Gua skaičius

Jūsų charakterio tipas pagal Gua skaičių

guaKiekvienas gua skaičius turi skirtingą energiją: lėtą ar greitą, aštrią arba takią. Ji feng šui sistemoje vaizdžiai perteikiama per šeimos nario arba kokio nors gyvūno simbolį.
Gua skaičius nustatomas pagal gimimo metus, taigi tai yra gana abstrakti informacija. Vis dėlto pagal tai galima skirtyti žmones į charakterio tipus, atitinkančius tam tikras profesijas.

11 Kan – Vanduo
Vidurinysis sūnus – novatorius, gerai dirba su informacija, bet nelabai patikimas, nes ne visada atsakingas jam būdingo impulsyvaus elgesio. Jis kaip kiaulė, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo naminis ramus gyvūnas, tačiau turi vidinę jėgą ir kartais gali būti neprognozuojamo elgesio.
Novatorius, informacijos skleidėjas.

22 Kun – Stipri Žemė
Motina – rami ir imli, minkšto, stabilaus ir santūraus charakterio. Ji kaip karvė, kuri maitina ir duoda gyvybę.
Maitintojas.

33 Čžen – Stiprus medis – Žaibas
Vyriausias sūnus – aktyvus ir atkaklus, mėgsta keliauti ir būti laisvas, maištingo ir beprotiškai drąsaus charakterio – kaip drakonas.
Naujoviškas vadovas, oratorius.

44 Šun – Mažas medis – Vėjas
Vyriausia duktė – greita, paslanki, meniškos natūros, mokanti prisitaikyti, apsukri ir budri, jai reikia stipresnių paramos. Ji kaip višta, kuri turi sparnus, bet negali skristi, juda pažeme, kaip vėjas, kaip vijoklis. Jai būdingas palaipsnis progresas.
Menininkas, kūrėjas.

66 Tian – Didelis metalas – Dangus
Tėvas – šeimos maitintojas, autoritetas, užimantis aukštas pareigas, aktyvus, turi valdžią ir galią. Jis stiprus ir paslankus kaip arklys: gali toli keliauti, išlaikydamas ištikimybę, nepalenkiamumą ir patikimumą.
Vadovas, valdytojas.

77 Dui – Mažas metalas – Ežeras
Jauniausia duktė – linksma, minkšta ir taiki, nerūpestinga, artistiška, komunikabili – kaip ožkelė.
Medikas, muzikantas.

88 Gen – Maža žemė – Kalnas
Jauniausias sūnus – paprastas, ištikimas, švelnus, ramus, bet, kai reikia, gali veikti staiga, su jėga. Jis kaip šuo, kuris saugo namus. Jam būdingas budrumas, jėga ir paslankumas.
Džentelmenas, pritraukiantis gerovę.

99 Li – Ugnis
Vidurinė duktė – žavi, kultūringa, savarankiška, išsilavinusi, viską stebinti ir save tobulinanti. Ji kaip fazanas – gražus, išdidus, ryškus, panašus į liepsną, pritraukiantis dėmesį paukštis.
Intelektualas.

TOP