuo, kokį atliepimą iš pasaulio gauname, su galimybėmis, ateinančiomis per populiarumą, žinomumą. Šiame dangaus sektoriuje jaunaties metu bus susitelkusių ir  daugiau planetų, ne tik Saulė bei Mėnulis. Tai yra Merkurijus, Venera, Marsas, Lilit, tačiau jau ne Vėžio, o Liūto bei Mergelės ženkluose.

N.Gabija Wolmer. Liepos jaunatis 2023 07 17

Iš to galima spręsti, jog gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti bus labai svarbus šį ciklą. Ši taip svarbi  dangaus sfera yra susijusi ne tik su meilės partneryste, bet ir visokia partneryste plačiąja prasme – profesiniu bendradarbiavimu, gebėjimu susitarti, sudaryti sutartis, gebėjimu papildyti vienas kitą arba įsivelti į konkuravimą, konfliktus.
Planetos partnerystės sferą aktyvuos įvairiai – ir harmoningai, ir neharmoningai. Taigi bendravimo bus daug, įvairaus – ir malonaus, ir erzinančio. Visgi jo nereiktų atsisakyti, bet bus ypač svarbu suvaldyti, pakreipti santykius naudinga linkme, neskubėti spręsti karštai, įsiaudrinus, maksimalistiškai.
Bendravimo meistrams tai stiprus, ryškus ciklas, padėsiantis įgyti autoriteto, žinomumo.  Mažiau įgudusiems bendrauti svarbu išsaugoti tai, ką turime geriausio, bei nesusipykti su brangiais, svarbiais žmonėmis.
Šį ciklą ypač svarbus įvaizdis, gebėjimas save pristatyti, tinkamai reprezentuoti, gebėti gauti naudą per galimybes, ateinančias iš visuomenės. Venkime nereikalingų konfliktų, intrigų, agresijos bei neerzinkime aplinkinių per dideliu puikavimusi, paniekos rodymu ar pavydo skatinimu – į tai bus ypač jautriai reagojama.
Apsunkusios ugnies stichijos metu atsargiau elkimės su elektra, degiomis ar sprogiomis medžiagomis, ugnimi namuose, gamtoje, gamyboje, statybose. Lengvai plyksės ir aistros, emocijos, ambicijos.
Visgi netruks pozityvios, džiaugsmingos energijos, jausime jėgų perteklių, gyvenimo aistrą, kurią žadins aktyvi ugnies stichija. Taigi vertėtų šią didelę energiją kur nors tinkamai nukreipti – į meilę, kūrybą, žaidimus, poilsį, sportą, aktyvią raišką socialinėje, kultūrinėje veikloje.
Efektyviausias metas šiame cikle bus iki rugpjūčio, kuomet Mėnulis augs. Tam tikras lūžis emocijose, situacijose formuosis rugpjūčio pradžioje, pilnaties metu – tada ypač išryškės konfliktai, formuosis daugiau įvairių nesusipratimų. Vėliau emocijos kiek aprims, pamatysime naujus darbų ar situacijų sprendimo būdus, turėsime ramesnę rugpjūčio antrą dekadą.
Kokioms nors ypač svarbioms sutartims ar sprendimams šis ciklas nėra palankus dėl išdidėjusių ambicijų, aistrų, tačiau gali natūraliai atnešti atsinaujinimą per išsiaiškinimą negerovių, kurias būtina išspręsti,  ir per paiešką bei suradimą būdų, kaip tai padaryti.

Šviesios, palankios mums liepos jaunaties!

P.S.: Skaitmeninę (PDF) versiją Didysis Astrologinis Mėnulio Kalendorius 2023, kuriame rasite  visų metų prognozes bei sėkmingiausias dienas, galite įsigyti šiuo adresu: https://www.menuliokalendorius.com/cart/

Šį kalendorių galėsite naudoti visus metus kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetėje.

TOP