KVANTINĖ FIZIKA. DVASINGUMAS. TRANSFORMACIJA. LAISVĖ. REGISTRACIJA TEL.: 8 610 44008

Kvantinė fizika. Dvasingumas. Transformacija. Laisvė. IV dalis

KVANTINĖ FIZIKA. DVASINGUMAS. TRANSFORMACIJA. LAISVĖ. REGISTRACIJA TEL.: 8 610 44008
RAIMUNDAS KARECKAS

KVANTINĖ FIZIKA.
DVASINGUMAS. TRANSFORMACIJA. LAISVĖ
IV dalis 

vyko 2019 m. kovo 9–10 d.

šeštadienis 10:00 – 20:00
sekmadienis 10:00 – 18:00

Šiame seminare:
⭐︎  suvoksite esminius resursus, kuriuos  naudojame kvantinės fizikos praktikose, tvėrimo bei transformacijos procesuose; išmoksite geriau, sąmoningiau išreikšti save kaip tvėrėją;  aiškiau suprasite, pajausite tvėrėją ir jo valią kiekviename iš mūsų; mokysitės tverti naujas realybes kvantinės fizikos transformuojančiame veiksme. Efektyviau naudosite vidinius resursus, neeikvodami jų niekams.  Prisiliesite prie Didžiosios Dieviškosios, transformuojančios bangos principų. Patirsite asmeninio tvėrimo stebuklą, pozityvių pokyčių įkvėpimą, atsiveriančias realias galimybes.

⭐︎  Nagrinėsime aktualijas, problemas, kurios iškyla praktikuojant kvantinės fizikos praktikas, medituosime.
⭐︎ Išmoksite naujų, anksčiau neperduotų praktikų.
⭐︎ Gausite saugiklius, kurie padarys jūsų praktikas, susijusias su kvantinės fizikos dėsnių taikymu, saugesnes, o rezultatus – efektyvesnius.

 ⭐︎ Šiame seminare susijungs kvantinės fizikos dėsniai bei dvasinės praktikos. Taip galime palengvinti, išspręsti seniai užsistovėjusias problemas. Dalyvavę N.Gabijos Wolmer kvantinės fizikos ir dvasinės transformacijos seminare patvirtino nepaprastą šios technikos veiksnumą: daugumą varginę skausmai sumažėjo nuo 10 iki 2 ar net 0 balų, pavyko transformuoti baimes, kompleksus, pritraukti resursus realizacijai.


⭐︎ Dalyvavusių kvantinės fizikos seminare atsiliepimai: 

“Ilgą laiką ieškojau būdų, kaip išpręsti tam tikras problemas:  nepasitikėjimo savimi, neharmoningus santykius, baimę nuskęsti, vabždžių ir roplių baimę ir pan. Kvantinės fizikos praktikų dėka grįžo pasitikėjimas savimi, sumažėjo baimės, pati tapau ramesnė, netgi galiu užprogramuoti, kad diena būtų sėkminga ir harmoninga! “ (I.S.)

„Kvantinės fizikos praktikos mane moko būti kūrėju, tikėti dieviškąja gausa bei kad ji pasiekia ir mane. Ne verkti ir ne verkšlenti, kad “kaip blogai, man nesiseka”, bet tikėti ir keisti” (S.I.) 

“Kvantinės fizikos praktikos padeda spręsti kasdienines susidariusias problemas ir situacijas bei siekti geresnio rezultato” (D.S.)


RAIMUNDAS KARECKAS. Saint-Michel. France 2018 (foto N.G.Wolmer)

SĖKMINGOS PRAKTIKOS IR DVASINGAS GYVENIMAS

Turėkite sau geriamo vandens, pledą bei sąsiuvinį užrašams.


Informacija pasiteiravimui ir registracija tel.:  +370 610 44 008 (asistentė Dainora)

Dalyvavimas tik su išankstine registracija

TOP