Liepos astrologinės tendecijos

Nijolė Gabija Wolmer

Liepos mėnesį iki 22 dienos Saulė judės Vėžio ženklu – kaip įprastai tai suaktyvins šeimos, namų, giminės aktualijas, sustiprins emocijų įtaką gyvenime.  Daug labiau norėsis intymumo, ramybės, švelnumo, poilsio. Emocijos taps ne tik labiau juntamos, bet ir sunkiau suvaldomos. Šiuo periodu labai svarbu dažniau būti gamtoje.

Visgi šiemet Vėžio ženklu keliaujančios planetos susidurs su nepalankiai jas aspektuojančiu Jupiteriu Svarstyklių ženkle. Dėl to pirmas dvi liepos mėnesio dekadas, ko gero, jausime emocinę įtampą, lengvai kils nesutarimų, konfliktų. Ypač tai gali paliesti artimus giminiškus santykius. Dėl to ypač pirmąją liepos dekadą vertėtų nesureikšminti trumpalaikių išryškėjančių konfliktų ar baimių – pasistenkite išsaugoti jums svarbius artimus santykius. Gali vykti susikirtimai dėl vadžios, autoriteto, įtakos sferų.  Konfliktai formuosis iš smulkmenų, dėl padidinto dirglumo.

Deja, ko gero, ir gamtos stichijos šiuo metu nebus ramios, ypač šalyse, kur taifūnai, tornado ar žemės drebėjimai yra įprasti. Prastesnis šis metas ir tarptautinių santykių srityje. Prasčiausi planetų aspektai bus liepos 1–7 dienomis bei antros dekados pabaigoje, 16–21 dienomis. Geresnis metas, palankus verslo plėtojimui, santykių harmonizavimui, bus, kai Venera bei Merkurijus formuos puikius aspektus, tai yra liepos 8–15 dienomis.

Nuo liepos 22 dienos Saulė pereis į Liūto ženklą, o 23 dieną įvyks Mėnulio jaunatis Liūto ženkle. Paskutinę liepos savaitę, augant jaunam Mėnuliui,  formuosis iš esmės palankūs planetų tarpusavio aspektai, dėl to šis metas bus aistringas, dinamiškas ir gana sėkmingas.

Paskutinę liepos savaitę ypač stipriai reikšis kūrybingumas, džiugumas, temperamentas, aistra. Šis metas geras sportui, poilsiui, meilės reikalams, vaiko pradėjimui, kūrybai, taip pat  visiems, susijusiems su poilsio organizavimu, pramogų verslu, sportu, teatru, įvairiais kultūriniais renginiais, dizainu, mada, grožio puoselėjimu, prekyba vertybiniais popieriais. Paskutinė liepos savaitė gera ir pristatyti veiklą visuomenei, vykti į tolimas keliones.  Šis metas iš tiesų labai stiprus tiems, kurie ieško savo tikrojo kelio, pašaukimo – jame bus daug pozityvumo, įkvėpimo, skatinančių aktyvų vystymąsi energijų.

Iš  N. Gabijos Wolmer „2017 Didžiojo astrologinio Mėnulio kalendoriaus“

TOP