Kovo astrologinės tendencijos

N. Gabija Wolmer

Kovas šiemet ramesnis, harmoningesnis nei sausis ar vasaris. Pirmos dvi dekados, Saulei judant Žuvų ženklu, bus palankios kūrybai, dvasinėms praktikoms, intuityviam pasaulio suvokimui, neblogos taip pat ir įprastiems darbams tęsti. Tai emocingas periodas, gal kiek per daug jautrus praktiškiems, stiprios valios ir racionalumo  reikalaujantiems darbams arba reikalams, kuriuose reikia sužiūrėti įvairias smulkmenas.

Skirkite daugiau laiko ir dėmesio sau, artimiesiems, dvasiniams interesams. Šiuo periodu pasistenkite būti darnoje su savo vidiniu pasauliu, neforsuokite, atsigręžkite į pasaulio grožį. Būsite sėkmingesni, jei veiksite ramiai, su savo širdies pritarimu bei artimųjų pagalba. Pirmas dvi dekadas bus stipri Neptūno įtaka, silpnuosius paskatinanti kvaišintis ar savęs gailėti, o stipriuosius – kurti, padėti aplinkiniams, siekti dvasios jėgos, pasaulėžiūros gelmės.

Geriausias metas, jei norite ką nors pradėti, pirmas dvi dekadas bus nuo 1 iki 8 dienos. 13-17 dienomis Mėnulis  bus per daug senas naujiems darbams. Sėkminga bus veikla, susijusi su grožio puoselėjimu, įvairiomis terapijos formomis.

Daug aktyvesnė, tačiau ir sudėtingesnė, ko gero, bus trečioji kovo dekada. Saulė nuo kovo 20 dienos vakaro pereis į Avino ženklą, pažadindama ambicijas, praktiškumą, taip pat ir konkurenciją, norą dirbti iš karto į daug darbų, daug suspėti. Visgi planetos formuos nemažai neharmoningų aspektų, keldamos susirūpinimą, skatindamos aštrius sprendimus, kritiką, agresyvumą, kurdamos neramų foną tarptautiniuose santykiuose ar reikaluose, susijusiuose su imigrantaisbei kitomis aktualiomis problemomis.

Trečią dekadą veiksite sėkmingai, jei suvaldysite dirglumą, skubėjimą, gebėsite aktyviai, tačiau išmintingai veikti, laiku reaguoti  į greitai kintančias situacijas, mokėsite apginti savo interesus. Trečią dekadą norėsis greitų rezultatų, tačiau  nuo 23 dienos Merkurijus ims judėti  reversu, dėl to reikalai, susiję su dokumentų tvarkymu bei komunikacija, sulėtės, reikalaus papildomo dėmesio. Šiuose reikaluose gali tekti kai ką taisyti, daryti iš naujo, prireiks daugiau atidumo, pastangų, siekiant rezultato.

Iš  N. Gabijos Wolmer „2018 Didžiojo astrologinio Mėnulio kalendoriaus“

TOP