Laimingi skaičiai pagal Feng Šui

Laimingi skaičiai kiekvienam 2010 m. mėnesiui pagal Feng Šui

Water_symbolKinai visada buvo giliai domėjosi numerologija. Jie tvirtai įsitikinę, kad skaičiai egzistuoja ne tik paprastiems skaičiavimams. Jiems kiekvienas skaičius turi magiškąsias savybes, kurios gali daryti įtaką žmogaus likimui ir gyvenimui.

Feng Šui – tai erdvės ir gamtos poveikis. Gamta taip pat gali būti išreikšta skaičiais. Kalbant apie skaičių Feng Šui, paprastai naudojama sampratą apie penkias stichijas: žemė, ugnis, vanduo, medis ir metalas (arba U-Sin sistema). Šie elementai Lo Šu diagramoje perteikti skaičiais. Jie duoda charakteristikas devynioms žvaigždėms ir devynioms kryptims.

Skaičių Feng Šui naudojamas ateities prognozavimui (FeiXing).

Kinai mano, kad jeigu jie gali pakeisti savo Feng Šui skaičių, vadinasi, gali pasikeisti ir jų gyvenimas. Ir jie nelaiko to prietarais – jiems tai dar viena galimybė susitarti su Visata.

Skaičiaus Feng Šui skirsto pagal In arba Jan kokybes, kaip ir visa kita gamtoje. Nelyginiai skaičiai laikomi jan, o lyginiai – in. Gerovė ir ekonominis augimas glaudžiai susiję su jan kokybės skaičiais. Tai reiškia, kad jan skaičiai labiau pageidautini nei in skaičiai. Tačiau šiai taisyklei yra nemažai išlygų.

Palankių skaičių Feng Šui

Skaičius 8 yra palankus skaičius, kadangi jis išreiškia potencialą ir augimą, efektyvų perėjimą nuo nelaimės prie laimės. Šis skaičius taip pat atstovauja Bagua sektorių skaičiui bei aštuonioms trigramoms, kurios yra populiarūs Feng Šui permainų simboliai. Pelnui versle idealiai tinka 888 arba 328, kadangi jie atstovauja sėkmingam verslui. Skaičius 6 yra dar vienas palankus skaičius. Jūs galite pasirinkti 326, ir šis skaičius palaikys Jus naujame versle.

Skaičius 2 atstovauja in bei jan jėgoms.

Gerovei bei sveikatai stiprinti galima naudoti skaičius 1, 2, 3, 6 ir 8 arba jų kombinacijas.

Skaičiaus 4 dauguma kinų stengiasi vengti. Kantono tartyje net šio skaičiaus prasmė reiškia mirtį. Be to, šio skaičiaus vaizdas primena saulę, užtemdytą debesų, o tai reiškia pabaigą ir nesėkmę. Kinai vengia naudoti skaičių 4 ir vieną, ir kombinacijoje su kitais skaičiais namų, mašinų, butų numeriuose.

Tačiau skaičių Feng Šui – tai ne kažkas baisaus, ko reikia bijoti.

Skaičiai egzistuoja tam, kad tarnautų mums ir padėtų kurti mūsų gyvenimą.

Vasaris – 0, 1, 9 skaičių derinys.

Kovas – 0, 3, 5, 9 skaičių derinys.

Balandis – 2, 3, 6, 8 skaičių derinys.

Gegužė – 3, 4, 5, 9 skaičių derinys.

Birželis – 4, 5, 6, 9 skaičių derinys.

Liepa – 0, 4, 9 skaičių derinys.

Feng Shui Rugpjūtis – 1, 2, 4 skaičių derinys.

Rugsėjis – 1, 2, 6 skaičių derinys.

Spalis – 1, 2, 9 skaičių derinys.

Lapkritis – 0, 6, 9 skaičių derinys.

Gruodis – 0, 5, 6, 7 skaičių derinys.

Sausis (2011 m.) – 3, 4, 7 skaičių derinys.

Jelena Gimbickaja
Tarptautinio Feng Šui Forumo dėstytoja – konsultantė (Maskva),
Feng Šui Centrinės Akademijos dėstytoja (Malaizija),
Tarptautinio Feng Šui Forumo Baltarusijos atstovybės vadovė
http://www.fengshuiby.com/ru

TOP