Lapkričio astrologinės tendencijos

N. G. Wolmer - 2020 m. lapkričio astrologinės tendencijos

(Iš Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2020)

Iki lapkričio 21 dienos Saulė judės Skorpiono ženklu kartu su Selena, arba Baltuoju Mėnuliu. Ši pozicija išryškins kovingumą, teisingumo siekį, norą apginti savo vertybes. Radus teisingą poziciją, pirmąją dekadą galima nemažai nuveikti, grąžinant tai, kas mums teisėtai priklauso, atkuriant teisingą požiūrį į save ar esmines savo vertybes.

Pirmoji dekada žada būti darbinga, dinamiška, nors šiuo metu Merkurijus Svarstyklėse, prastai aspektuojantis planetas Ožiaragyje, skatins ginčus. Nesivelkime į juos be reikalo, nors dalykinėse sferose gali tekti pakovoti dėl tinkamų sąlygų pasirašant sutartis, apginti savo teises valstybinėse institucijose, poziciją kolektyvuose. Gerai, jog pirmas dvi dekadas Venera judės Svarstyklių ženklu, kur jos raiška stipri, harmonizuojanti bendrą laikotarpio foną. Pirmą dekadą ji palaikys veiklas, susijusias su grožio puoselėjimu, teisėtvarka, įvairiomis paslaugomis, prekyba, investicijomis. Antrą dekadą ji bus prasčiau aspektuota, ir tai gali kelti emocinį nepasitenkinimą bei abejones, darant pasirinkimus.

Lapkričio 15 dieną, 07:07 val., įvyks Mėnulio jaunatis Skorpiono ženkle, Saulei bei Mėnuliui esant 24 laipsnyje, šalia Selenos, arba Baltojo Mėnulio. Dėl to ši jaunatis suteiks ypač stiprų dvasinio apsivalymo impulsą, skatins ryžtą imtis svarbių darbų, sustiprėti, išsigryninti. Silpnesnieji į šį impulsą atlieps baimėmis, abejonėmis.

Lapkričio 21 dieną, 15:22 val., Venera pereis į Skorpiono ženklą bei judės juos iki mėnesio pabaigos kartu su Selena. Tai žadins mus apvalyti meilės santykius, ryšius su artimaisiais, įsileisti į juos daugiau prasmės, šviesos. Pasistenkime, kad tai nesugriautų to, kas svarbu. Ši Veneros jėga palies ir materialius reikalus, atnešdama netikėtą sėkmę vertiesiems bei atimdama, jei nesame verti, tai, ką jau turime.

Lapkričio 21 dieną, 22:40 val., Saulė pereis į Šaulio ženklą, kuriame jau bus Karminis Mėnulio mazgas Ketu, bei keliaus juo iki mėnesio pabaigos. Nors Saulės kelionė Šaulio ženklu visuomet atneša optimizmą, dinamiką, plėtrą įvairiuose procesuose, šiemet dėl Ketu, esančio šiuo metu viename ženkle su Saule, stipriau reikšis karminiai procesai. Todėl veikloje gali išryškėti įvairios kliūtys, anksčiau darytų veiksmų pasekmės. Todėl šiuo periodu vertėtų ne tiek veržtis į priekį ar pradėti naujus darbus, kiek tinkamai užbaigti senuosius, ištaisyti tai, kas būtina. Šiuo periodu gali padėti susitikimai su rimtais žmonėmis, sprendimai, padedantys stabilizuoti darbus, pagerinti rezultatus.

Lapkričio 30 dieną, 11:30 val., įvyks pusšešėlinis Mėnulio užtemimas, Lietuvoje nematomas. Užtemimas išryškins susikaupusias problemas politikoje, tarptautiniuose santykiuose, skatins ieškoti efektyvesnio bendradarbiavimo tarp tautų, didelių kolektyvų. Asmeniniame gyvenime tai jausime kaip išryškėjusią kovą už autoritetą, karjerą, kovą tarp seno ir naujo. Be abejo, šis mėnuo bus palankesnis stipriems žmonėms, nelinkusiems į savigailą, aktyviai ieškantiems, veikiantiems.

Sėkmingo, šviesaus mums visiems lapkričio
N. Gabija Wolmer

TOP