Kovo astrologinės tendencijos

Kovo mėnesio apibūdinimas

Kovo mėnuo šiemet vienas sudėtingesnių –  tai bus susiję visų pirma su tuo, jog iki 21 dienos Saulė judės tuo pačiu ženklu kaip ir Karminis Mėnulio mazgas Ketu. Ši pozicija suaktyvina karminio atpirkimo bei apsivalymo tendencijas, pristabdo aktyvią veiklą, išryškėja įvairios  kliūtys. Emociniame gyvenime taip pat išryškėja kaltės jausmas, kompleksai, labiau norisi ramybės, vienatvės. Šiuo metu ypač stipriai stabdomos  ego apraiškos. Svarbu skirti laiko dvasiniam gyvenimui, labiau įsiklausyti į savo sielą, sąžinės balsą. Pats laikas atsiprašyti, jei jaučiate, jog turite tai padaryti, suteikti pagalbą tiems, kam jos labiausiai  reikia. Šiuo metu gali kilti nusivylimas savimi ar kitais.

Nuo kovo 4 dienos Venera ims judėti reversu bei tęs taip judėti iki balandžio vidurio. Emociniame gyvenime tai metas, kai norėsis peržvelgti santykius, juos pakeisti, pašalinti iš jų tai, kas atgyvenę.  Neretai tokiu metu nutrūksta tie santykiai, kurie tapo nebeefektyvūs. Dėl šių priežasčių tai nepalankus metas pradėti ką nors naujo, taip pat ir rimtesnėms investicijoms ar pirkiniams. Ypač neprotinga būtų ką nors sąmoningai skriausti, rodyti žiaurumą – susidurtumėte su ypač greitu atlygiu. Moterims tai metas, kai jos gali jaustis ypač kompleksuotos, nepatenkintos savo išvaizda, santykiais, ypač stipriai pajusti artumo, emocinės šilumos poreikį. Dėl to santykiuose  svarbu išsaugoti tai, kas brangiausia, o naujiems ryšiams užmegzti tai nepalankus metas.

Palankesnis psichologine prasme laikotarpis prasidės nuo kovo 21 dienos, Saulei perėjus į Avino zodiako ženklą bei išėjus iš Karminio mazgo Ketu įtakos. Įsigalės daug  konkretesnės, praktiškesnės nuotaikos, bus lengviau bendrauti, dirbti įprastus darbus, atsiras daugiau optimizmo.  Visgi ir trečia dekada dar nebus palanki naujiems darbams, išskyrus paskutines dvi dienas.

Taigi kovo mėnuo palankiausias dvasiniam apsivalymui, santykių bei savo elgesio korekcijai ar anksčiau pradėtų darbų tąsai, tačiau mažai palankus verslo plėtrai, naujų darbų ar santykių pradžiai.

 Iš  N. Gabijos Wolmer „2017 Didžiojo astrologinio Mėnulio kalendoriaus“

TOP