KARMOS KOREKCIJA. 2017 11 25-26. REGISTRACIJA TEL. 8 (610) 44008

Išplėstinė karmos korekcija

KARMOS KOREKCIJA. 2017 11 25-26. REGISTRACIJA TEL. 8 (610) 44008
RAIMUNDAS KARECKAS

IŠPLĖSTINĖ KARMOS KOREKCIJA

Vyko 2017 m. lapkričio mėn. 25–26 d.
šeštadienis 10:00 – 20:00
sekmadienis 10:00 – 18:00 

 

Tai dviejų dienų išplėstinis bei daug gilesnis karmos korekcijos seminaras, kuriame pirmą kartą bus suteikta galimybė dalyvauti karmos korekcijos ir integracijos sesijoje, kurios metu bus integruojama jau koreguota karma į realybės audinį bei pirmą kartą bus koreguojamos ar net šalinamos kliūtys, esančios jūsų realybėje, kurios trukdo reikštis naujai.

Tik kartą per metus turime labai retą galimybę – kartu su Karmos Valdovais dirbti su įrašais, esančiais mūsų karmoje. Šiame seminare vyks net dvi sesijos: šeštadienį – Karmos korekcija, naujai, giliau, fundamentaliau, pravalant net grubiuosius, pirmuosius, paviršinius karmos sluoksnius. Tai ir pagalba visiems, kas dėl įvairių priežasčių negali vykti į sakralias vietas tolimuose kraštuose, o taip pat ir tiems, kas jau ruošiasi į pažintinę–piligriminę kelionę po Mianmarą (Birmą). Naudinga ši sesija bus ir visiems tiems, kas jau tiesiog pribrendo karmos korekcijai, nes joje bus daug aktualių temų. Sekmadienio sesija – tai visų pirma karminė pagalba takiau integruoti koreguotos karmos rezultatus į kasdienį gyvenimą, suderinant juos su sielos uždaviniais bei kitais mūsų gyvenime jau vykstančiais procesais harmoningiausiu įmanomu būdu.
Galima atvykti ir su šeima.

Kiekvienas – ir buvęs karmos korekcijos seminare ir nusprendęs dalyvauti pirmą kartą išplėstinėse sesijose – turėtų tam pasiruošti.

Pasiruošimas nesudėtingas:
1. Pajauskite širdimi, ar jums iš tiesų jau laikas į šį seminarą. Net protu dar nežinodami konkrečios informacijos apie šį seminarą, visgi jau esate buvę ankstesniuosiuose bei galite pasitikrinti širdimi, įžvalga, pajauta, ar jums reikia šio seminaro.
2. Jei taip, pagarbiai paprašykite Karmos Valdovų padėti pasiruošti šiems naujiems karmos skaistinimo, harmonizavimo procesams, seminarui. Išreikškite jiems savo pagarbą bei ketinimų rimtumą kiekvieną dieną (pageidautina) uždegdami namuose žvakelę, smilkalą brangiesiems Karmos Valdovams, jų garbei bei paprašydami jų vedimo bei procesų harmonizavimo, susiderinimo su būsimuoju darbu harmoningiausiu bei optimaliausiu būdu.
3. Prieš seminarą būkite budrūs, įsiklausantys į situaciją, neskubantys, atidesni ir atsakingesni nei įprastai visose savo gyvenimo situacijose.
4. Nevartokite alkoholio ar stiprių vaistų, pasistenkite nekelti skandalų ar barnių bei juose nedalyvaukite, nepažeiskite įstatymų net ir smulkiose situacijose (eismo taisyklės ir pan.).
5. Atsivežkite į seminarą nors mažą, tačiau gyvą, nenuskintą gėlę (tai bus jūsų geranoriškų ketinimų išraiška) bei ką nors jums brangaus, sakralaus, ką galėsite padėti altoriuje seminaro metu.
6. Prisiimkite visišką atsakomybę už sprendimą vykti į seminarą, atvykimą į jį bei dalyvavimą. Būkite sąmoningi, atsakingi bei labiau nei įprastai atlaidūs.

* Pristatau tik kelias, tačiau labai svarbias bei šiam laikmečiui ypač aktualias temas, kurios Karmos Valdovų dėka bus sprendžiamos šiame seminare:
kliūčių, trukdančių dvasiniam augimui patraukimas
→ kliūčių, trukdančių kūrybai bei profesinei veiklai patraukimas
→ bus skaistinama karma, susijusi su:
• fizine, psichine bei mentaline sveikata
• prarasta atmintimi
• gebėjimu suderinti dvasingumą ir materiją
…bei  kliūčių, trukdančių įgyti, turėti ir tęsti patraukimas

→ Taip pat šiame seminare bus koreguojama karma, susijusi su piligrimine kelione po Mianmarą bei su keliausiančiais į tolimas bei sakralias žemės vietas.

→ Sekmadienį vyks dar viena ir ypač reikalinga karmos korekcijos ir integracijos sesija, kurios metu bus integruojama jau koreguota karma į realybės audinį bei pirmą kartą bus koreguojamos ar net šalinamos kliūtys, esančios jūsų realybėje, kurios trukdo reikštis naujai.


Informacija pasiteiravimui ir registracija tel.:  +370 610 44 008 (asistentė Dainora)

Dalyvavimas tik su išankstine registracija

TOP