Gruodžio astrologinės tendencijos

2016 m. gruodžio mėnesio astrologinis apibūdinimas

Gruodžio mėnuo šiemet atneš ypač rimtų, skatinančių  aktyviai veikti energijų srovę. Iki gruodžio 21 dienos Saulės judėjimas Šaulio ženklu kartu su Saturnu suteiks didelių užmojų, stipraus valdingumo, polėkio nuotaikas šiam laikmečiui.  Jei turite svarbių tikslų, esate juos aiškiai suvokę, išsigryninę, šis laikas padės veikti drąsiai, kryptingai bei nemažai pasiekti. Šis mėnuo geras rimtiems susitikimams, deryboms, rimtų santykių ar partnerystės pradžiai. Nors į metų pabaigą susikaupia daug darbų, kuriuos būtina užbaigti, vis-gi šis metas įkvėps pradėti didelius darbus ar bent jau juos planuoti. Geriausias tam metas – pirmos dvi gruodžio dekados. Šio meto energijos skatins burtis į kolektyvus, plėsti pasaulėžiūrą, imtis ko nors iš tiesų vertingo, prasmingo.

Šiuo metu pradėti darbai turės didelę plėtros energiją, o jei jie yra reikalingi visuomenei, gyvuos ilgą laiką.

Nuo gruodžio 19 dienos Merkurijus, atsakingas už bendravimą, susivokimą, dokumentus, informacijos  apytaką, ims judėti reversu, tai yra, prieš Saulės judėjimo kryptį, Taip jis judės iki kitų metų sausio 8 dienos. Taigi, trečią gruodžio dekadą,  tvarkant dokumentus, gali tekti įdėti žymiai daugiau pastangų, nei tai darytumėte pirmas dvi dekadas.   Šiuo metu kiek sudėtingiau bus susikalbėti, suprasti vienas kitą, teks taisyti tai, kas padaryta anksčiau.

Šio mėnesio didelės, galingos energijos gali paskatinti ne tik aktyvumą, įkvėpimą, bet ir karingumą, neramumus visuomenėje, bandymą aštriai spręsti problemas. Gruodį svarbu ne tik išnaudoti šio meto galimybes, bet ir suvaldyti dideles laikmečio energijas, išlaikant išmintį, pozityvumą, nenugrimztant į destrukciją bei pykčius. Vis-gi, tiek visas gruodis, tiek trečia dekada – neblogas metas, ypač turintiems drąsos svajoti bei veikti.

N. Gabija Wolmer

TOP