Raimundas Kareckas. KŪNŲ VIENYBĖ. REGISTRACIJA TEL.: 8 610 44008

Hilarionas. Kūnų vientisumas. I dalis

Raimundas Kareckas. KŪNŲ VIENYBĖ. REGISTRACIJA TEL.: 8 610 44008
RAIMUNDAS KARECKAS

HILARIONAS. KŪNŲ VIENTISUMAS
I dalis

Seminaras įkvėptas pakylėtojo Mokytojo Hilariono

Vyko 2018 m. sausio 27–28 d.
šeštadienis 10:00 – 19:00 (20:00)
sekmadienis
 
10:00 – 18:00 (19:00) 

Kai žmogus nėra vientisas – jis tarsi skilusi karalystė, kurioje negali būti taikos, ramybės, didelių pergalių. Kūnų vienybė, atvirkščiai, padeda sujungti širdį, intuiciją bei protą, sąmonę bei pasąmonę. O tai padeda daryti efektyvesnius, teisingesnius sprendimus. Be kūnų vientisumo sunku ar neįmanoma kurti gerąją karmą, tačiau lengva sugadinti ir tą, kurią jau turime. Kodėl? Todėl, kad neretai išduodame save ar tai, kas mums brangiausia, net to nesuvokę…

Be kūnų vientisumo nepasitikime savimi, nes girdime skirtingus impulsus, ateinančius iš emocinio bei minčių kūno. Sugrįžusi vienybė protui padeda be konflikto pasiremti širdimi, o širdžiai – protu. Be kūnų vienybės žmogus dažnai gailisi  dėl to, ką anksčiau nusprendė ar padarė. Kūnų vientisumas padeda jausti bei prisiminti, kodėl padarėme vieną ar kitą sprendimą, bei jį gerbti. Auginti ar grąžinti žmogaus vientisumą, kūnų vienybę, galima dirbant labai įvairiais būdais – per kvėpavimą, meditaciją, dvasinį bei karminį apsivalymą, naują motyvaciją, gilią analizę, gilesnį susivokimą. Suvokti, kuriems iš kūnų ar tarp kurių kūnų trūksta vientisumo, ryšio, – tai vienas iš uždavinių.
Surasti, kaip tai atkurti, – kitas uždavinys, kurį sieksime įvykdyti. Taip pat seminare mokysimės praktikų, kurios padės kasdien pratęsti šį darbą bei auginti, puoselėti taip būtiną vientisumą.

* * *  25% nuolaida bus pritaikyta 5, 15, 25, 35, 45, 55, 65 ir 75 užsiregistravusiems į šį seminarą. Nuolaidos nėra sumuojamos.

Turėkite sau geriamo vandens, pledą bei sąsiuvinį užrašams.


RAIMUNDAS KARECKAS. Myanmar 2018

SAVĘS PAŽINIMAS. SIELOGYDA. HARMONIJA

Informacija pasiteiravimui ir registracija tel.:  +370 610 44 008 (asistentė Dainora)

Dalyvavimas tik su išankstine registracija

TOP