HIPERAKTYVAUS KVĖPAVIMO SEMINARAS. REGISTRGISTRACIJA TEL.: 8 610 44008

Hiperaktyvaus kvėpavimo sesija

HIPERAKTYVAUS KVĖPAVIMO SESIJA. REGISTRACIJA TEL.: 8 610 44008
RAIMUNDAS KARECKAS

HIPERAKTYVAUS KVĖPAVIMO SESIJA

Vyko 2018 m. sausio 21 d.
rytinė sesija 10:00 – 13:00
popietinė sesija 14:00 – 18:00 (19:00) 

Naujas garsas ir net dvi sesijos

Ši hiperaktyvaus kvėpavimo sesija apie Ją, tą vienintelę, turinčią nuolatinį ryšį su Dvasia, visada randančią bendrą kalbą su pasauliu ir nuolat gebančią susitarti su vietos dvasiomis, su žvėrimis, paukščiais, žmonėmis – su savo šeima. Tokią Moterį dažnai mes vadiname Šamane. Ir kai ją mylime, ir kai siekiame ją įžeisti, išduoti.
Labai noriu, kad jūs šiame seminare galėtumėte geriau ją pažinti, pamilti jos pasaulį, suvokti jos sielą, jos sielos pasaulį, pamatyti jos sielos grožį…
Tai  kvėpavimas apie subtilią, jautrią, gilią moterį, kalbančią su medžiais, vėjais, dvasiomis, jaučiančią gėles, medžius. Gyvenančią taikoje ir harmonijoje su visais elementais – žeme, ugnimi, vandeniu, oru ir eteriu. Pažinęs ją, naujai atrasi ir save. Šamanė gyvena kiekviename iš mūsų. Ir nesvarbu, ar tu moteris, ar vyras.
Štai tokie šio kvėpavimo seminaro uždaviniai.

Tie, kas negalite seminare būti visą laiką, ateikite ir kvėpuokite jums patogiu metu – ryte, nuo 10:00 iki 13:00, arba po pietų, nuo 14:00 iki 18:00 
(19:00).
Šiame seminare turėsite net dvi unikalias hiperaktyvaus kvėpavimo sesijas, kurioms specialiai sukūriau naują garsą.

Hiperaktyvaus kvėpavimo technika suteiks jums galimybę patirti ir net pamatyti savo praeitus įsikūnijimus, dar geriau pažinti save turėtų įsikūnijimų sekoje ir per tai geriau suvokti savo sielos uždavinius.
Mokysimės susigrąžinti jau įgytas patirtis ir jas pritaikyti dabartyje, t.y. dvidešimt pirmame amžiuje.


Dalyvavusių šiuose kvėpavimuose pasidalijimai:

Tautvydas: “Išgyvenau, jog esu moteris indėnė, kuri turi stiprų ryšį su žeme, gamta. Aš galiu bendrauti su vilke – mes draugės. Esu išmintinga moteris, jaučiuosi savipakankama. Po šio išgyvenimo supratau, kad šiandien nebeturiu to ką turėjo ši indėnė – tokio savipakankamumo, ryšio su gamta. Gyvenimų sekoje praradau šias savybes. Kilo klausimas: „Kaip galima jas susigrąžinti?”

Indrė (vardas pakeistas): „Šių kvėpavimų metu sutikau save ir kaip indę šokėją, ir kaip šamanę, ir kaip moterišką dievišką esmę. Išgyvenau save ir kaip gyvenimu besidžiaugiančią moterį, dainininkę, kuri savo vidine ugnimi ir grožiu džiugino ne vieną. Šios patirtys padėjo suvokti, jog esu ne tik mama ir žmona, bet daug daugiau…”

Alma (vardas pakeistas): „Man labai patinka šie kvėpavimai, nes čia skamba nuostabus garsas, sukurtas specialiai užribinio moteriškumo temai. Jis yra įkvepiantis, jame daug laisvės, noro gyvenimą švęsti bei atsigęžti į save – tokią, kokia esu, be kaukių ir baimių“

* * *  50% nuolaida bus pritaikyta 2, 13, 24, 35, 46 ir 57 užsiregistravusiems į šią sesiją. Nuolaidos nėra sumuojamos.

Turėkite sau geriamo vandens, pledą bei sąsiuvinį užrašams.


RAIMUNDAS KARECKAS. Myanmar 2018

PRAEITI ĮSIKŪNIJIMAI. SAVĘS PAŽINIMAS. SIELOGYDA.

Informacija pasiteiravimui ir registracija tel.:  +370 610 44 008 (asistentė Dainora)

Dalyvavimas tik su išankstine registracija


TOP