Hiperaktyvaus kvėpavimo seminaras

Raimundas Kareckas Hiperaktyvaus kvėpavimo seminaras

RAIMUNDAS KARECKAS

Hiperaktyvaus kvėpavimo seminaras

(Vyko 2015 m. rugsėjo 26 d.)

Per hiperaktyvų kvėpavimą įeinama į praeitus gyvenimus. Tokiu būdu pažvelgę į save galime  geriau atpažinti karminius įspaudus ir karminius įpročius, o atpažinę juos – nebekartoti senų klaidų ir tapti pačiu savimi.

Hiperaktyvus kvėpavimas – tai labai intensyvus, aktyvus, greitas, forsuotas kvėpavimas, kai blokai yra ne tirpdomi takumu (kaip sąmoningo takaus kvėpavimo atveju), o tartum „sprogdinami“. Procesą stebi ir saugumą užtikrina rebeferis, o kvėpuojantysis į jį visiškai pasineria. Procesą gali stiprinti specialiai parinkta muzika. Šis kvėpavimas nepraktikuojamas individualiai.

Hiperaktyvaus kvėpavimo metu (kaip ir sąmoningo sujungto atveju) yra prisiliečiama prie gimimo traumos, taigi jam irgi tinka terminas „rebefingas“ (atgimimas), nes tarsi atgimstama iš naujo. Tačiau nereikėtų jo painioti su sąmoningu takiu kvėpavimu. Sąmoningo kvėpavimo atveju transformacija vyksta sąmoningumo ir takumo dėka, o hiperaktyvaus kvėpavimo atveju – stiprių, aktyvių virsmų, kuriuos stebi ir nuolat prižiūri profesionalas, dėka. Jei kvėpavimą lygintume su slidinėjimu, tai sąmoningas takus kvėpavimas būtų poilsio slidinėjimas nuo švelnių kalvų, o hiperaktyvus kvėpavimas – kalnų sportas patyrusiems, užsigrūdinusiems, mėgstantiems iššūkius, stabilios psichikos žmonėms.

Informacija pasiteirauti ir registracija tel.: +370 610 44008

 

 

TOP