Lapkričio astrologinės tendencijos

N.Gabija Wolmer

Šiemet iki lapkričio 22 dienos Saulė judės Skorpiono ženklu kartu su visai neseniai į šį ženklą įėjusiu Jupiteriu. Tai labai išryškins Skorpiono ženklo įtaką bei šios Jupiterio pozicijos privalumus ir trūkumus. Privalumai –  tai išryškėjęs ryžtas siekti svarbiausių tikslų, net jei jie susiję su rizika, noras giliau žvelgti į gyvenimą, drąsai kovoti už tai, kas svarbiausia. Trūkumai – tai, jog kartu prabunda ir didelės aistros, agresyvumas, neretai klasta ir pavydas. Silpniesiems ši Jupiterio pozicija išdidina baimes, nesaugumo pojūtį. Visgi ji tam ir skirta, kad mokytų mus ryžto, atkaklumo ginant savo vertybes, drąsos matyti tai, kas yra. Bėda tiktai, jog ši pozicija suaktyvina kovingumą, ryžtą ne tik tiems, kurie siekia šviesių tikslų, bet ir siekiantiems tamsiųjų. Visgi visas periodas, Jupiteriui judant Skorpiono ženklu (o tai truks apie metus) palankesnis tiems, kuriems netrūksta drąsos bei tvirtybės.

Ko gero, geriausia lapkričio mėnesį bus pirmoji dekada, augančio mėnulio periodas. Šis metas palankus pradėti darbus, kurie susiję su finansais, prekyba vertybiniais popieriais, žaliavomis, stambiąja pramone, statybomis, chemijos pramone, kovos menais, ezoteriniais mokslais bei praktikomis, jėgos struktūromis.

Nuo lapkričio 9 dienos į Ožiaragio ženklą pereis Lilit, arba Juodasis Mėnulis. Čia jis keliaus kartu su anksčiau į Ožiaragio ženklą įėjusiu Plutonu. Tai pablogins, apsunkins situaciją, dėl to gali suintensyvėti niūrios nuotaikos, išryškėti skepsis.

Antroji dekada bus produktyvi anksčiau pradėtiems darbams tęsti ar užbaigti: lapkričio  18 dienos popietę įvyks Mėnulio jaunatis, taigi savaitę iki jos Mėnulis bus per senas palaikyti naujų darbų augimą.

Nuo lapkričio 22 dienos Saulė pereis į ugninį Šaulio ženklą. Tai pridės dinamikos. Visgi dėl Šaulio ženkle tebesančio Saturno, kurį išryškins Saulė, dėl nepalankioje pozicijoje įsikūrusios Lilit lapkričio trečiąją dekadą vis labiau ims jaustis įtampos tarptautinėje ekonominėje situacijoje, gali padažnėti gamtos stichijų griaunanti jėga. Visa tai apsunkins tiek verslo sritį, tiek emocinį gyvenimą. Lapkričio pabaigoje, kaip ir visą metų pabaigą, bus svarbu išsaugoti tai, kas svarbiausia.

Iš  N. Gabijos Wolmer „2017 Didžiojo astrologinio Mėnulio kalendoriaus“

TOP