Kaip pasiruošti seminarui

KARMINĖS KOREKCIJOS SEMINARO II DALIS

Antroji, išplėstoji bei gilesnė karminės korekcijos seminaro dalis gimė iš aiškaus suvokimo, jog per vieną seminarą neįmanoma aprėpti visų karminės korekcijos temų, gyvenimo sričių, reikalaujančių gryninimo, stabilizavimo. Kai kurios temos, ypač, susijusios su motinyste, gimimu, giminės karma, karais, žudymais, ligomis ir pan., reikalauja daugiau laiko bei dėmesio, kad būtų fundamentaliau išvalytos, išskaistintos ar harmoningai nuramintos, stabilizuotos. Tą galima daryti, kartojant karminės korekcijos pirmąją dalį, ką daugelis seminaro dalyvių sėkmingai daro, rodydami puikius pavyzdžius išsigryninusios, išlengvėjusios karmos, praėjus pirmąją karmos korekcijos dalį antrą, net trečią kartą. Visgi būtent žmonės, kartojantys seminarą, atnešė idėją bei galimybę dirbti su karmos korekcijos procesais naujai, giliau, fundamentaliau, kas tapo įmanoma, pravalius pirmuosius, grubiuosius, paviršinius karmos sluoksnius.

Dirbdama šiuose procesuose suvokiau, jog karminiai įspaudai karmos kūne yra susiję, jungiasi į grandis, yra priklausomi vienas nuo kito, tarsi įmantriai susipynusios gijos. Kai kuriuos įspaudus, nugrimztančius į gilesnę praeitį, galima vadinti „motininiais“, iš kurių vėliau jau „vyniojasi“ tolesni karminiai įspaudai, neretai detalėse ar kertinėse aplinkybėse kartodami pirmąją istoriją.

Kita vertus, žinant, matant tai, yra įmanoma koreguoti, skaistinti karmą, priartėjant būtent prie šių, pirminių ar pirmesnių, fundamentalių įspaudų.

Nukrovus skausmingą emocinę įkrovą juose, išlengvėja, išsigrynina visa seka tolesnių karmos įrašų. Be to, tai dažnaivyksta nebe taip pastebimai ir skausmingai.

Todėl šioje II-oje Karminės korekcijos seminaro dalyje dirbsime jau su kitomis, fundamentalesnėmis, platesnėmis temomis.

I. Kiekvienas, buvęs pirmoje karmos korekcijos seminaro dalyje bei nusprendęs dalyvauti antrojoje, išplėstinėje, turėtų tam pasiruošti.
Pasiruošimas nesudėtingas:
1. Pajauskite širdimi, ar Jums iš teisų jau laikas į šį seminarą. Net dar nežinodami protu konkrečios informacijos apie šį seminarą, visgi jau esate buvę ankstesniuosiuose bei galite pasitikrinti širdimi, įžvalga, pajauta, ar reikia jums šio seminaro.
2. Jei taip, pagarbiai paprašykite Karmos Valdovų padėti pasiruošti šiems naujiems karmos skaistinimo, harmonizavimo procesams, seminarui. Išreikškite jiems savo pagarbą bei ketinimų rimtumą kiekvieną dieną (pageidautina) uždegdami namuose žvakelę, smilkalą brangiesiems Karmos Valdovams, jų garbei bei paprašydami jų vedimo bei procesų harmonizavimo, susiderinimo su būsimuoju darbu harmoningiausiu bei optimaliausiu būdu.
3 Būkite budrūs, atidesni, įsiklausantys į situaciją, neskubantys bei atsakingi prieš seminarą visose savo gyvenimo situacijose.
4, Nevartokite alkoholio ar stiprių vaistų, pasistenkite nekelti skandalų ar barnių bei juose nedalyvaukite, nepažeiskite įstatymo net ir smulkiose situacijose (eismo taisyklės ir pan.).
5. Atsivežkite į seminarą nors mažą, tačiau gyvą, nenuskintą gėlę – tai bus Jūsų geranoriškų ketinimų išraiška – bei ką nors brangaus, ką padėsite altoriuje seminaro metu.
6. Prisiimkite pilną atsakomybę už sprendimą vykti į seminarą, atvykimą į jį bei dalyvavimą. Būkite sąmoningi bei atsakingi.

II. SEMINARO TEMOS:

Viena iš krypčių, dirbant su karmos korekcijos procesais, bus susijusi su Saulės sistemos planetų vibracijomis bei karmos, susijusios su jomis, išgryninimu, skaistinimu.

1. Karma, susijusi su neharmoningu santykiu su Saulės vibracijomis.

Ši vibracija kiekvienam žmogui yra susijusi su pirminiu savęs suvokimu, vaikyste, asmenybės realizacija, kūryba, meile, žaidimais, įvaizdžiu, pasitikėjimu savimi, orumu, džiaugsmu, gyvybingumu. Tai taip pat yra karma, likimas, susijęs su vyriškąja giminės linija: tėvai, seneliai, dėdės, sūnūs, broliai, mylimieji, viršininkai, valdovai ir panašiai… Žmogaus organizme ši vibracija susijusi su širdies sveikata, nugara, medžiagų apykaita, regėjimu.

2. Karma, susijusi su neharmoningu santykiu su Mėnulio energijomis.

Tai temos, susijusios su pasąmone, emocionalumu, kūdikyste, motinyste, gimdymu, vaisingumu, moteriškąja giminės linija (motina, sesuo, mylimoji, dukra, teta ir pan.). Žmogaus organizme Mėnulis susijęs su limfine sistema, moteriškais lyties organais, skrandžiu, skysčių balansu organizme, psichine, emocine sveikata.

3. Karma, susijusi su neharmoningu santykiu su Veneros vibracijomis.

Tai temos, susijusios su prisirišimais, simpatijomis, meile, malonumais, ištvirkimu, prostitucija, prievartavimu, grožiu, finansais, gerove, jaukumu, taika, ramybe, meniškumu, talentais, gimdymu, moteriškąja giminės linija. Žmogaus organizme tai oda, šlapimo šalinimo sistema, moteriški lyties organai, plaukai.

4. Karma, susijusi su Jupiterio vibracijomis.

Tai temos, susijusios su valdžia, autoritetu, pagarba, religija, dvasingumu, dvasiniais mokytojais bei mokymais, tolimomis kelionėmis, aukštuoju mokslu, tiesiog išsilavinimu, politika. Žmogaus organizme su Jupiteriu susiję kepenys, kraujotakos bei kraujodaros sistema, sėdmenys.

5. Karma, susijusi su Saturno vibracijomis.

Saturnui pasireiškiant neigiamai, neharmoningai, kuomet žmogus dar nesuvaldo, nesuvokia Saturno principų bei nemoka harmoningai į juos atliepti, formuojasi situacijos, susijusios su lūžiais, kritimais, užkasimais, užpylimais žemėmis. Tai ligos, susijusios su stuburu, visa kaulų sistema, dantimis, oda, sąnariais, klausa; sunki senatvė, vienatvė, sunkus alinantis darbas, skurdas, nešvara, blogas kvapas, ypač dramatiška kapų, mirties, tamsos, senatvės temų trauka, pritraukianti atitinkamą karmą; vargetos, elgetos gyvenimas, gyvenimo pabaiga senelių namuose ar visai be namų – visa tai yra situacijos, susijusios su stipria, tačiau neharmoninga Saturno energija žmogaus struktūrose, kurią dar tik reikia suvaldyti.

Harmonizavus Saturno vibracijas, per gyvenimus sielai įgijus harmoningą patirtį, susijusią su Saturnu, įgyjama kantrybė, susikaupimas, santūrumas, saikas, ramybė, tvarkos, sistemos siekis, darbštumas, rimtumas, gebėjimas atsisakyti visko nereikalingo, atsparumas, atkaklumas, aiškus tikslo suvokimas bei gebėjimas jo siekti. Žmogus, kurio Saturnas stiprus bei harmoningas, panašus į tikrą tradicinį Ožiaragį: yra darbštus, atsakingas, susikaupęs, rimtas, moka atskirti pagrindinius, svarbiausius dalykus nuo antraeilių, suvokia tikslą bei nuolat jo kantriai siekia ir pasiekia. Mėgsta mineralus, kalnus, lengviau nei kiti pakelia šaltį, badą, trūkumus, sunkumus, alinančias situacijas. Mėgsta vienatvę, ramybę, tylą, yra atsakingas, savarankus, patikimas, praktiškas, atsargus, išugdęs tvirtybę, paprastumą.

Dirbdami su Saturno ir visomis kitomis planetų energijomis karmos lygyje, žinoma, mes taip greitai nepagimdysime, neįgysime sielos įdirbių, kurie formuojasi per ištisus gyvenimus, bet neretai galime atverti, išgryninti tuos gebėjimus, kuriuos siela jau turi, tačiau kurie yra užblokuoti, uždengti kitų, sunkių karminių patirčių bei todėl negali pasireikšti.

Būtent todėl po karminio valymo kartais atsivera talentai, apie kuriuos anksčiau žmogus neįtarė, jėga, kurios asmenybė anksčiau būtų tik gąsdinusi.

6. Karma, susijusi su Urano vibracijomis.
7. Karma, susijusi su Neptūno vibracijomis.
8. Karma, susijusi su Plutono vibracijomis.
9. Karma, susijusi su Pietiniu karminiu Mėnulio mazgu Ketu.
10. Karma, susijusi su Šiauriniu karminiu Mėnulio mazgu Rachu.
11. Karma susijusi su Chirono vibracijomis.
12. Karma, susijusi su Marso vibracijomis.

III. Penki elementai: karma, susijusi su penkių elementų užterštumu, neharmoningo santykio su jais karma.

IV. Santykis su ERDVE, LAIKU, ENERGIJA, MATERIJA – (ši tema, kaip ir kitos, bus atverta tiek, kiek grupė bus pasiruošusi tai transformuoti ramiai, harmoningai).

V. Burtai, ritualai, magija, sektos, pavergimas, prakeiksmai – (tema bus atverta tiek, kiek grupė bus pasiruošusi transformuoti, karmiškai gryninti tai ramiai, harmoningai).

Pagarbiai, su meile, Nijolė Gabija Wolmer

TOP