Kvėpavimas vandens elementu

Kuomet praktikuosime sąmoningą kvėpavimą bei postulatus, susijusius su Vandens elementu, tai padės mums susijungti su gilumine mūsų dalimi, pasąmone, moteriškąja išmintimi. Praktikos padės grąžinti ramybę emocijoms, geriau sutarti su moterimis- motinomis, dukromis, mylimąja, senele, moterimi kolege ir panašiai. Šios praktikos prisodrins limfinę, šlapimo šalinimo sistemas, inkstus gyvybinės energijos, švelniai valys, palaikys, skatins, harmonizuos svatisthanos čakros veikimą, vadinasi, padės tinkamai funkcionuoti taip pat lyties bei gimdymo organams, mokys harmoningai, nedramatiškai prisitaikyti prie aplinkos, geriau ją suprasti intuicijos, nuojautos lygyje.

Šventas šventas šventas yra mano Vanduo
Šventas šventas tyras yra mano Vanduo
Šventas šventas gyvastingas yra mano Vanduo

Šventas šventas palaimintas yra mano Vanduo
Šventas šventas gydantis yra mano Vanduo
Šventas šventas švytintis yra mano Vanduo

Šventas šventas mylintis mano Vanduo
Šventas šventas apvalantis yra mano Vanduo
Šventas šventas sakralus yra mano Vanduo

Darbas su vandens stichijos postulatais taip pat padės susitaikyti su savimi, pamilti save tokius, kokie esame, – tai yra padės išgyventi besąlyginę meilę visų pirma sau, kad vėliau galėtumėte tai nešti aplinkiniams. Švento vandens būvis – tai besąlyginės meilės, visa aprėpiančios globos, visko priėmimo meilėje būvis, tai šventos Kosminės Motinos būvis. Laimė yra prie to prisiliesti nors retkarčiais – padovanokite sau. Tai atneš Jums ramybę, vidinę taiką, nepretenzingos ir gajos lyg žolė meilės būseną.

Šios praktikos taip pat padės susisiekti su vandeniu savyje, fiziniame kūne, transformuoti jį šventumo, tyrumo link, naikinti jame ligų, mirties energijas keičiant jas į gyvenimo, džiaugsmo, jaunystės vibracijas.

Šventas šventas šventas yra Mūsų Vanduo
Šventas šventas tyras yra Mūsų Vanduo
Šventas šventas gyvas yra Mūsų Vanduo

Šventas šventas palaimingas yra Mūsų Vanduo
Šventas šventas spindulingas yra Mūsų Vanduo
Šventas šventas gydantis yra Mūsų Vanduo

Šventas šventas mylintis yra Mūsų Vanduo
Šventas šventas valantis yra Mūsų Vanduo
Šventas šventas sakralus yra Mūsų Vanduo

Tikiu, jog postulatai, sujungiantys vandens bei šventumo, tyrumo sąvokas ir sąmoningą sujungtą kvėpavimą, gali transformuoti vandens struktūrą ne tik mūsų viduje, bet ir aplinkoje, planetoje, net jeigu nesame tuo metu šalia vandens telkinio, tačiau taikiai nusiteikiame, jog savo sąmonėje susijungsime su planetos vandenimis. Juk tuomet veikiame minties bei astraliniame lygiuose, o juose nėra tokių atstumo ar laiko ribų kaip materialiame lygmenyje.

Mokslininkas Masaru Emoto užfiksavo, jog vanduo, į kurį kreipiamasi su malda, keičia savo molekulinę struktūrą, įgyja gražią kristalinę struktūrą, o vanduo, ties kuriuo keikiamasi, kalbami destruktyvūs žodžiai, įgyja sudarkytą, chaotišką struktūrą.

Pirmuoju atveju jis išsivalo net materialiai – tampa gyvesnis, švaresnis. Antruoju atveju greičiau įgyja blogą kvapą, kitas destruktyvias kokybes. Ar nelogiška būtų manyti, jog galima tą patį daryti per atstumą, ypač kai kalbame apie didesnius telkinius (jūras, upes), jog tai tiesiog vyksta, juk visos ezoterinės dvasinės mokyklos kalba apie tai, jog veikti per atstumą minties bei astraliniame lygmenyje yra visiškai natūralu. Ar ne logiška manyti, jog vanduo gauna visą informaciją apie tai, ką jaučiame ir galvojame, ne tik per tiesioginį kontaktą, bet ir per laukų sąveiką? Ką gi, kol kas tai neįrodyta, tai vis dar tik prielaidos, tačiau kiekvienas turime širdies nuojautą, kuri panorėjus gali pašnabždėti, kaipgi yra iš tikrųjų.

Galima galų gale sakyti, jog malda tikriausiai neveikia taip plačiai, kad transformuotų per atstumą valydama vandens telkinius, tačiau neįrodyta ir tai, jog tai neįmanoma. Juolab, kad tokios maldos, kreipiantis į vandens sąmonę, labai jau retai nutinka žmonijoje. O gal ir be reikalo? Juk kaip dažnai didžiulės žmonių masės keikiasi, barasi, žiūri siaubo filmus, išgyvendami žudymo vaizdus kaip realius. Nejaugi manote, kad tam nereikia jokios atsvaros, jei norime išlikti? Kas gi pasakys vandeniui meilingą, padrąsinantį, įkvepiantį, švelnų žodį?

Manau, jog bent mums asmeniškai tokia praktika tikrai nepakenks, tačiau gali ir be galo daug padėti. Turbūt girdėjote tokią sąvoką kaip Pasaulio Siela, Žemės Siela? Manau, jog jai be galo brangūs būtent tie žmonės, tos būtybės, kurios pajėgios prabilti į gamtos elementus, jėgas su meile, šventu, sakraliu santykiu, jas palaikydamos, prikeldamos, valydamos. Manau, jog ir mūsų karmoje tai gali nubrėžti ryškų, šviesų taką – galbūt šviesesnį nei visi darbai, kuriuos iki šiol atlikome šiame gyvenime. Kas žino, tačiau gal verta pabandyti?..

Šventas šventas šventas yra Tavo Vanduo
Šventas šventas tyras yra Tavo Vanduo
Šventas šventas gyvastingas yra Tavo Vanduo

Šventas šventas palaimintas yra Tavo Vanduo
Šventas šventas gydantis yra Tavo Vanduo
Šventas šventas derlingas yra Tavo Vanduo

Šventas šventas mylintis Tavo Vanduo
Šventas šventas valantis yra Tavo Vanduo
Šventas šventas sakralus yra Tavo Vanduo

Pašnekesys su Vandeniu

Šventasis Vanduo, Dieviškasis Vanduo, Sakralusis Vanduo, Mylimasis Vanduo, Slėpiningas Vanduo, Žemės Vanduo, Dangaus Vanduo, Amžinasis Vanduo, myliu Tave, mylėk mane, valyk mane, maitink mane, mokyk mane gyventi… Tevyksta…

N. Gabija Wolmer

TOP