Kaip pasirinkti mineralus

mineralu_parinkimas

Tipiškiems zodiako ženklams tinkantys mineralai
(stiprinantys esmines savybes + suteikiantys papildomų savybių)

Avinas
Deimantas, avantiurinas, rubinas, granatas, sakalo akis + ametistas, rausvasis jaspis, kalnų krištolas, rausvasis kvarcas.
Jautis
Rausvasis kvarcas, karneolis, serdolikas, Mėnulio akmuo, agatas, katės akis + kalnų krištolas, ametistas.
Dvyniai
Kalnų krištolas, citrinas, tigro akis + ametistas, serdolikas, rodonitas.
Vėžys
Mėnulio akmuo, turkis, smaragdas, agatas, sakalo akis + ametistas, kalnų krištolas.
Liūtas
Rubinas, karneolis, serdolikas, hematitas, gintaras, avantiurinas, katės akis+ kalnų krištolas, ametistas, rausvasis kvarcas, lazuritas.
Mergelė
Kalnų krištolas, citrinas, jaspis, tigro akis + nefritas, ametistas, agatas, serdolikas.
Svarstyklės
Ametistas, cirkonas, rausvasis kvarcas, sakalo akis + chrizolitas, kalnų krištolas.
Skorpionas
Hematitas, topazas, malachitas, katės akis + rausvasis jaspis, kalnų krištolas.
Šaulys
Turkis, safyras, granatas, tigro akis + rodonitas, chrizolitas, lazuritas.
Ožiaragis
Ametistas, obsidianas, sardoniksas, sakalo akis +granatas, karneolis, serdolikas, kalnų krištolas.
Vandenis
Chrizoprazas, ametistas, lazuritas, katės akis + kalnų krištolas, rausvasis kvarcas, chrizolitas.
Žuvys
Akvamarinas, perlas, rausvasis kvarcas, turkis, tigro akis + kalnų krištolas, ametistas, labradoritas.

Čia pateikiami tik bendriausi duomenys apie dažnai naudojamus mineralus. Norint tinkamai parinkti mineralą, reikia žinoti asmeninį horoskopą, visų planetų ( ne tiktai Saulės) tarpusavio aspektus, planetų energijas bei jų derinius atitinkančius mineralus.

Jei to nežinote, galite:
• rinktis mineralus pagal Saulės padėtį gimimo horoskope (ypač tai tinka tuo atveju, jei esate tipiškas, stiprus savo Saulės zodiako ženklo atstovas);
• kreiptis į specialistą, kad jums parinktų mineralus;
• pasikliauti savo intuicija, pačiam pasirinkti mineralą ir stebėti mineralo poveikį, prisiimant atsakomybę už tą pasirinkimą ir pačiam daryti išvadas, tinka jis ar ne.
Yra universalūs mineralai bei metalai, tinkami nešioti beveik visiems (bent jau retkarčiais). Tai kalnų krištolas, rožinis kvarcas, ametistas, auksas, sidabras, varis,auksas, sidabras, turkis. Tačiau svarbu nustatyti, kaip tinkamai juos nešioti (kurioje pusėje, kokį kiekį ir kokius derinius).
Kita grupė – didelei daliai žmonių tinkantys mineralai. Jų poveikis gana minkštas, pakankamai universalus. Tai gintaras, serdolikas (moterims), karneolis (vyrams), citrinas.
Trečia grupė – mineralai, susiję su dvasine branda, pasirengimu laisvei, kūrybai. Tai lazuritas, chrizoprazas, akvamarinas. Juos turėtų nešioti laisvei ir kūrybai subrendę žmonės. Netinka tik buitiniame lygmenyje gyvenantiems žmonėms, labiausiai vertinantiems saugumą.
Ketvirta grupė – gana rizikingi, gana aštriai veikiantys ar “sunkiasvoriai” mineralai, galintys sukelti tyškius transformacijos procesus. Jei žmogus nepasiruošęs ar netinkamai nešioja, gali traumuoti. Tai granatas, hematitas, topazas, heliotropas, labradoritas,malachitas. Juos nešioti galėtų stiprūs, mokantys dirbti su energijomis žmonės.
Penkta grupė – tai labai specifiniai mineralai, naudojami tam tikroms specialioms reikmėms. Didžiajai daugumai žmonių jie nėra tinkami ir gali netgi žaloti, sukelti išbandymus, iliuzijas, pagundas. Tai dūminis kvarcas, aleksandritas, serpantinas, opalas.

Taip pat reikia žinoti, jog daug kas priklauso ne tik nuo mineralo rūšies, bet ir nuo jo spalvos, dydžio, formos, radimo vietos. Yra gana taikūs mineralai (kalnų krištolas, rožinis kvarcas, citrinas), yra labai įnoringi (pvz. katės akis, aleksandritas, deimantas).

Nijolė Gabija Wolmer

TOP