Gruodžio astrologinės tendencijos

N. Gabija Wolmer

Gruodis šiemet labai margas –  pirmos jo dekados, be abejonės, bus geresnės nei paskutinė.

Geriausia bus pirmoji dekada, palaikoma augančio Mėnulio bei palankių planetų tarpusavio aspektų. Tai dinamiškiausia gruodžio mėnesio dekada, palanki daugeliui darbų. Jei turite numatę svarbių darbų gruodžio mėnesį, geriausia juos pradėti pirmą gruodžio dekadą. Antroji – iki gruodžio 18 dienos – palanki tik užbaigti anksčiau pradėtus darbus.

Vertėtų atkreipti dėmesį, jog nuo gruodžio 3 iki 23 dienos  Merkurijus judės reversu, tai yra prieš Saulės judėjimo krytį. Tai pristabdys bei apsunkins informacijos apytaką, susišnekėjimą, dokumentų pasirašymą. Todėl, jei reikia dėl ko nors susitarti, pasirašyti kokią nors sutartį, numatykite  tam daugiau laiko – tokiu atveju turėsite laiko rezervą, jei iškiltų kliūčių. Juk Merkurijui judant reversu sutartys dažnai perrašomos, o dokumentai taisomi. Tokiu metu geriau nieko rimto nežadėti, nes gali būti sunku ištesėti duotą pažadą.

Gruodžio trečia dekada, ko gero, bus sudėtingiausia ne tik gruodžio mėnesį, bet ir viena sunkiausių šiais metais. Nuo gruodžio 20 dienos Saturnas pereis į Ožiaragio ženklą. Deja, Ožiaragyje šiuo metu jau yra Plutonas bei Lilit, arba Juodasis Mėnulis. Prisijungus prie šių dviejų planetų dar ir Saturnui, sankaupa Ožiaragyje, žemės stichijoje, taps gana grėsminga. Kai žemės stichija apsunksta, kaip šį sykį, tai dažniausiai negatyviai paliečia ekonomiką, finansus. Kai situacija susijusi su Ožiaragiu, tai paliečia jau ištisas ekonomines bei finansines struktūras, sistemas. Dėl Saturno, kuris keliaus Ožiaragio ženklu kartu su Plutonu daugiau nei dvejus metus, o pirmų metų devynis mėnesius – dar ir kartu su Juoduoju Mėnuliu, galima tikėtis, jog šios sunkios, tamsios susitvenkusios Ožiaragio ženkle energijos gali paskatinti naujos ekonominės krizės pradžią ar nemalonumus, susijusius su žemės stichija, tai yra žemės drebėjimais, vulkanų išsiveržimais ir panašiai.

Sunku pasakyti, kaip greitai, Saturnui įėjus į Ožiaragį, pasireikš susitvenkusios problemos – ar tai įvyks šių metų pabaigoje, ar jau 2018 metais. Visgi vertėtų saikingiau, atsargiau elgtis gruodžio pabaigoje – ko gero, būtų rizikinga rinktis tolimas keliones šiuo periodu ar išlaidauti. Ko gero, šių metų pabaigą geriausia švęsti namuose.

Iš  N. Gabijos Wolmer „2017 Didžiojo astrologinio Mėnulio kalendoriaus“

TOP