Kvėpavimo mokytojai

Kvėpavimo mokytojai

Babadži – Šri Haidakhan Baba (Babaji) – Maha Avataras (Dievo inkarnacija žemėje), didis dvasinis mokytojas, nuo 1970 m. iki 1984 m. gyvenęs Indijoje, Himalajų papėdėje, daugelio šventų nemirtingųjų Indijos jogų gimtinėje. Jis mokė Tiesa, Paprastumu ir Meile grįsti kiekvieną savo poelgį. Kelias, atitinkantis šiuos principus, yra besąlyginė tarnystė žmogiškumui. Tai karma joga. Būtent Babadži perdavė žmonijai ir palaimino rebefingą – Dvasinio valymosi kvėpavimu techniką.

Leonardas Orras yra vadinamas rebefingo tėvu. Jis nuo 1962 metų tyrinėjo kvėpavimo būdus ir technikas ir, sujungęs savo patirtį su Indijos nemirtingųjų jogų dovanotomis praktikomis, 1975 metais pasauliui dovanojo šią galingą dvasinio valymosi techniką ir išmokė jos tūkstančius žmonių.

Nijolė Gabija Wolmer – žinoma Lietuvos astrologė, Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus sudarytoja ir leidėja, radijo laidos „Kaip danguje, taip ir ant žemės“ vedėja, dvasinio ugdymo centro „Trys Brangenybės“ vadovė, dvasinių seminarų vedėja, karmos diagnostikos specialistė ir rebeferė.

Raimundas Kareckas – karmos diagnostikos, rebefingo specialistas (hiperaktyvus kvėpavimas, rebefingas).

Danas Brule – tai vienas iš sąmoningo kvėpavimo pionierių pasaulyje, pripažintas Dvasinio Kvėpavimo Judėjimo lyderiu, ir vienas iš Kvėpavimo Terapijos išradėjų. Tai vienas iš pirmųjų pasaulyje sertifikuotų rebeferių, prana jogos, ciguno, „vivation“, meistras.

Dvasinio tobulėjimo ir sveikatingumo centro „Udumbara” vadovė Nijolė Gabija Wolmer ir Raimundas Kareckas pasidalijo savo ilgamete patirtimi bei tiesiogiai iš Leonardo Orro perimta rebefingo technika, suorganizavo Lietuvoje Dano Brule intensyvaus rebeferių mokymo kursus ir parengė grupę rebeferių, galinčių Jus išmokyti šios paprastos, saugios ir efektyvios kvėpavimo technikos.

Rebefingo specialistai

TOP